Ved fakultetet - Side 5

Personer 101 - 113 av 113
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anna Helene Valberg Valberg, Anna Helene Rådgiver +47-22855715 97182523 97 18 25 23 a.h.valberg@mn.uio.no karriereintervju, Rekruttering, Arrangementer, Studentrekruttering, Nettpublisering, Sosiale medier, Kommunikasjon, skolebesøk
Bilde av Tone Grethe Valdal Valdal, Tone Grethe Førstekonsulent t.g.valdal@matnat.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Ilan Dehli Villanger Villanger, Ilan Dehli Seniorrådgiver +47-22855545 +47-97579295 97579295 i.d.villanger@mn.uio.no glede, studentoppfølging., InterAct, mestring, Veiledning, motivasjon, rekruttering, foredragsholder, trivsel, Læringsmiljø, gruppefasilitator, studentrekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, programseminar, studieteknikk, ForVei
Bilde av Kristin Vinje Vinje, Kristin Visedekan, innovasjon og samfunnskontakt +47-22856705 +47 90037562 +47 90037562 kristin.vinje@mn.uio.no
Vujic, Ivana Rådgiver +47-22858657 +47-45770144 ivana.vujic@mn.uio.no
Wang, Sverre Seniorkonsulent +47-22857269 22 85 72 69 sverre.wang@mn.uio.no
Bilde av Linda Therese Sørensen Westgaard Westgaard, Linda Therese Sørensen Rådgiver +47-22856304 +47-45262038 l.t.s.westgaard@mn.uio.no programseminar, ForVei, seminarkoordinator, InterAct, kollegaveiledning, samtaleteknikk, organisasjonskultur, trivsel, studieteknikk, stressmestring, Gruppelærerseminar, foredragsholder, motivasjon, kurs, studentoppfølging, veiledning, læringsmiljø, gruppefasilitator, mestring, organisasjonsutvikling
Wiken, Stian Leander stianlw@ifi.uio.no Student-IT
Bilde av Beate Wiker Wiker, Beate Rådgiver +47-22854443 beate.wiker@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Kjemisk institutt, Matematisk institutt
Bilde av Wenche Willoch Willoch, Wenche Redaktør Titan.uio.no +47 98 20 31 22 wenche.willoch@mn.uio.no Titan, Redaktør, Forskningsformidling, Nettpublisering
Øndes, Nesrin Seniorkonsulent +47-22857265 (Tlf. KUN på torsdager 22855425) nesrin.ondes@mn.uio.no Kjemisk institutt, Hylleraas senteret, Njord Senteret, Senter for BioGeoKjemi, Økonomi, Regnskap, Fakturaer, Bilag, Basware, Oracle, HR-portalen, Tableau
Bilde av Julie  Øybø Øybø, Julie Seksjonssjef +47-22858602 +47-90562109 j.b.oybo@mn.uio.no Kommunikasjon
Aaen-Stockdale, Anne Rådgiver +47-22855398 +47 22855398 anne.aaen-stockdale@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet