Økonomiseksjonen - Side 2

Personer 26 - 38 av 38
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ketil Sand Sand, Ketil Seniorrådgiver +47 22857759 48405090 ketil.sand@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Bilde av Ingunn Semsøy Semsøy, Ingunn Rådgiver +47 90271604 ingunn.semsoy@mn.uio.no Prosjektøkonomi, Institutt for Informatikk, HISP (Heealth Information Systems Programme), DHIS2, Budsjett, Rapportering, Søknader, Faktura, Økonomistyring.
Sezgin, Tamer Seniorkonsulent +47 22857266 92980049 tamer.sezgin@mn.uio.no
Sisi, Shahnaz Førstekonsulent- Fakultetsadministrasjonen 22857638 shahnaz.sisi@mn.uio.no Institutt for biovitenskap, Økonomi
Smith, Mari Seniorkonsulent +47-22858174 m.e.smith@mn.uio.no Prosjektøkonomi, Institutt for geofag
Bilde av Trine Gjerdrum Stellander Stellander, Trine Gjerdrum Rådgiver +47 22856716 97145693 t.g.stellander@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Tableau, Superbruker Tableau, Farmasøytisk Institutt
Bilde av Sandra Tomasevic Tomasevic, Sandra Avdelingsleder +47 22855730 47246632 sandra.tomasevic@mn.uio.no
Bilde av Inna Tukh Tukh, Inna Førstekonsulent +47-22852790 inna.tukh@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi, Bilagsbehandling, Fakturaer, Honorar
Bilde av Geir Ulvestad Ulvestad, Geir Avdelingsleder +47 22852413 geir.ulvestad@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi
Vujic, Ivana Rådgiver +47 22858657 +47 45770144 ivana.vujic@mn.uio.no
Bilde av Sverre Wang Wang, Sverre Seniorkonsulent +47 22857269 90 86 23 55 sverre.wang@mn.uio.no
Bilde av Beate Wiker Wiker, Beate Rådgiver +47 22854443 986 21995 beate.wiker@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Kjemisk institutt, Matematisk institutt
Øndes, Nesrin Rådgiver +47 22857265 40283898 nesrin.ondes@sv.uio.no prosjektøkonomi