Økonomiseksjonen - Side 2

Personer 26 - 38 av 38
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Petter Ruden Ruden, Petter Rådgiver +47-22857093 petter.ruden@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Salazar, Jessica Seniorkonsulent +47-22854483 jessica.salazar@mn.uio.no
Bilde av Ketil Sand Sand, Ketil Seniorrådgiver +47-22857759 ketil.sand@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Sezgin, Tamer Seniorkonsulent +47-22857266 tamer.sezgin@mn.uio.no
Sisi, Shahnaz Førstekonsulent- Fakultetsadministrasjonen 22857638 shahnaz.sisi@mn.uio.no Institutt for biovitenskap, Økonomi
Smith, Mari Elisabeth Seniorkonsulent +47-22858174 m.e.smith@mn.uio.no Prosjektøkonomi, Institutt for geofag
Stellander, Trine Gjerdrum Rådgiver +47-22856716 97145693 t.g.stellander@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Tableau, Superbruker Tableau, Farmasøytisk Institutt
Bilde av Inna Tukh Tukh, Inna Førstekonsulent +47-22852790 inna.tukh@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi, Bilagsbehandling, Fakturaer, Honorar
Bilde av Geir Ulvestad Ulvestad, Geir Avdelingsleder +47-22852413 geir.ulvestad@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi
Vujic, Ivana Rådgiver +47-22858657 +47-45770144 ivana.vujic@mn.uio.no
Wang, Sverre Seniorkonsulent +47-22857269 22 85 72 69 sverre.wang@mn.uio.no
Bilde av Beate Wiker Wiker, Beate Rådgiver +47-22854443 beate.wiker@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Kjemisk institutt, Matematisk institutt
Øndes, Nesrin Seniorkonsulent +47-22857265 (Tlf. kun på torsdager 22 85 54 25) nesrin.ondes@mn.uio.no Kjemisk institutt, Hylleraas senteret, Njord Senteret, Senter for BioGeoKjemi, Økonomi, Regnskap, Fakturaer, Bilag, Basware, Oracle, HR-portalen, Tableau