Personer med emneord «budsjett»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hema Awasthi Awasthi, Hema Rådgiver +47 22852417 91643639 hema.awasthi@mn.uio.no Institutt for Geofag, Farmasøytisk Institutt, Økonomirapporter, Prosjektøkonomi, Budsjett, Søknader
Behrens, Charlotte Marie Rådgiver +47 22856566 c.m.behrens@mn.uio.no Insitutt for Matematisk, Økonomirapporter, Prosjektøkonomi, Budsjett, Søknader
Bilde av Dalibor Bosnjak Bosnjak, Dalibor Seniorrådgiver +47 22856550 +4792506759 dalibor.bosnjak@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomistyring, Rapportering, Analyse, Budsjett, Prognose, Controlling
Bilde av Frode Bremnes Bremnes, Frode Seniorrådgiver +47 22857241 93070605 frode.bremnes@mn.uio.no Økonomi, Økonomistyring, Analyse, Budsjett, Regnskap
Bilde av Tomas Stroop Donnelly Donnelly, Tomas Stroop Rådgiver +47 22856552 t.s.donnelly@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Institutt for geofag, Institutt for teoretisk astrofysikk, instituttøkonom, Real Moro, Sosialkomiteen
Bilde av Aasta Karen Engh Engh, Aasta Karen Rådgiver +47 22857979 +47 41670032 a.k.engh@mn.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Kontrakter, Økonomi, Regnskap, Rapportering, ePhorte, Forskningsadministrasjon, Institutt for biovitenskap
Bilde av Cathrine Hangaas Hangaas, Cathrine Rådgiver +47 22856551 91850283 cathrine.hangaas@mn.uio.no instituttøkonom, institutt for biovitenskap, IBV, Økonomi, økonomistyring, budsjett, rapportering, prognose, controlling, analyse, rådgivning.
Bilde av Elena Jakobsen Jakobsen, Elena Seniorkonsulent +47 22857357 48069717 elena.jakobsen@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Regnskap, Rapportering, Basware, HR-system, Oracle
Møller, Lisbeth Rådgiver +47 22856705 +4794162248 lisbeth.moller@mn.uio.no Institutt for Geofag, Økonomirapporter, Prosjektøkonomi, Budsjett, Søknader
Bilde av Øyvind Mørkedal Mørkedal, Øyvind Rådgiver +47 22855513 +47 412 658 42 oyvind.morkedal@mn.uio.no Økonomi, Controlling, Budsjett, Ekstern finansiering
Bilde av Inger Anne Pedersen Pedersen, Inger Anne Seniorrådgiver +47 22856421 +47 92221596 i.a.pedersen@mn.uio.no Fysisk institutt, SMN, CCSE, Porelab, NJORD, NorFab, Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Nasjonal infrastruktur, Leiested
Bilde av Ivar Refsland Refsland, Ivar Rådgiver +47 22857386 911 58 229 ivar.refsland@mn.uio.no Kjemisk institutt, Økonomi, Økonomistyring, Budsjett, Oracle, Fakturaer
Bilde av Ingunn Semsøy Semsøy, Ingunn Rådgiver +47 90271604 ingunn.semsoy@mn.uio.no Prosjektøkonomi, Institutt for Informatikk, HISP (Heealth Information Systems Programme), DHIS2, Budsjett, Rapportering, Søknader, Faktura, Økonomistyring.
Bilde av Trine Gjerdrum Stellander Stellander, Trine Gjerdrum Rådgiver +47 22856716 97145693 t.g.stellander@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Tableau, Superbruker Tableau, Farmasøytisk Institutt
Bilde av Beate Wiker Wiker, Beate Rådgiver +47 22854443 986 21995 beate.wiker@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Kjemisk institutt, Matematisk institutt