Ved instituttene - Side 12

Personer 276 - 298 av 298
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Laila Torstveit Torstveit, Laila Rådgiver +47-22856582 laila.torstveit@farmasi.uio.no Forskerskole
Bilde av Espen Trondsen Trondsen, Espen Senioringeniør +47-22857371 +47-93249035 espen.trondsen@fys.uio.no
Bilde av Narve Erling Trædal Trædal, Narve Erling Tidl. kontorsjef - Pensjonist 41020255 narvet@ifi.uio.no Personaladministrasjon
Tu, My Hanh Rådgiver +47-22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Utlysninger, Internasjonalisering
Bilde av Svein Tveit Tveit, Svein Universitetslektor +47-22855536 40827109 svein.tveit@kjemi.uio.no
Bilde av Carina Tønnesen Tønnesen, Carina Rådgiver +47-22840921 carina.tonnesen@sfe.uio.no Virksomhetsstyring, Studieadministrasjon
Bilde av Line Altern Halvorsen Valbø Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47-22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Budsjett, Ansettelser, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, HMS, Betaling, Strategi, Arbeidsmiljø, Økonomi, Årsplan
Varland, Viktor Avdelingsingeniør viktova@ifi.uio.no
Bilde av Mari Helén Varøy Varøy, Mari Helén Permisjon marihva@ifi.uio.no
Bilde av Hans Peter Verne Verne, Hans Peter Senioringeniør +47-22840116 +47-95995386 h.p.verne@geo.uio.no
Vilkelyte, Gintare Overingeniør +37064822768 gintarev@ifi.uio.no
Bilde av Tore Wallem Wallem, Tore Rådgiver +47-22858278 +47-99709708 +4799709708 tore.wallem@ibv.uio.no Cristin
Bilde av Martin Wiesmann Wiesmann, Martin Overingeniør +47-22857087 martin.wiesmann@astro.uio.no IRIS, Euclid, Programmering, Solfysikk, Astronomi og astrofysikk
Bilde av Jon Wikne Wikne, Jon Senioringeniør +47-22856153 +47-22855076 +47-92285776 wikne@fys.uio.no Elektronikk, IT-støtte til forskning, Måle- og kontrollsystemer, ALICE, Syklotronlaboratoriet
Bilde av Anders Wold Wold, Anders Førstekonsulent +47-22856560 anders.wold@ibv.uio.no
Bilde av Nina Woldene Woldene, Nina Rådgiver +47-22857810 nina.woldene@farmasi.uio.no Opptak, Utveksling/Internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Sekretær for programrådet i 1. avdeling, Studieveiledning, Studiestart, Studieadministrasjon
Bilde av Suthajini Yogarajah Yogarajah, Suthajini Avdelingsingeniør +47-22854366 +47-91608657 suthajini.yogarajah@farmasi.uio.no
Bilde av Anne Lene Østli Østli, Anne Lene Førstekonsulent +47-22840920 annlos@ifi.uio.no
Bilde av Jan Henrik Øverland Øverland, Jan Henrik Senioringeniør janhov@ifi.uio.no
Bilde av Lars Helge Øverland Øverland, Lars Helge Senioringeniør larshelg@ifi.uio.no
Bilde av Halvor Aandal Aandal, Halvor Seniorkonsulent +47-22856585 90203440 90203440 halvor.aandal@farmasi.uio.no Ekspedisjon, Disputaser
Bilde av Hoai Thi Nguyen Aas Aas, Hoai Thi Nguyen Overingeniør +47-22856570 h.t.n.aas@farmasi.uio.no
Bilde av Rein Aasland Aasland, Rein Instituttleder +47-22844563 rein.aasland@ibv.uio.no