Ved instituttene - Side 12

Personer 276 - 300 av 307
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Christian Thorn Thorn, Christian Seniorkonsulent +47 22858475 christian.thorn@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Opptak
Bilde av Thor Axel Thorsen Thorsen, Thor Axel Seniorrådgiver +47 22856654 41223956 t.a.thorsen@geo.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Etter- og videreutdanning
Bilde av Tom Thorsen Thorsen, Tom Senioringeniør +47 22855467 tom.thorsen@kjemi.uio.no Elektronikk, Instrumentering og måleteknikk
Thorseng, Anne Asmyr Seniorrådgiver anneat@ifi.uio.no
Bilde av Ola Hodne Titlestad Titlestad, Ola Hodne Senioringeniør +47 48069736 +4748069736 olati@ifi.uio.no
Bilde av Dmytro Titov Titov, Dmytro Senioringeniør dmytrot@ifi.uio.no ELIXIR Oslo
Bilde av Gunn Kristin Tjoflot Tjoflot, Gunn Kristin Seniorrådgiver +47 22856662 g.k.tjoflot@geo.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Studieadministrasjon, Pressekontakt
Bilde av Jenny Hewitt Tokstad Tokstad, Jenny Hewitt Førstekonsulent - I permisjon
Bilde av Laila Torstveit Torstveit, Laila Rådgiver +47 22856582 laila.torstveit@farmasi.uio.no Forskerskole
Bilde av Espen Trondsen Trondsen, Espen Senioringeniør +47 22857371 +47 93249035 espen.trondsen@fys.uio.no
Bilde av Narve Erling Trædal Trædal, Narve Erling Tidl. kontorsjef - Pensjonist 41020255 narvet@ifi.uio.no Personaladministrasjon
Tu, My Hanh Avdelingsleder +47 22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Utlysninger, arbeidspraksis, Internasjonalisering
Bilde av Svein Tveit Tveit, Svein Universitetslektor +47 22855536 40827109 svein.tveit@kjemi.uio.no
Bilde av Carina Tønnesen Tønnesen, Carina Rådgiver +47 22840921 carina.tonnesen@sfe.uio.no Virksomhetsstyring, Studieadministrasjon
Bilde av Line Altern Halvorsen Valbø Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47 22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Budsjett, Ansettelser, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, HMS, Betaling, Strategi, Arbeidsmiljø, Økonomi, Årsplan
Varland, Viktor Avdelingsingeniør viktova@ifi.uio.no
Bilde av Mari Helén Varøy Varøy, Mari Helén Seniorkonsulent +47 22852925 marihva@ifi.uio.no
Bilde av Hans Peter Verne Verne, Hans Peter Senioringeniør +47 22840116 +47 95995386 h.p.verne@geo.uio.no
Vilkelyte, Gintare Overingeniør +37064822768 gintarev@ifi.uio.no
Bilde av Tore Wallem Wallem, Tore Rådgiver +47 22858278 +47 99709708 +4799709708 tore.wallem@ibv.uio.no Cristin
Bilde av Martin Wiesmann Wiesmann, Martin Senioringeniør +47 22857087 martin.wiesmann@astro.uio.no IRIS, Euclid, SPICE, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Programmering, idl, python
Bilde av Jon Wikne Wikne, Jon Senioringeniør +47-22856153 +47-22855076 +47-92285776 wikne@fys.uio.no Elektronikk, IT-støtte til forskning, Måle- og kontrollsystemer, ALICE, Syklotronlaboratoriet
Wohlmann, Jens Overingeniør jens.wohlmann@ibv.uio.no
Bilde av Anders Wold Wold, Anders Førstekonsulent +47 22856560 anders.wold@farmasi.uio.no
Bilde av Nina Woldene Woldene, Nina Rådgiver +47 22857810 nina.woldene@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Utveksling/Internasjonalisering, Sekretær for programrådet i 1. avdeling, Godkjenning av ekstern utdanning, Opptak, Studiestart