Ved instituttene - Side 6

Personer 126 - 150 av 306
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ewa Jaroszewicz Jaroszewicz, Ewa Overingeniør +47-22844948 ewa.jaroszewicz@farmasi.uio.no Mikrobiologi, Molekylærbiologi, Livsvitenskap - life science
Bilde av Sissel Jentoft Jentoft, Sissel Forsker +47-22857239 +47-90514752 sissel.jentoft@ibv.uio.no
Bilde av Ingrid Johansen Johansen, Ingrid Avdelingsingeniør +47-22857793 ingrid.johansen@ibv.uio.no
Bilde av Iuliana-Cezarina Aldea Johansen Johansen, Iuliana-Cezarina Aldea Overingeniør +47-22855044 i.c.a.johansen@farmasi.uio.no
Johansen, Morten Overingeniør morj@ifi.uio.no
Bilde av Birk Bjønness Johansson Johansson, Birk Bjønness Overingeniør birkbj@ifi.uio.no
Bilde av Dyveke Johnsen Johnsen, Dyveke Senior forskningsrådgiver +47 22840560 +4798878742 dyvekej@ifi.uio.no Ekstern finansiering, CRIStin, Forskningformidling, Forskningsstøtte, Økonomi, Prosjektledelse, EU, H2020, ERC, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Jan Ingar Johnsen Johnsen, Jan Ingar Kontorsjef +47-22854826 j.i.johnsen@kjemi.uio.no Økonomi, Budsjett, HMS, Web, Personal, Prosjektadministrasjon
Joten, Vegard Munkeby Overingeniør +47-22856402 97785631 v.m.joten@fys.uio.no
Jäger, Ann-Christin Førstekonsulent +47-22856618 91879888 a.c.jager@geo.uio.no Innkjøp, Basware PM, HR Portalen
Jørgensen, Sissel Overingeniør +47-22067300 sissel.jorgensen@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig
Bilde av Massoud Kaboli Kaboli, Massoud Senioringeniør +47-22854262 massoud.kaboli@kjemi.uio.no Undervisningslaboratorium
Bilde av Georgios Kalantzopoulos Kalantzopoulos, Georgios Senioringeniør +47-22855847 georgios.kalantzopoulos@kjemi.uio.no Catalysis, Inorganic Materials Chemistry, SMN, Microporous Materials, Sorption, Layered Materials, Synchrotron.
Bilde av Benedikte Fagerli Karlsen Karlsen, Benedikte Fagerli Seniorkonsulent +47-22844453 b.f.karlsen@astro.uio.no Kontorstøtte, Senterkoordinator, Administrasjon, Senterkoordinator, Solfysikk, Rosseland, RoCS
Bilde av Leif Harald Karlsen Karlsen, Leif Harald Førstelektor leifhka@ifi.uio.no
Bilde av Ole Bjørn Karlsen Karlsen, Ole Bjørn Senioringeniør +47-22840669 o.b.karlsen@fys.uio.no
Karpen, Lucy Overingeniør 98021088 +47 98021088 karpenl@math.uio.no Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Lokal-IT, Server- og driftstjenester
Kjeldsen, Ida Maria Konsulent +47 909 37 422 i.m.kjeldsen@ibv.uio.no Eksamenskonsulent
Bilde av Tove Klungervik Klungervik, Tove Overingeniør t.k.larsen@ibv.uio.no
Bilde av Kristine Aall S. Knudsen Knudsen, Kristine Aall S. Kontorsjef +47-22851480 k.a.s.knudsen@astro.uio.no
Bilde av Terje Knudsen Knudsen, Terje Senioringeniør +47-22852748 +47-93023847 terjek@ifi.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester, Byggesaker
Bilde av Trine-Lise  Knudsen Gørbitz Knudsen Gørbitz , Trine-Lise Administrativ leder, CEED +47-22856435 t.l.k.gorbitz@geo.uio.no
Bilde av Mari Ulvestad Komnæs Komnæs, Mari Ulvestad Førstekonsulent +47-22852926 mariukom@ifi.uio.no
Kompova, Radmila Senioringeniør radmilko@ifi.uio.no ELIXIR Oslo
Kristiansen, Bård I permisjon Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Brukerstøtte