Ved instituttene - Side 8

Personer 176 - 200 av 302
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bjørn Lybekk Lybekk, Bjørn Senioringeniør 2285 5642 957 34 295 bjorn.lybekk AT fys.uio.no Romfysikk, Nordlys, GPS-forstyrrelser, Satellitter
Bilde av Hege Lynne Lynne, Hege Hovedverneombud +47-22844040 + 47-97147050 hovedverneombudet@uio.no HMS, Verneorganisasjon
Bilde av Hilde Lynnebakken Lynnebakken, Hilde Rådgiver +47-22856426 +47-48205220 hilde.lynnebakken@fys.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Forskningsformidling, sosiale medier
Bilde av Alessandro Marin Marin, Alessandro Overingeniør 486 57 891 alessandro.marin@fys.uio.no support, phisics, development, computation, machine learning, data analysis
Bilde av Bård Enger Mathiesen Mathiesen, Bård Enger Avdelingsingeniør +47-22854567 b.e.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Cecilie Mathiesen Mathiesen, Cecilie Overingeniør +47-22845982 cecilie.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Helena Båserud Mathisen Mathisen, Helena Båserud Seniorkonsulent +47-22855944 helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Bilde av Paul Aleksander Maugesten Maugesten, Paul Aleksander Førstekonsulent +47-22855907 paulamau@math.uio.no
Bilde av Anna Virginia Black  Mazzarella Mazzarella, Anna Virginia Black Seniorkonsulent - i permisjon Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, PhD, Internasjonalt samarbeid
Mellbye, Ann Elisabeth Seniorrådgiver +47-22854611 a.e.mellbye@ibv.uio.no
Bilde av Elina Melteig Melteig, Elina Rådgiver +47-22844304 elina.melteig@kjemi.uio.no Media, Pressekontakt, Nettsider, Sosiale medier, SMN
Bilde av El Houssine Merrachi Merrachi, El Houssine Senioringeniør +47-22857437 e.h.merrachi@kjemi.uio.no Undervisningslaboratorium
Midttun, Agnes Førstekonsulent +47-22856511 agnes.midttun@astro.uio.no Administrasjon, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning
Bilde av Inge Mikalsen Mikalsen, Inge Avdelingsingeniør +47-22857395 inge.mikalsen@kjemi.uio.no Instrumentverksted
Bilde av Anne Cathrine Modahl Modahl, Anne Cathrine Kontorsjef +47-22852430 a.c.modahl@geo.uio.no
Bilde av Anders Moen Moen, Anders Overingeniør +47-22858517 anders.moen@ibv.uio.no
Bilde av Thea Fossum Moen Moen, Thea Fossum Førstekonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Ekspedisjonen, Studieadministrasjon
Bilde av Beata Urbanczyk Mohebi Mohebi, Beata Urbanczyk Overingeniør +47-22845671 b.u.mohebi@farmasi.uio.no
Bilde av Steinar Mortensen Mortensen, Steinar Avdelingsleder +47-22856752 +47-95217118 steinar.mortensen@ibv.uio.no
Bilde av Henrik Munthe-Kaas Munthe-Kaas, Henrik Førstekonsulent +47-22852953 henrimu@ifi.uio.no
Murtnes, Espen Seniorkonsulent +47-22856407 espen.murtnes@fys.uio.no
Bilde av Katrine Myra Myra, Katrine Førstekonsulent +47-22844811 katrinmy@ifi.uio.no
Bilde av Thanusha Naidoo Naidoo, Thanusha Senioringeniør +47-22856683 thanusha.naidoo@geo.uio.no Geokronologi, XRD, Geologi, XRF, Geokjemi
Bilde av Mufak Said Naoroz Naoroz, Mufak Said Senioringeniør +47-22856661 m.s.naoroz@geo.uio.no
Bilde av Emelita Nerli Nerli, Emelita Ledende forskn.tekn +47-22845978 emelita.nerli@ibv.uio.no