Ved instituttene - Side 7

Personer 151 - 175 av 302
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Simen Kristiansen Kristiansen, Simen Avdelingsingeniør +47-22856013 simen.kristiansen@fys.uio.no
Bilde av Magnus Kristoffersen Kristoffersen, Magnus Senioringeniør +47-22858187 magnus.kristoffersen@geo.uio.no
Bilde av Tore Kristoffersen Kristoffersen, Tore Senioringeniør +47-22852894 torekr@ifi.uio.no Windows
Bilde av Per Olav Kvernberg Kvernberg, Per Olav Overingeniør +47-22855418 p.o.kvernberg@kjemi.uio.no Undervisningslaboratorium
Bilde av Terje Kvernes Kvernes, Terje Senioringeniør +47-22855802 +47-41573210 terjekv@math.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Brukerstøtte, AV-tjenester
Bilde av Olav Stanly Kyrvestad Kyrvestad, Olav Stanly Senioringeniør +47-22852412 +47-93401045 olavky@ifi.uio.no Innkjøp, HMS, Elektronikk, Nanoelektronikk og robotikk, CAD, IT-støtte til utdanning, IT-støtte til forskning
Bilde av Berit Kaasa Kaasa, Berit Overingeniør +47-22854554 berit.kaasa@ibv.uio.no
Bilde av Eva Kathrin Lang Lang, Eva Kathrin Førstekonsulent +47-22854022 e.k.lang@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Bjørn Langrekken Langrekken, Bjørn Overingeniør +47-22845853 bjorn.langrekken@ibv.uio.no Svakstrøm, Prototyper, Instrumentservice, Mekanikk, Finmekanikk, Sentralverkstedet, Mikroskopservice, Elektromekanikk, Optikk, Instrumentmaker, Elektronikk
Bilde av Marit Langrekken Langrekken, Marit Overingeniør +47-22857772 marit.langrekken@ibv.uio.no
Bilde av Marit Larsen Larsen, Marit Førstekonsulent +47-22852879 marit.larsen@its.uio.no SMN, LENS, TeamSMN
Bilde av Tove Larsen Larsen, Tove Overingeniør +47-22856588 +47-97510240 tove.larsen@farmasi.uio.no Galenisk farmasi, Instrumentansvarlig, Nettredaktør
Bilde av Philip Anthony Larsen Donnelly Larsen Donnelly, Philip Anthony Senioringeniør padonnel@ifi.uio.no
Bilde av Adnan Latif Latif, Adnan Seniorrådgiver 45554689 adnanl@ifi.uio.no
Bilde av Torgeir Lebesbye Lebesbye, Torgeir Overingeniør +47-22852419 torgeirl@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til undervisning, Devilry
Bilde av Marit Ledsaak Ledsaak, Marit Overingeniør 482 31 678 marit.ledsaak@medisin.uio.no
Bilde av Torben Leifsen Leifsen, Torben Senioringeniør +47-22857523 +47-45255580 torben.leifsen@astro.uio.no IT-støtte til forskning, Server- og driftstjenester, Lokal-IT
Bilde av Erika Anita Leslie Leslie, Erika Anita Senioringeniør, Finse alpine forskningssenter 22854589 90539240 90539240 e.a.leslie@ibv.uio.no
Bilde av Marthe  Lid Lid, Marthe Avdelingsingeniør 22856577 marthe.lid(a)farmasi.uio.no Kromatografi, Massespektrometri, Legemidler, Analyse, Analytisk kjemi, Prøveopparbeidelse, Kjemi
Bilde av Karoline Tufte Lien Lien, Karoline Tufte Senioringeniør +4792869892 karolitl@ifi.uio.no Global health, Health Information Systems, Global South
Bilde av Kjell Rune Lind Lind, Kjell Rune Avdelingsingeniør k.r.lind@fys.uio.no Instrumentverksted
Bilde av Maren Charlotte Lithun Lithun, Maren Charlotte Overingeniør m.c.lithun@fys.uio.no Prototyper, Mekanikk, CAD, Simuleringer
Bilde av Alice Aké Loba Loba, Alice Aké Seniorkonsulent aliceal@ifi.uio.no
Bilde av Dag Magnus Loose Loose, Dag Magnus Avdelingsingeniør +47-22856424 d.m.loose@fys.uio.no Materialforvalter, Arbeidsmiljø, Innkjøp, HMS, Drift, Brannvern
Bilde av Bjørn Lybekk Lybekk, Bjørn Senioringeniør 2285 5642 957 34 295 bjorn.lybekk AT fys.uio.no Romfysikk, Nordlys, GPS-forstyrrelser, Satellitter