Vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 12 av 12
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Wenche Erlien Erlien, Wenche Førstelektor 952 20 982 wenche.erlien@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk
Bilde av Kirsten Fiskum Fiskum, Kirsten Universitetslektor +47 930 59 211 kirsten.fiskum@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk
Bilde av Merethe Frøyland Frøyland, Merethe Instituttleder +47-22856726 91836104 merethe.froyland@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk, geodidaktikk, feltarbeid, museumsformidling, andre læringsarena, klasseroms forskning, etter- og videreutdanning
Bilde av Berit Haug Haug, Berit Førsteamanuensis +47-22855453 +47090163812 berit.haug@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk, Utforskende undervisning, Begrepslære, Underveisvurdering, Etter- og videreutdanning, Klasseromsforskning
Bilde av Asbjørn Magnar Hov Hov, Asbjørn Magnar Universitetslektor +47-22857761 a.m.hov@naturfagsenteret.no
Bilde av Ella Maria Cosmovici Idsøe Idsøe, Ella Maria Cosmovici Professor +47-22845669 e.m.c.idsoe@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk
Bilde av Majken Korsager Korsager, Majken Førsteamanuensis +47-22857264 majken.korsager@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk, Kompetanseutvikling for naturfaglærere, Utdanning for bærekraftig utvikling
Bilde av Sonja Merethe Mork Mork, Sonja Merethe Førsteamanuensis +47-22845677 s.m.mork@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk, Utforskende aktiviteter, Faglig literacy, Argumentasjon, Etter- og videreutdanning, Klasseromsforskning
Ruben, Subashini Parameswaran Universitetslektor +47-22859103 s.p.ruben@naturfagsenteret.no
Bilde av Eldri Scheie Scheie, Eldri Førsteamanuensis +47-22854209 eldri.scheie@naturfagsenteret.no Utdanning for bærekraftig utvikling, Naturfagdidaktikk, Tverrfaglig, Kritisk tenkning
Bilde av Aud Ragnhild V K Skår Skår, Aud Ragnhild V K Universitetslektor +47-22857246 a.r.v.k.skar@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk
Bilde av Øystein Sørborg Sørborg, Øystein Universitetslektor +47-22855337 oystein.sorborg@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk, Kompetanseutvikling for naturfaglærere