Vitenskapelig ansatte - Side 13

Personer 301 - 325 av 1 482
Navn Telefon E-post Emneord
Eklund, Anders Johan Postdoktor +47-22855662 a.j.eklund@fys.uio.no
Bilde av Henrik Eklund Eklund, Henrik Stipendiat - Institutt for teoretisk astrofysikk henrik.eklund@astro.uio.no Solärfysik, Solar ALMA, Planetformation, Protoplanetära diskar, Planet-disk interaktion, Numeriska simulationer, Strålningstransport
Bilde av Øystein Elgarøy Elgarøy, Øystein Professor +47-22855684 +47-92610803 oystein.elgaroy@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Euclid, Strukturdannelse
Bilde av Tore Oldeide Elgvin Elgvin, Tore Oldeide Rådgiver +47-22841140 +47-48006056 +47 48006056 t.o.elgvin@nhm.uio.no Final Cut X, UNIX, NGS, Mac, Birds, Population genetics, Geneious, Hybridization, Speciation, Photoshop, Genomics, Sequencher, Transcriptomics, Science communication
Bilde av Frank Eliassen Eliassen, Frank Professor +47-22840148 frank@ifi.uio.no energy informatics, middleware, Internet of Things (IoT), Distributed systems, mobile cloud computing, self-adaptive software, ubiquitous and mobile computing, adaptive video streaming
Bilde av Basil Ell Ell, Basil Forsker basile@ifi.uio.no
Bilde av Ole Jacob Elle Elle, Ole Jacob Professor II oleje@ifi.uio.no Robotikk, Rekonfigurerbar maskinvare, Kunstig intelligens, Evolusjon, Adaptive systemer
Elle Lepperød, Mikkel Stipendiat m.e.lepperod@medisin.uio.no
Bilde av Christiane Færestrand Ellefsen Ellefsen, Christiane Færestrand Stipendiat c.f.ellefsen@farmasi.uio.no
Bilde av Kai Olav Ellefsen Ellefsen, Kai Olav Postdoktor kaiolae@ifi.uio.no Kunstig Intelligens, Dyp Læring, Evolusjonære Algoritmer, Forsterkningslæring, Kunstig Liv
Bilde av Josef Gert Åsheim Ellingsen Ellingsen, Josef Gert Åsheim j.g.a.ellingsen@fys.uio.no Halvledere, MOCVD, SMN, MOVPE, ZnO, Tynnfilm
Ellingsrud, Geir Professor emeritus +47-22855911 +47-91708612 ellingsr@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Anders Elverhøi Elverhøi, Anders +47-22856653 +47-92869481 anders.elverhoi@geo.uio.no Energi
Emhjellen, Linn Katinka Stipendiat l.k.emhjellen@smn.uio.no SMN
Bilde av Bjørg Jenny Kokkvoll Engdahl Engdahl, Bjørg Jenny Kokkvoll bjengdah@student.matnat.uio.no
Engeland, Kolbjørn Førsteamanuensis +47-22856177 kolbjorn.engeland@geo.uio.no
Engeland, Torgeir Professor emeritus +47-22856455 torgeir.engeland@fys.uio.no
Enger, Per Stockfleth Professor emeritus +47-22854619 p.s.enger@ibv.uio.no
Bilde av Oddbjørn Engvold Engvold, Oddbjørn Professor emeritus +47-22856521 47651414 +47 47651414 oddbjorn.engvold@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Ulrik Bo Rufus Enstad Enstad, Ulrik Bo Rufus Stipendiat ubenstad@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Erdodi, Laszlo Postdoktor laszloe@ifi.uio.no sikkerhet, etisk hacking, exploit
Bilde av Torbjørn Håkan Ergon Ergon, Torbjørn Håkan Førsteamanuensis +47-22857311 +47-92602138 t.h.ergon@ibv.uio.no Økologisk statistikk, Sjøfugl, Smågnagere, Livshistoriestrategi, Populasjonsdynamikk, Fangst-gjenfangst, Økologi
Bilde av André Henrik Erhardt Erhardt, André Henrik Postdoktor andreerh@math.uio.no Partielle differensiallikninger, dynamiske systemer, Beregningsorientert matematikk
Bilde av Dag Øistein Eriksen Eriksen, Dag Øistein Seniorrådgiver +47-22854964 d.o.eriksen@fys.uio.no Hydrometallurgi, tracer, sporstoff, radioaktivitet
Bilde av Fredrik Kvalheim Eriksen Eriksen, Fredrik Kvalheim Forsker f.k.eriksen@fys.uio.no