Vitenskapelig ansatte - Side 2

Personer 26 - 50 av 1 549
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Fritz Albregtsen Albregtsen, Fritz Professor +47 22852463 +47 91163005 fritz@ifi.uio.no kvalitetsmetrikker, teksturanalyse, medisinsk informatikk, bildeanalyse
Bilde av Diress Tsegaye Alemu Alemu, Diress Tsegaye Forsker +47 22854628 d.t.alemu@ibv.uio.no
Bilde av Andreas Alexander Alexander, Andreas Stipendiat +47 22856692 andreas.alexander@geo.uio.no Glasiologi, Kryosfære, Fjernanalyse, Isbre hydrologi, Klimaendringer
Allesson, Lina Stipendiat +47 22854542 lina.allesson@ibv.uio.no
Bilde av Renate Alling Alling, Renate Stipendiat renate.alling@ibv.uio.no
Bilde av Bas Altena Altena, Bas bas.altena@geo.uio.no Glasiologi, Kryosfære, Geomatikk
Bilde av Elisabeth Alve Alve, Elisabeth Professor +47 22857333 elisabeth.alve@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Stratigrafi, Bentiske foraminiferer
Bilde av Mohamed Amedjkouh Amedjkouh, Mohamed Førsteamanuensis +47 22857009 mamou@kjemi.uio.no Organisk kjemi, Kjemi
Bilde av Maryam Amini Amini, Maryam Postdoktor maryamam@fys.uio.no
Bilde av Monika Amundsen Amundsen, Monika Stipendiat - Senter for Materialvitenskap og Nanoteknologi monika.amundsen@smn.uio.no
Bilde av Tore Amundsen Amundsen, Tore Professor emeritus +47 22840666 tore.amundsen@fys.uio.no
Bilde av Viktor Ananiev Ananiev, Viktor Stipendiat viktor.ananiev@fys.uio.no
Bilde av Jannike Mørch Andersen Andersen, Jannike Mørch Førsteamanuensis 99036395 j.m.andersen@farmasi.uio.no
Bilde av Kristian Joten Andersen Andersen, Kristian Joten Stipendiat k.j.andersen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Kosmisk bakgrunnsstråling (CMB), Planck
Bilde av Lars Espen Andersen Andersen, Lars Espen Førsteamanuensis eanders@ifi.uio.no
Bilde av Niels Højmark Andersen Andersen, Niels Højmark Senioringeniør +47 22855431 n.h.andersen@kjemi.uio.no Fysikalsk kjemi, Raman spektroskopi, Kjemi
Bilde av Sarah Hjorth Andersen Andersen, Sarah Hjorth Stipendiat s.h.andersen@farmasi.uio.no
Bilde av Tom Andersen Andersen, Tom Professor +47 22854519 tom.andersen@ibv.uio.no Biodiversitet, Økologisk støkiometri, Dynamisk modellering, Næringsnett, Økologiske regimeskifter, Biostatistikk, Limnologi, Økosystemfunksjon, Biogeokjemi
Andersen, Tom H. Professor +47 22856647 tom.andersen@geo.uio.no Geologi, Mineralogi, Geokjemi, Magmatisk petrologi
Bilde av Torgeir Bjørge Andersen Andersen, Torgeir Bjørge +47 22856415 +47 95120453 t.b.andersen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk
Bilde av Karl Kristoffer Andersson Andersson, Karl Kristoffer Professor +47-22856625 k.k.andersson@ibv.uio.no Proteinstruktur, Livsvitenskap, Biokjemi, EPR spektroskopi, Metalloproteiner
Bilde av Børge Solli Andreassen Andreassen, Børge Solli Stipendiat borgesan@ifi.uio.no Dyp læring, Kunstig intelligens, Maskinlæring, Medisinsk avbildning, Ultralyd
Bilde av Arild Andresen Andresen, Arild Professor emeritus +47 22856689 arild.andresen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk
Bilde av Clare Margaret Andvik Andvik, Clare Margaret c.m.andvik@ibv.uio.no
Bilde av Ingrid Margareta Anell Anell, Ingrid Margareta Forsker +47 22854316 i.m.anell@geo.uio.no