Vitenskapelig ansatte - Side 20

Personer 476 - 500 av 1 463
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Audun Skau Hansen Hansen, Audun Skau Stipendiat a.s.hansen@kjemi.uio.no Teoretisk kjemi, Kjemi
Bilde av Eddy Walther Hansen Hansen, Eddy Walther Professor +47 22855692 e.w.hansen@kjemi.uio.no Kjemi, Fysikalsk kjemi
Bilde av Finn Knut Hansen Hansen, Finn Knut Professor emeritus +47 22855554 f.k.hansen@kjemi.uio.no Polymerer - organiske materialer, Kjemi, Overflatekjemi
Bilde av Frederik Hansen Hansen, Frederik Stipendiat frederik.hansen@farmasi.uio.no
Bilde av Frode Kristian Hansen Hansen, Frode Kristian Professor +47 22856516 f.k.hansen@astro.uio.no Kosmologi, Astronomi og astrofysikk
Bilde av Henrik Nygaard Hansen Hansen, Henrik Nygaard Stipendiat h.n.hansen@geo.uio.no Sedimentologi, Diagenese, Reservoargeofysikk
Hansen, Nikolai Bjørnestøl nikolabh@math.uio.no Matematikk, Geometri og Topologi
Bilde av Per-Anders Stensby Hansen Hansen, Per-Anders Stensby Forsker +47 48245746 p.a.s.hansen@kjemi.uio.no SMN, Optikk, Solceller, Tynnfilm, Luminescens
Bilde av Roy Edgar Hansen Hansen, Roy Edgar Professor II +47 99413702 rhn@ifi.uio.no signalbehandling, sonar, sonaravbildning, syntetisk aperture sonar
Bilde av Thomas F Hansen Hansen, Thomas F Professor +47 22854521 t.f.hansen@ibv.uio.no Evolusjon, Teoretisk Biologi
Bilde av Tor Borgar Hansen Hansen, Tor Borgar Førsteamanuensis +47 91140758 t.b.hansen@sfe.uio.no
Bilde av Trond Vidar Hansen Hansen, Trond Vidar Professor +47 22857450 +47 93265077 t.v.hansen@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, Naturproduktsyntese, Syntetisk organisk kjemi, Lipidkjemi, Lipidsyntese
Bilde av Vidar Hansen Hansen, Vidar Professor II +47 22958735 vidar.hansen@fys.uio.no
Bilde av Ole Hanseth Hanseth, Ole Professor +47 22852431 +47 95908509 oleha@ifi.uio.no
Bilde av Ingunn Hanson Hanson, Ingunn Stipendiat ingunn.hanson@fys.uio.no
Bilde av Kine Ødegård Hanssen Hanssen, Kine Ødegård Stipendiat kineoha@student.matnat.uio.no
Bilde av Viggo Hansteen Hansteen, Viggo Professor +47 22856120 viggo.hansteen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Andreas Haraldsrud Haraldsrud, Andreas Universitetslektor - Center for Computing in Science Education 90620725 a.d.haraldsrud@fys.uio.no
Bilde av Fabian Andsem Harang Harang, Fabian Andsem Postdoktor fabianah@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Christoffer Bugge Harder Harder, Christoffer Bugge +4747183520 c.b.harder@ibv.uio.no
Bilde av Gerd Marie Eskerud Harris Harris, Gerd Marie Eskerud Stipendiat +47 22855571 g.m.e.harris@farmasi.uio.no
Bilde av Stian Hartman Hartman, Stian Stipendiat 0047 90714406 stian.hartman@astro.uio.no Kosmologi, Mørk materie, Simuleringer, Hydrodynamics
Hassaan, Muhammad Stipendiat muhammad.hassaan@geo.uio.no
Hassan, Hassina Universitetslektor hassina.hassan@farmasi.uio.no
Bilde av Daniel Hatlem Hatlem, Daniel daniel.hatlem@ibv.uio.no structural biology, Nuclear magnetic resonance spectroscopy, protein crystallography