Personer med emneord «Matematikk» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tom Louis Lindstrøm Lindstrøm, Tom Louis Professor +47 22855896 lindstro@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, ikke-standard analyse
Bilde av Erik Løw Løw, Erik +47 22855904 elow@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Alberto Merici Merici, Alberto Postdoktor allbertm@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri, Geometri/Topologi
Mishra, Siddhartha Førsteamanuensis siddhartha.mishra@cma.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Juvenal Murwanashyaka Murwanashyaka, Juvenal Stipendiat juvenalm@math.uio.no Matematikk, logikk
Bilde av Sergiy Neshveyev Neshveyev, Sergiy Professor +47 22855921 sergeyn@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Dag Normann Normann, Dag 41250205 dnormann@math.uio.no Matematikk, Logikk
Bilde av Giulia Di Nunno Nunno, Giulia Di Professor +47 22855854 giulian@math.uio.no Matematikk, Stokastisk Analyse/Finans Forsikring og Risiko, STORE, STORM, STOCONINF, FINEWSTOCH\; Global South
Bilde av Nikolai Thode Opdan Opdan, Nikolai Thode Stipendiat ntmarti@math.uio.no Matematikk, Geometri, Topologi
Bilde av Ragni Piene Piene, Ragni +47 22855906 ragnip@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Kristian Ranestad Ranestad, Kristian Professor +47 22855917 +47 47811785 ranestad@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Nils Henrik Risebro Risebro, Nils Henrik Professor +47 22856027 +47 92437734 nilshr@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av John Rognes Rognes, John Professor +47 22855845 rognes@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Adrian Montgomery Ruf Ruf, Adrian Montgomery Postdoktor adrianru@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Dennis Schroers Schroers, Dennis Stipendiat dennissc@math.uio.no Matematikk, stokastisk analyse
Bilde av Gaute Schwartz Schwartz, Gaute Stipendiat gautesc@student.matnat.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, entropy, sofic grupper
Shaw, Kris Førsteamanuensis +47 22855940 +4915739781 krisshaw@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Bjørn Skauli Skauli, Bjørn Stipendiat bjorska@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Arne Bernhard Sletsjøe Sletsjøe, Arne Bernhard Førsteamanuensis +47 22855902 arnebs@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Erling Størmer Størmer, Erling Professor Emeritus 228 55880 erlings@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Felix Thimm Thimm, Felix Stipendiat felixthi@math.uio.no Algebra og algebraisk geometri, Matematikk
Bilde av Trung Tuyen Truong Truong, Trung Tuyen Førsteamanuensis +47 22855932 tuyentt@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable, Dynamiske Systemer, Algebra og algebraisk geometri, Gradient Descent, Optimization algoritms, Dyp Læring
Bilde av Ragnar Winther Winther, Ragnar +47 48153210 rwinther@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Erlend Fornæss Wold Wold, Erlend Fornæss Professor +47 22855915 erlendfw@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Makoto Yamashita Yamashita, Makoto Førsteamanuensis +47 22855831 makotoy@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper, ikke-kommutativ algebra, Belgia