Personer med emneord «Geologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Tom H. Professor +47 22856647 tom.andersen@geo.uio.no Geologi, Mineralogi, Geokjemi, Magmatisk petrologi
Bilde av François Renard Renard, François Professor +47 22857740 francois.renard@geo.uio.no Geologi, Geofysikk, Geokjemi, Remote sensing, Geofarer, Hydrogeologi, Gemekanikk, Miljøgeologi, Materialvitenskap og -teknologi
Bilde av Torgeir Bjørge Andersen Andersen, Torgeir Bjørge Professor emeritus +47-95120453 t.b.andersen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk
Bilde av Johan Petter Nystuen Nystuen, Johan Petter Professor emeritus +47 22856665 nystuen@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Petroleumsgeologi, Reservoargeologi, Sekvensstrategrafi
Bilde av Fernando Corfu Corfu, Fernando Professor emeritus +47 22856680 fernando.corfu@geo.uio.no Geologi, Mineralogi, Geokjemi, Geokronologi, Isotop geologi
Bilde av Henning  Dypvik Dypvik, Henning Professor emeritus +47 22856659 henning.dypvik@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Nedslagskratre
Bilde av Daniel Schmid Schmid, Daniel Førstelektor +47 22856491 daniel.schmid@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi
Bilde av Per Aagaard Aagaard, Per Professor emeritus +47 22856644 +47 41651182 per.aagaard@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Geokjemi, CO2-lagring, Grunnvann, NCCS - FME
Bilde av Håkon Olaf Austrheim Austrheim, Håkon Olaf +47 22856485 h.o.austrheim@geo.uio.no Geologi, Metamorf petrologi, Miljøgeologi
Bilde av Karen Mair Mair, Karen Professor +47 22856048 karen.mair@geo.uio.no Geologi, Geomekanikk, Geofarer
Bilde av Roy Helge Gabrielsen Gabrielsen, Roy Helge Professor emeritus +47 22856600 r.h.gabrielsen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk, Petroleumsgeologi, Bassenganalyse, CO2-lagring, Energi
Bilde av Wolfram Michael Kürschner Kürschner, Wolfram Michael Professor +47 22856672 +4796010747 w.m.kurschner@geo.uio.no Geologi, Palynologi, Stratigrafi, Mikropaleontologi
Bilde av Silvia Hess Hess, Silvia Senioringeniør silvia.hess@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Stratigrafi, Bentiske foraminiferer
Bilde av Johnathon Osmond Osmond, Johnathon Stipendiat +47 93079265 johnathon.osmond@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Petroleum geology, CO2-lagring
Bilde av Helge Hellevang Hellevang, Helge Professor +47 22857026 +47 90613526 helge.hellevang@geo.uio.no Geologi, Geokjemi, CO2-lagring, Mineral kinetikk, Gass-væske-mineral reaksjoner
Nagy, Jenø Professor emeritus +47 22856648 jeno.nagy@geo.uio.no Geologi, Mikropaleontologi, Biostratigrafi, Foraminifer taxonomi, Paleoøkologi, Sekvensstrategrafi
Bilde av Jens Sigurd Jahren Jahren, Jens Sigurd Professor +47 22856611 j.s.jahren@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Kompaksjon, Diagenese
Bilde av Ivar Midtkandal Midtkandal, Ivar Førsteamanuensis +47 22854011 ivar.midtkandal@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Sekvensstrategrafi, Tektonikk, Planetærgeologi, Petroleumsgeologi
Bilde av Lars Riber Riber, Lars Forsker lars.riber@geo.uio.no Geologi
Tsikalas, Filippos Professor II filippos.tsikalas@geo.uio.no Geofysikk, Geologi
Bilde av Arild Andresen Andresen, Arild Professor emeritus +47 22856689 arild.andresen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk
Bilde av Edina Pozer Pozer, Edina Univ.bibliotekar edina.pozer@geo.uio.no Geologi, Geokronologi
Bilde av Anja Sundal Sundal, Anja Forsker +47 22856652 anja.sundal@geo.uio.no Geologi, Geokjemi, CO2-lagring
Bilde av Elisabeth Alve Alve, Elisabeth Professor +47 22857333 elisabeth.alve@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Stratigrafi, Bentiske foraminiferer
Bilde av Barrie Dale Dale, Barrie Professor emeritus barrie.dale@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Palynologi, Stratigrafi