Personer med emneord «Geologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Tom H. Professor +47 22856647 tom.andersen@geo.uio.no Geologi, Mineralogi, Geokjemi, Magmatisk petrologi
Bilde av François Renard Renard, François Professor +47 22857740 francois.renard@geo.uio.no Geologi, Geofysikk, Geokjemi, Remote sensing, Geofarer, Hydrogeologi, Gemekanikk, Miljøgeologi, Materialvitenskap og -teknologi
Bilde av Håkon Olav  Austrheim Austrheim, Håkon Olav Professor emeritus Geologi, Metamorf petrologi
Bilde av Torgeir Bjørge Andersen Andersen, Torgeir Bjørge Professor +47-22856415 +47-22856664 +47-95120453 t.b.andersen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk
Bilde av Edina Pozer Pozer, Edina Univ.bibliotekar edina.pozer@geo.uio.no Geologi, Geokronologi
Bilde av Fernando Corfu Corfu, Fernando Professor emeritus Geologi, Mineralogi, Geokjemi, Geokronologi, Isotop geologi
Bilde av Elisabeth Alve Alve, Elisabeth Professor +47 22857333 elisabeth.alve@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Stratigrafi, Bentiske foraminiferer
Bilde av Knut Bjørlykke Bjørlykke, Knut Professor emeritus +47-22856648 +47-92250286 knut.bjorlykke@geo.uio.no Geologi, Petroleumsgeologi, Diagenese, Kompaksjon, Reservoargeologi
Bilde av Dag Arild Karlsen Karlsen, Dag Arild Professor +47 22854147 +47 90034342 d.a.karlsen@geo.uio.no Geologi, Petroleumsgeologi, Organisk geokjemi, Petroleumssystemer
Tsikalas, Filippos Professor II filippos.tsikalas@geo.uio.no Geofysikk, Geologi
Bilde av Emma Michie Haines Haines, Emma Michie Postdoktor e.m.haines@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, CO2-lagring, Petroleumsgeologi
Bilde av Arild Andresen Andresen, Arild Professor emeritus +47-22856689 arild.andresen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk
Bilde av Anja Sundal Sundal, Anja Forsker +47 22856652 anja.sundal@geo.uio.no Geologi, Geokjemi, CO2-lagring
Bilde av Barrie Dale Dale, Barrie Professor emeritus +47-22854214 barrie.dale@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Palynologi, Stratigrafi
Bilde av Alvar Braathen Braathen, Alvar Professor +47 22856664 alvar.braathen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Grunnvann, Petroleumgeologi, CO2-lagring
Nagy, Jenö Professor emeritus +47-22856648 jeno.nagy@geo.uio.no Geologi, Mikropaleontologi, Biostratigrafi, Foraminifer taxonomi, Paleoøkologi, Sekvensstrategrafi
Bilde av Jens Sigurd Jahren Jahren, Jens Sigurd Professor +47 22856611 j.s.jahren@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Kompaksjon, Diagenese
Bilde av Ivar Midtkandal Midtkandal, Ivar Førsteamanuensis +47 22854011 ivar.midtkandal@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Sekvensstrategrafi, Tektonikk, Planetærgeologi, Petroleumsgeologi
Bilde av Henning Dypvik Dypvik, Henning +47 22856659 henning.dypvik@its.uio.no Geologi, Sedimentologi, Nedslagskratre
Bilde av Lars Riber Riber, Lars Forsker lars.riber@geo.uio.no Geologi
Bilde av Johnathon Osmond Osmond, Johnathon Stipendiat +47 93079265 johnathon.osmond@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Petroleum geology, CO2-lagring
Bilde av Karen Mair Mair, Karen Professor +47 22856048 karen.mair@geo.uio.no Geologi, Geomekanikk, Geofarer
Bilde av Wolfram Michael Kürschner Kürschner, Wolfram Michael Professor +47 22856672 +4796010747 w.m.kurschner@geo.uio.no Geologi, Palynologi, Stratigrafi, Mikropaleontologi
Bilde av Daniel Schmid Schmid, Daniel Førstelektor +47 22856491 daniel.schmid@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi
Bilde av Roy Helge Gabrielsen Gabrielsen, Roy Helge Professor emeritus +47 22856600 r.h.gabrielsen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk, Petroleumsgeologi, Bassenganalyse, CO2-lagring, Energi