Personer med emneord «Mekanikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Arnold Bertelsen Bertelsen, Arnold Professor Emeritus +47 228 55859 arnoldb@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Annette Marie Capucine Cazaubiel Cazaubiel, Annette Marie Capucine Postdoktor annetca@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Blandine Fleur Prudence Feneuil Feneuil, Blandine Fleur Prudence bffeneui@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, Reologi, Materialvitenskap og -teknologi, Byggematerialer, Skum, Emulsjoner
Bilde av Bjørn Gjevik Gjevik, Bjørn Professor emeritus bjorng@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av John Grue Grue, John Professor +47 22855839 johng@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, Energi
Bilde av Jostein Hellesland Hellesland, Jostein Professor emeritus 9963 0271 josteinh@math.uio.no Mekanikk, Faststoffmekanikk
Bilde av Martin Hornkjøl Hornkjøl, Martin Stipendiat marhorn@math.uio.no Mekanikk, Partielle differensiallikninger, Maskinlæring, matematisk modelering
Bilde av Atle Jensen Jensen, Atle Professor +47 22855841 +47 92462282 atlej@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Christopher Lawrence Lawrence, Christopher chrislaw@math.uio.no Mekanikk
Bilde av Trygve Kvåle Løken Løken, Trygve Kvåle Stipendiat trygvekl@math.uio.no Mekanikk, Fluid dynamikk, Svalbard
Bilde av Kent-Andre Mardal Mardal, Kent-Andre Professor +47 22855828 kent-and@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Mikael Mortensen Mortensen, Mikael Professor +47 22855866 mikaem@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Christian Pedersen Pedersen, Christian Postdoktor chrpe@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Geir Kleivstul Pedersen Pedersen, Geir Kleivstul Professor emeritus +47 22855851 geirkp@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Anna Piterskaya Piterskaya, Anna Stipendiat annapit@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Stephane Poulain Poulain, Stephane Stipendiat stephapo@math.uio.no Fluidmekanikk, arensesnittstrømmer, Mekanikk
Bilde av Reyna Guadalupe Ramirez de La Torre Ramirez de La Torre, Reyna Guadalupe Forsker +47 96718971 reynar@math.uio.no Fluiddynamikk, sport, Mekanikk, Elektronikk
Bilde av Kristian Sveen Sveen, Kristian Førsteamanuensis jks@math.uio.no Mekanikk, fluidmekanikk, PIV, PTV, Schlieren
Bilde av Torstein Sæter Sæter, Torstein Stipendiat +47 47856547 torstsae@math.uio.no Fluidmekanikk, Mekanikk
Bilde av Karsten Trulsen Trulsen, Karsten Professor +47 22855833 +47-41322402 karstent@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, ikkelineære bølger, freakbølger
Bilde av Alexandra Vallet Vallet, Alexandra Postdoktor +3366400666 vallet@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, finite-elements, poroelasticity, brain aging, dementia, France
Bilde av Yiyi Whitchelo Whitchelo, Yiyi Stipendiat yiyiw@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk