Personer med emneord «Statistikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av David Ruiz Baños Baños, David Ruiz Førsteamanuensis innsteg +47-22855884 davidru@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Alexander Lincoln Read Read, Alexander Lincoln Professor +47 22855062 a.l.read@fys.uio.no Partikkelfysikk, LHC, CERN, ATLAS, Higgs boson, Statistikk
Bilde av Nils Damm Christophersen Christophersen, Nils Damm nilsch@ifi.uio.no anvendt matematikk, statistikk, innovasjon, entreprenørskap
Bilde av Grete Usterud Fenstad Fenstad, Grete Usterud grete@math.uio.no Statistikk og biostatistikk, Statistikk
Bilde av Geir Olve Storvik Storvik, Geir Olve Professor +47 22855894 45201667 geirs@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Ingrid Kristine Glad Glad, Ingrid Kristine Professor +47 22855879 glad@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk, Maskinlæring
Bilde av Gudmund Horn Hermansen Hermansen, Gudmund Horn Førsteamanuensis gudmunhh@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Ida Scheel Scheel, Ida Førsteamanuensis +47 22855874 idasch@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk, data science
Bilde av Inge Svein Helland Helland, Inge Svein 93688918 ingeh@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Nils Lid Hjort Hjort, Nils Lid Professor +47 22855954 nils@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Sven Ove Samuelsen Samuelsen, Sven Ove Professor +47 22855861 osamuels@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Frank Norbert Proske Proske, Frank Norbert Professor +47 22855867 proske@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Anders Rygh Swensen Swensen, Anders Rygh +47 22855871 swensen@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Odd Kolbjørnsen Kolbjørnsen, Odd Førsteamanuensis oddkol@math.uio.no Maskinlæring, data science, Statistikk, invers problemer
Bilde av Jonas Fredrik Schenkel Schenkel, Jonas Fredrik jonasfsc@math.uio.no Statistikk
Bilde av Johan Pensar Pensar, Johan Førsteamanuensis johanpen@math.uio.no Statistikk, data science, sannsynlighetsmodellering
Bilde av Timo Lohrmann Lohrmann, Timo Stipendiat timolo@math.uio.no Statistikk, Maskinlæring, teoretisk partikkel fysikk
Bilde av Per August Jarval Moen Moen, Per August Jarval Stipendiat pamoen@math.uio.no Statistikk, data science
Bilde av Ingrid Dæhlen Dæhlen, Ingrid Stipendiat ingrdae@math.uio.no Statistikk, data science
Bilde av Vera Haugen Kvisgaard Kvisgaard, Vera Haugen Stipendiat verahk@math.uio.no Statistikk, Maskinlæring
Bilde av Arne Bang Huseby Huseby, Arne Bang Professor +47 22855860 +47 90125434 arne@math.uio.no Statistikk, Risiko, Forsikring, Pålitelighet, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Alise Danielle Midtfjord Midtfjord, Alise Danielle Stipendiat +47 93427423 alisedm@math.uio.no Risiko, Statistikk, Maskinlæring, Data Science
Bilde av Lars Henry Berge Olsen Olsen, Lars Henry Berge Stipendiat lholsen@math.uio.no Statistikk, data science, Kunstig intelligens