Personer med emneord «cellebiologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Finn-Eirik Johansen Johansen, Finn-Eirik Professor +47-22857297 +47-97521401 f.e.johansen@ibv.uio.no Immunologi, Molekylærbiologi, Cellebiologi
Bilde av Tone Fredsvik Gregers Gregers, Tone Fredsvik Førstelektor, faglig leder KURT, utdanningsleder lektorprogrammet realfag 99697154 99697154 t.f.gregers@mn.uio.no Utdanningsutvikling, undervisning, formidling, pedagogikk,  fagdidaktikk, immunologi, cellebiologi, molekylærbiologi og vaksiner
Thoresen, Hege Professor +47 22856555 hege.thoresen@farmasi.uio.no Farmakologi, Cellebiologi, Insulinresistens, Cancerterapi
Bilde av Tor Gjøen Gjøen, Tor Professor +47 22844943 +47 95163161 tor.gjoen@farmasi.uio.no Cellebiologi, Mikrobiologi, Virus, Laks, Immunologi, Vaksine, Antiinfektiva, Molekylærbiologi, Lipider, Genekspresjon
Bilde av Rigmor Solberg Solberg, Rigmor Professor +47 22857514 rigmor.solberg@farmasi.uio.no Farmakologi, Farmasi, Legemidler, Cellebiologi, Molekylærbiologi, Biokjemi, Livsvitenskap - Life Science, Aterosklerose, Kreft, Osteoporose, Proteaser, Proteolytiske enzymer, Proteolyse, Cysteinproteaser, Legumain, Cathepsiner, Cystatin
Bilde av Arild Christian Rustan Rustan, Arild Christian Professor +47 22856558 +47 97518761 a.c.rustan@farmasi.uio.no Farmakologi, Cellebiologi, Energimetabolisme, Insulinresistens
Bilde av Cinzia Anita Maria Progida Progida, Cinzia Anita Maria Professor +47 22854441 c.a.m.progida@ibv.uio.no Cellebiologi, Membrantransport
Bilde av Sandra Lopez Aviles Lopez Aviles, Sandra Førsteamanuensis +47 22852992 s.l.aviles@ibv.uio.no Cellebiologi
Bilde av Kristian Prydz Prydz, Kristian Professor +47 22856753 kristian.prydz@ibv.uio.no Biokjemi, Glykoproteiner, Livsvitenskap, Cellebiologi, Intracellulær transport, Proteoglykaner, Golgiapparatet