English version of this page

Tilsette - Senter for materialvitenskap og nanoteknologi - Side 3

 

 

Lista inneheld 84 tilsette.
Namn Telefon E-post Emneord
Nova Flores, Ainara Forsker a.n.flores@kjemi.uio.no
Nyborg, Martin Student martin.nyborg@fys.uio.no SMN, Halvledere, Solceller, Sputtering
Nygård, Kristin Hubred Rådgiver 852879 k.h.nygard@smn.uio.no SMN, TeamSMN, LENS, NorFab
Park, Heesoo Forsker heesoo.park@smn.uio.no
Pedersen, Madeeha Khalid Stipendiat m.k.pedersen@smn.uio.no
Pettersson, Karen Rådgiver - Senter for Materialvitenskap og Nanoteknologi 22854328 karen.pettersson@smn.uio.no SMN, Forskningsadministrasjon, Nafuma, TeamSMN
Ponniah, Vajeeston Forsker +47 22855613 vajeeston.ponniah@smn.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi, SMN
Poulia, Anthoula Forsker +47 45830402 (mob) anthoula.poulia@smn.uio.no
Prodinger, Sebastian Postdoktor sebastian.prodinger@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Purohit, Bhagyesh Forsker bhagyesh.purohit@smn.uio.no
Rahman, Jamil Ur Forsker j.u.rahman@smn.uio.no SMN, LENS
Ravindran, Ponniah Forsker 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Redekop, Evgeniy Researcher +47 22855451 evgeniyr@smn.uio.no Catalysis, SMN, Chemistry, Energy
Rivas Gongora, David Postdoktor +38591618916 (mob) d.a.r.gongora@smn.uio.no LENS, SMN
Rogowska, Melania Forsker melaniar@smn.uio.no
Rongve, Anna Stray Student a.s.rongve@kjemi.uio.no
Saeed, Sarmad Waheed s.w.saeed@smn.uio.no
Samarasingha, R. G. Pushpaka Bandara Forsker r.g.p.b.samarasingha@kjemi.uio.no
Sannes, Dag Kristian Stipendiat +47 91717083 (mob) +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Schmidtke, Inga Stipendiat inga.schmidtke@smn.uio.no
Shen, Yizhou Stipendiat yizhou.shen@smn.uio.no
Singh, Kalpana Forsker kalpana.singh@smn.uio.no
Solemsli, Bjørn Gading Stipendiat +47 48309596 b.g.solemsli@smn.uio.no Heterogeneous catalysis, Testing, Characterization, SMN, Katalyse, iCSI
Soltani, Nayereh Forsker nayereh.soltani@smn.uio.no SMN, LENS
Staurset, Sigrid Forskningsrådgiver +47 22 84 06 64 sigrid.staurset@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Elektrokjemi, Forskningsadministrasjon