English version of this page

Tilsette - Senter for materialvitenskap og nanoteknologi - Side 3

 

 

Lista inneheld 112 tilsette.
Namn Telefon E-post Emneord
Karsthof, Robert Michael Postdoktor r.m.karsthof@smn.uio.no
Karthikeyan, Jayakumar Vitenskapelig assistent jayakumar.karthikeyan@smn.uio.no SMN
Kaur, Gurpreet Stipendiat gurpreet.kaur@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Kjeldstad, Torunn Forsker +4747669821 (mob) 47669821 torunn.kjeldstad@smn.uio.no halvledere, Atomic Layer Deposition, solceller, LENS, SMN
Kjølseth, Christian christian.kjolseth@kjemi.uio.no
Kumar, Susmit Researcher 22857014 95284691 (mob) susmit.kumar@kjemi.uio.no
Kvalvik, Julie Nitsche Stipendiat +4797512297 (mob) j.n.kvalvik@smn.uio.no SMN
Kvamme, Kristian Breivik Stipendiat +47-22859097 +47 928 56 646 k.b.kvamme@smn.uio.no
Kvande, Karoline Stipendiat karoline.kvande@smn.uio.no
Kømurcu, Mustafa Stipendiat mustafa.komurcu@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Lang, Eva Kathrin Førstekonsulent +47-22854022 e.k.lang@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Katalyse, kjemi
Larsen, Marit Førstekonsulent +47-22852879 marit.larsen@its.uio.no
Levchenko, Volodymyr Stipendiat +47 966 54 644 volodymyr.levchenko@smn.uio.no SMN, Kjemi, Katalyse
Li, Xinyu Stipendiat 92537836 xinyu.li@smn.uio.no
Liu, Xin Postdoktor xin.liu@smn.uio.no SMN
Løberg, Monika Stipendiat - Senter for Materialvitenskap og Nanoteknologi monikaam@fys.uio.no
Ma, Quanbao Forsker +47-22840938 quanbao.ma@smn.uio.no SMN
Madathil, Reshma Stipendiat reshma.madathil@smn.uio.no SMN
Mahmood, Asif Forsker +47-22840657 asif.mahmood@smn.uio.no SMN
Malerød-Fjeld, Harald Gjesteforsker +47-22840626 harald.malerod-fjeld@smn.uio.no
Mayandi, Jeyanthinath Postdoktor +47-92568990 jeyanthn@smn.uio.no
Meskauskaite, Dovile Forsker dovile.meskauskaite@smn.uio.no
Michel, Kathrin kathrin.michel@smn.uio.no
Murali, Srinath Stipendiat srinath.murali@smn.uio.no
Myklebust, Lena Student lena.myklebust@fys.uio.no