English version of this page

Tilsette - Senter for materialvitenskap og nanoteknologi - Side 3

 

 

Lista inneheld 105 tilsette.
Namn Telefon E-post Emneord
Kang, Xiaolan xiaolan.kang@kjemi.uio.no
Karlsen, Kjetil Stipendiat +47 47286830 (mob) kjetil.karlsen@mn.uio.no SMN, LENS
Karsthof, Robert Michael Forsker r.m.karsthof@smn.uio.no SMN, LENS
Killi, Veronica Anne-Line Kathrine v.a.l.k.killi@kjemi.uio.no
Kjeldby, Snorre Braathen Stipendiat +47 48279926 (mob) s.b.kjeldby@smn.uio.no LENS, SMN
Kumar, Susmit Researcher 22857014 susmit.kumar@kjemi.uio.no
Kvamme, Kristian Breivik Stipendiat +47 22859097 +47 928 56 646 k.b.kvamme@smn.uio.no
Kvande, Karoline Stipendiat karoline.kvande@smn.uio.no Heterogeneous catalysis, Testing, Spectroscopy, Characterization, Zeolites, SMN, Katalyse
Lang, Eva Kathrin Senioringeniør +47 22855469 e.k.lang@smn.uio.no HMS, kjemi
Langørgen, Amanda Stipendiat +47 45455767 (mob) amanda.langorgen@smn.uio.no LENS, SMN
Larsen, Aleksander Amble Vit. assistent a.a.larsen@kjemi.uio.no
Liu, Xin Forsker xin.liu@smn.uio.no SMN
Madathil, Reshma Stipendiat reshma.madathil@smn.uio.no SMN
Mahmood, Asif asif.mahmood@smn.uio.no SMN
Murali, Srinath srinath.murali@smn.uio.no
Nayak, Mrutyunjay Forsker mrutyunjay.nayak@smn.uio.no
Nova Flores, Ainara Forsker a.n.flores@kjemi.uio.no
Nygård, Kristin Hubred Rådgiver 852879 k.h.nygard@smn.uio.no SMN, TeamSMN, LENS, NorFab
Park, Heesoo Forsker heesoo.park@smn.uio.no
Pedersen, Madeeha Khalid Stipendiat m.k.pedersen@smn.uio.no
Pettersen, Christine Vitenskapelig assistent christine.pettersen@kjemi.uio.no
Pettersson, Karen Rådgiver - Senter for Materialvitenskap og Nanoteknologi 22854328 karen.pettersson@smn.uio.no SMN, Forskningsadministrasjon, Nafuma, TeamSMN
Ponniah, Vajeeston Forsker +47 22855613 vajeeston.ponniah@smn.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi, SMN
Poulia, Anthoula Forsker +47 45830402 (mob) anthoula.poulia@smn.uio.no
Prodinger, Sebastian Postdoktor sebastian.prodinger@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse