English version of this page

Tilsette - Senter for materialvitenskap og nanoteknologi - Side 4

 

 

Lista inneheld 112 tilsette.
Namn Telefon E-post Emneord
Narayanan Kutty, Maya Forsker +47-45919694 m.n.kutty@smn.uio.no SMN
Negri, Chiara Forsker chiara.negri@smn.uio.no Kjemi, SMN, Katalyse
Nygård, Kristin Hubred Førstekonsulent +47-22852879 k.h.nygard@smn.uio.no
Pedersen, Madeeha Khalid Stipendiat madeehak@student.matnat.uio.no
Pettersson, Karen Førstekonsulent +47-22854328 karen.pettersson@smn.uio.no Nafuma, Forskningsadministrasjon, SMN, TeamSMN
Pinilla Herrero, Irene i.p.herrero@kjemi.uio.no
Qureishy, Thomas Håbu Forsker +47-22856732 t.h.qureishy@fys.uio.no
Ravindran, Ponniah Forsker 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Redekop, Evgeniy Forsker evgeniy.redekop@smn.uio.no
Rethinaraj, Mariyal Jebasty m.j.rethinaraj@smn.uio.no
Rogowska, Melania Stipendiat +47-22844340 melaniar@smn.uio.no
Saeed, Sarmad Waheed Forsker s.w.saeed@smn.uio.no
Saha, Dipankar Postdoktor +47-91269494 dipankar.saha@smn.uio.no
Schuler, Raphael Stipendiat raphael.schuler@smn.uio.no SMN
Sharova, Nataliya nataliya.sharova@smn.uio.no
Shen, Yizhou Stipendiat yizhou.shen@smn.uio.no
Strandbakke, Ragnar Postdoktor +47-22840660 ragnar.strandbakke@kjemi.uio.no SMN
Sun, Xinwei Stipendiat xinwei.sun@smn.uio.no
Sverdlilje, Katja Sofie Støren Stipendiat 9691 0909 k.s.s.sverdlilje@smn.uio.no Solid State Electrochemistry, Bioimpedance, Electric Impedance Spectroscopy, Thin films, Solid State Ionics, SMN
Sønsteby, Henrik Hovde Postdoktor +47-22855617 +4792097702 (mob) +47 92097702 h.h.sonsteby@kjemi.uio.no Atomic Layer Deposition, Nanotechnology, Chemistry Olympiad, Synchrotron X-ray Characterization
Thind, Nikita Kaur Førstekonsulent n.k.thind@smn.uio.no
Thiyam, Priyadarschini priyadarschini.thiyam@smn.uio.no
Thoréton, Vincent Postdoktor vincent.thoreton@smn.uio.no
Tripathi, Alok Mani Postdoktor +47-22858637 a.m.tripathi@smn.uio.no
Vajeeston, Ponniah Forsker +47-22855613 +47-45270694 (mob) ponniah.vajeeston@smn.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi, SMN