English version of this page

Tilsette - Senter for materialvitenskap og nanoteknologi - Side 4

 

 

Lista inneheld 105 tilsette.
Namn Telefon E-post Emneord
Purohit, Bhagyesh bhagyesh.purohit@smn.uio.no
Qureishy, Thomas Håbu Forsker t.h.qureishy@fys.uio.no
Rahman, Jamil Ur Forsker j.u.rahman@smn.uio.no SMN, LENS
Ravindran, Ponniah Forsker 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Redekop, Evgeniy Researcher +47 22855451 evgeniyr@smn.uio.no Catalysis, SMN, Chemistry, Energy
Rivas Gongora, David Postdoktor +38591618916 (mob) d.a.r.gongora@smn.uio.no LENS, SMN
Rogowska, Melania melaniar@smn.uio.no
Rongve, Anna Stray Student a.s.rongve@kjemi.uio.no
Saeed, Sarmad Waheed s.w.saeed@smn.uio.no
Saha, Dipankar Postdoktor dipankar.saha@smn.uio.no
Samarasingha, R. G. Pushpaka Bandara Forsker r.g.p.b.samarasingha@kjemi.uio.no
Sannes, Dag Kristian Stipendiat +47 91717083 (mob) +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Schmidtke, Inga Fagkonsulent inga.schmidtke@smn.uio.no
Shen, Yizhou Stipendiat +47 92558529 (mob) yizhou.shen@smn.uio.no
Singh, Kalpana Forsker kalpana.singh@smn.uio.no
Solemsli, Bjørn Gading Stipendiat +47 48309596 b.g.solemsli@smn.uio.no Heterogeneous catalysis, Testing, Characterization, SMN, Katalyse, iCSI
Soltani, Nayereh Forsker +47 45573805 (mob) nayereh.soltani@smn.uio.no SMN, LENS
Staurset, Sigrid Forskningsrådgiver +47 22 84 06 64 sigrid.staurset@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Elektrokjemi, Forskningsadministrasjon
Steensen, Tonje Berg Forskningsrådgiver +47 22 85 40 22 t.b.steensen@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Katalyse, Forskningsadministrasjon, kjemi, Kjemisk institutt
Strandbakke, Ragnar Forsker +47 22840660 +4791177460 ragnar.strandbakke@kjemi.uio.no SMN
Sun, Xinwei Stipendiat xinwei.sun@smn.uio.no
Sverdlilje, Katja Sofie Støren Stipendiat k.s.s.sverdlilje@smn.uio.no SMN, Bioimpedance, Thin films, Solid State Ionics, Solid State Electrochemistry, Electric Impedance Spectroscopy
Sønsteby, Henrik Hovde Forsker +47 22855617 +47 92097702 h.h.sonsteby@kjemi.uio.no Nanotechnology, Atomic Layer Deposition, Synchrotron X-ray Characterization, Chemistry Olympiad
Thoreton, Vincent Postdoktor +3363213120 (mob) vincent.thoreton@smn.uio.no
Venkatachalapathy, Vishnukanthan Forsker vishnukanthan.venkatachalapathy@smn.uio.no SMN