Personer

Personer 1 - 25 av 48
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Alice Ake Loba Ake Loba, Alice Seniorkonsulent aliceal@ifi.uio.no
Alwan, Geetha Overingeniør geethaa@ifi.uio.no
Asghar, Zubair Overingeniør zubaira@ifi.uio.no
Berg, Rachel Bjørkli Førstekonsulent rachelbb@ifi.uio.no
Bilde av Jørn Anders Braa Braa, Jørn Anders jbraa@ifi.uio.no
Bilde av Kristin Braa Braa, Kristin Professor +47 22852754 +47 41630260 kbraa@ifi.uio.no
Chan, Rita Wai Yu Seniorkonsulent +47 22850690 waiyc@ifi.uio.no
Bilde av Aprisa Chrysantina Chrysantina, Aprisa +47 99 88 2464 aprisac@ifi.uio.no health information systems, digital learning platform, online learning, capacity building, realist evaluation
Cooper, Joseph John Aas Overingeniør josephco@ifi.uio.no
Frost, Kimberly Suzanne Seniorkonsulent kimbersf@ifi.uio.no
Bilde av Abyot Asalefew Gizaw Gizaw, Abyot Asalefew Senior Engineer +47 47231033 abyotag@ifi.uio.no
Bilde av Ragnhild Bassøe Gundersen Gundersen, Ragnhild Bassøe Stipendiat ragnhib@ifi.uio.no
Bilde av Morten Olav Hansen Hansen, Morten Olav Sjefingeniør morteoh@ifi.uio.no
Bilde av Breno Bonfa Horsth Horsth, Breno Bonfa Senioringeniør brenobh@ifi.uio.no
Bilde av Birk Bjønness Johansson Johansson, Birk Bjønness Overingeniør birkbj@ifi.uio.no
Bilde av Alexander Moltubakk Kempton Kempton, Alexander Moltubakk Førsteamanuensis alexansk@ifi.uio.no
Bilde av Sophia Alexandrina Kousiakis Kousiakis, Sophia Alexandrina Seniorrådgiver +47 94802729 sophiaak@ifi.uio.no
Bilde av Joseph Maximilian Krafft Krafft, Joseph Maximilian Rådgiver 45846206 josephmk@ifi.uio.no
Kuika Watat, Josue Stipendiat josuekw@ifi.uio.no
Bilde av Jens Johan Kaasbøll Kaasbøll, Jens Johan Professor +47 22852429 jensj@ifi.uio.no
Bilde av Philip Anthony Larsen Donnelly Larsen Donnelly, Philip Anthony Senioringeniør padonnel@ifi.uio.no
Bilde av Magnus Li Li, Magnus Førstelektor +47 91526611 magl@ifi.uio.no
Bilde av Karoline Tufte Lien Lien, Karoline Tufte Senioringeniør +4792869892 karolitl@ifi.uio.no Global South, Global health, Health Information Systems
Bilde av Tale Longva Longva, Tale Rådgiver +47 940 22 753 talelon@ifi.uio.no Global health, Global South, HISP (Heealth Information Systems Programme), HISP, Prosjektadministrasjon, DHIS2, DHIS
Bilde av Anne Cathrine Modahl Modahl, Anne Cathrine Kontorsjef +47 22852430 +47 980 15 282 annecmo@ifi.uio.no