Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 96
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Oddbjørn Engvold Engvold, Oddbjørn Professor emeritus +47 22856521 +4747651414 oddbjorn.engvold@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Hans Kristian Kamfjord Eriksen Eriksen, Hans Kristian Kamfjord Professor +47 22858454 h.k.k.eriksen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi
Bilde av Johannes Røsok Eskilt Eskilt, Johannes Røsok Stipendiat j.r.eskilt@astro.uio.no AdS/CFT, CMB, Planck, Cosmology
Bilde av Santiago Ismael Ferrero Ferrero, Santiago Ismael Postdoktor s.i.ferrero@astro.uio.no
Bilde av Lyndsay Fletcher Fletcher, Lyndsay Professor II lyndsay.fletcher@astro.uio.no Solfysikk
Bilde av Marie Kristine Foss Foss, Marie Kristine Stipendiat m.k.foss@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi
Bilde av Terje Fredvik Fredvik, Terje Senioringeniør +47 22856508 99705109 terje.fredvik@astro.uio.no Programmering, SPICE, Solar Orbiter, IT-støtte til forskning, Mac, Brukerstøtte, Lokal-IT, Hinode, IRIS, Rombaserte observasjoner, Japan, USA, Spania, Frankrike, England, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Lars Frogner Frogner, Lars Stipendiat lars.frogner@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk
Bilde av Clara  Froment Froment, Clara Gjesteforsker clara.froment@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observations, Coronal loops, Coronal rain, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS
Bilde av Unni Fuskeland Fuskeland, Unni Senioringeniør +47 22857006 unnif@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Kosmisk bakgrunnsstråling (CMB), Rombaserte observasjoner, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk
Bilde av Øystein Håvard Færder Færder, Øystein Håvard Stipendiat +47 92609524 o.h.farder@astro.uio.no
Bilde av Mathew Galloway Galloway, Mathew Postdoktor mathew.galloway@astro.uio.no
Bilde av Eirik Gjerløw Gjerløw, Eirik Postdoktor eirik.gjerlow@astro.uio.no
Griñón Marin, Ana Belén Postdoktor a.b.g.marin@astro.uio.no
Bilde av Boris Vilhelm Gudiksen Gudiksen, Boris Vilhelm Professor +47 22857007 b.v.gudiksen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Juan Camilo Guevara Gomez Guevara Gomez, Juan Camilo Stipendiat +47 92516630 j.c.g.gomez@astro.uio.no
Bilde av Frode Kristian Hansen Hansen, Frode Kristian Professor +47 22856516 f.k.hansen@astro.uio.no Kosmologi, Astronomi og astrofysikk
Bilde av Viggo Hansteen Hansteen, Viggo Professor +47 22856120 viggo.hansteen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Stian Hartman Hartman, Stian Stipendiat 0047 90714406 stian.hartman@astro.uio.no Kosmologi, Mørk materie, Simuleringer, Hydrodynamics
Bilde av Farbod Hassani Hassani, Farbod Postdoktor farbod.hassani@astro.uio.no Kosmologi
Bilde av Stein Vidar Hagfors Haugan Haugan, Stein Vidar Hagfors Senioringeniør +47 22856507 +47 40467343 s.v.h.haugan@astro.uio.no Databaser, IRIS, Euclid, Solar Orbiter, SPICE, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Hinode
Bilde av Daniel Christopher Herman Herman, Daniel Christopher Stipendiat d.c.herman@astro.uio.no
Bilde av Håvard Tveit Ihle Ihle, Håvard Tveit Stipendiat h.t.ihle@astro.uio.no
Bilde av Shahin Jafarzadeh Jafarzadeh, Shahin Forsker +47 22856504 shahin.jafarzadeh@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Solteleskopet SST, IRIS, ALMA, SUNRISE
Bilde av Chandrashekhar Kalugodu Kalugodu, Chandrashekhar Postdoktor chandrashekhar.kalugodu@astro.uio.no