Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 105
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hans Kristian Kamfjord Eriksen Eriksen, Hans Kristian Kamfjord Professor +47 22858454 h.k.k.eriksen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi
Bilde av Johannes Røsok Eskilt Eskilt, Johannes Røsok Stipendiat j.r.eskilt@astro.uio.no Cosmic Birefringence, CMB, Planck, Cosmology
Bilde av Jonas Thoen Faber Faber, Jonas Thoen Stipendiat j.t.faber@astro.uio.no Solfysikk, Observasjoner, Solteleskopet SST
Bilde av Ismael Ferrero Ferrero, Ismael Postdoktor ismael.ferrero@astro.uio.no
Bilde av Lyndsay Fletcher Fletcher, Lyndsay Professor II lyndsay.fletcher@astro.uio.no Solfysikk
Bilde av David Fonseca Mota Fonseca Mota, David Professor +47 22857581 d.f.mota@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi
Bilde av Terje Fredvik Fredvik, Terje Senioringeniør +47 22856508 +47 99705109 99705109 terje.fredvik@astro.uio.no PRITS, Programmering, SPICE, Solar Orbiter, Spektroskopi, IT-støtte til forskning, Mac, Brukerstøtte, Lokal-IT, Hinode, IRIS, Rombaserte observasjoner, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Lars Frogner Frogner, Lars Stipendiat lars.frogner@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk
Bilde av Sondre Vik Furuseth Furuseth, Sondre Vik Postdoktor s.v.furuseth@astro.uio.no Solfysikk
Bilde av Unni Fuskeland Fuskeland, Unni Senioringeniør +47 22857006 unnif@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Kosmisk bakgrunnsstråling (CMB), Rombaserte observasjoner, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk
Bilde av Øystein Håvard Færder Færder, Øystein Håvard Stipendiat +47 92609524 o.h.farder@astro.uio.no
Bilde av Mathew Galloway Galloway, Mathew Postdoktor mathew.galloway@astro.uio.no
Bilde av Ana Belen Grinon Marin Grinon Marin, Ana Belen Postdoktor a.b.g.marin@astro.uio.no
Bilde av Boris Vilhelm Gudiksen Gudiksen, Boris Vilhelm Professor +47 22857007 b.v.gudiksen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Solens korona, Solens kromosfære, Solflekker, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk, Simuleringer
Bilde av Juan Camilo Guevara Gomez Guevara Gomez, Juan Camilo Forsker j.c.g.gomez@astro.uio.no
Hagedorn, Jan Bendix Stipendiat j.b.hagedorn@astro.uio.no
Bilde av Frode Kristian Hansen Hansen, Frode Kristian Professor +47 22856516 f.k.hansen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Kosmisk bakgrunnsstråling (CMB), Planck, Euclid, Strukturdannelse, Rombaserte observasjoner
Bilde av Viggo Haraldson Hansteen Hansteen, Viggo Haraldson Professor +47 22856120 v.h.hansteen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Farbod Hassani Hassani, Farbod Postdoktor farbod.hassani@astro.uio.no Kosmologi
Bilde av Stein Vidar Hagfors Haugan Haugan, Stein Vidar Hagfors Senioringeniør +47 22856507 s.v.h.haugan@astro.uio.no Databaser, IRIS, Euclid, Solar Orbiter, SPICE, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Hinode
Bilde av Heidi Haugsand Haugsand, Heidi Senterkoordinator +47 22854440 +47 41755309 heidhaug@astro.uio.no Kontorstøtte, Senterkoordinator, Administrasjon, Senterkoordinator, Solfysikk, Rosseland, RoCS
Bilde av Daniel Christopher Herman Herman, Daniel Christopher Stipendiat d.c.herman@astro.uio.no
Bilde av Michael Haahr Haahr, Michael Stipendiat michael.haahr@astro.uio.no
Bilde av Håvard Tveit Ihle Ihle, Håvard Tveit Postdoktor h.t.ihle@astro.uio.no
Bilde av Shahin Jafarzadeh Jafarzadeh, Shahin shahin.jafarzadeh@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Solteleskopet SST, IRIS, ALMA, SUNRISE