Personer med emneord «Regelverk»

Navn Telefon E-post Emneord
Aastorp, Sissel Trude Seniorrådgiver +47 22850514 +47 95766211 (mob) +4795766211 s.t.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Verneombud, LAMU, Personvern i forskning, Kvalitetssystem, lokalt hovedverneombud
Bakken, Marie Cecilie Rådgiver +47 22850508 + 47 91609141 m.c.bakken@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Berg, Gina Kristine Seniorrådgiver +47 22841837 g.k.berg@admin.uio.no Regelverk, Valg, Inkluderende arbeidsliv (IA), Tjenestemannsrett
Berger, Finn Ragnar Seniorkonsulent +47 22856205 f.r.berger@admin.uio.no Regelverk, Den sentrale klagenemnd ved UiO
Berger, Niclas Johan Marius Seniorrådgiver +47 22851437 +47 41378717 (mob) n.j.m.berger@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Regelverk, Si fra, Læringsmiljø, Felles studentsystem FS
Bremer, Merethe Seniorrådgiver +47 22856353 +47 95209393 (mob) merethe.bremer@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Kvalitetssystem, Rapportering, Statistikk
Brown, Christopher Martin Seniorrådgiver +47 22854192 +47 97015910 (mob) c.m.brown@admin.uio.no Regelverk, Avstemming, Veiledning, Lønn, Nettpublisering, Kontroll- og avstemmingsgruppen
Brørs, Birgitte Seniorrådgiver +47 22841117 birgitte.brors@admin.uio.no Opptaksrammer, Regelverk, Studiekvalitet, Studiestatistikk, Tableau
Christophersen, Heidi Anne Camilla Seniorrådgiver +4722855791 heidi.christophersen@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Læringsmiljø, Studiekvalitet, Kvalitetssystem, Evaluering, Regelverk, Statistikk, Analyse, Opptak
Eikeset, Birgitte Rådgiver +47 22854309 birgitte.eikeset@admin.uio.no Opptak, Regelverk, Nettpublisering
Elstad, Tone Seniorrådgiver +47 22844758 +47 22844758 (mob) tone.elstad@admin.uio.no Regelverk, Tjenestemannsrett
Engeset, Bjørn Advokat +47 22845917 bjorn.engeset@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk
Finseth, Lena Charlotte Seniorrådgiver +47 22854229 l.c.finseth@admin.uio.no Studentdata, Felles Studentsystem FS, Regelverk
Frydendal, Mette Seniorrådgiver +47 22845319 +47 91657772 (mob) mette.frydendal@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, HR-system, Veiledning, Rådgivning, Regelverk
Grundt, Ine Advokat +47 22857002 ine.grundt@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte
Handberg, Hege Rådgiver +47-22850331 hege.handberg@teologi.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Kvalitetssystem, Regelverk, Disputas
Ivarrud, Eirik Seniorrådgiver +47 22855626 eirik.ivarrud@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Forskerstøtte, Regelverk, Kontrakter
Kristiansen, Thoril Seniorrådgiver +47 22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, HMS
Mortensen, Kirsti Margrethe Seniorrådgiver +47 22857834 +47 90571521 (mob) k.m.mortensen@admin.uio.no Sekretær for Utdanningskomitéen, Sekretær for Rådet for samarbeid med arbeidslivet, Høringer, Merittering av utdanningsfaglig kompetanse, Ekstern finansering av utdanning, Studentundersøkelser, Underviserundersøkelsen, Personvern, Priser, Regelverk, Studentforeninger, Tillitsvalgt for NTL
Nabi, Zahida Rådgiver +47 22851351 zahida.nabi@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Nikolaisen, Mija Rådgiver +47 22844687 mija.nikolaisen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Noreik, Einar Advokat +47 22856646 +47 98872318 (mob) einar.noreik@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Eiendomsavdelingen
Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47 22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Ore, Katrine Seniorrådgiver +47 22845517 +47 99402319 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk, Forskerstøtte MED, Personvern i forskning
Rockwell, Susan Rådgiver +47 22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Rusten, Kjersti Rådgiver +47 22844820 kjersti.rusten@admin.uio.no Opptak, Regelverk
Sandlie, Irene Personaldirektør +47 22857472 +47 41680540 (mob) irene.sandlie@admin.uio.no Regelverk, Strategi, Tilrettelegging
Schjerverud, Bjørn Erik Høvik Seksjonssjef +47 22850308 +47 48111216 (mob) b.e.h.schjerverud@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Studieveiledning, Valg, Regelverk, Studieplaner, Studieadministrasjon, Godkjenning
Skorstad, Siv Kathrine Jin Seniorrådgiver +47 22854434 s.k.j.skorstad@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Regelverk, Forskningssamarbeid, Forskningsetikk, Forskningsadministrasjon, Forskningsetisk utvalg, Personvern, NORHED
Steenstrup, Marie Seniorrådgiver +47 22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Regelverk
Sundnes, Jonny Roar Seniorrådgiver +47 22857198 j.r.sundnes@admin.uio.no Regelverk, Kvalitetssystem, Studieplaner, Fellesgrader, Strategi, Forskerutdanning
Theodorsen, Mari Seniorrådgiver +47 22859358 +47 22859358 (mob) mari.theodorsen@admin.uio.no Lønnsforhandlinger, Tjenestemannsrett, Regelverk
Trofimova, Svetlana Seniorrådgiver +47 22859226 svetlana.trofimova@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Arbeidsrett, Rekruttering, Regelverk, Ansettelser, Sykefravær, Permisjon
Tveitan, Ragnhild Sverdrup Prosjektleder +47-22841027 +47-91132645 (mob) r.s.tveitan@admin.uio.no Ledelse, Lønn, Regelverk
Tverfjell, Tone Iren Seniorkonsulent +47 22855769 t.i.tverfjell@medisin.uio.no Regelverk, Ansettelser, Personaladministrasjon, Rekruttering
Utkina, Natalia Seniorrådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Rapportering, Statistikk
Winther, Silje Seniorrådgiver +47 22841167 silje.winther@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Regelverk, Høringsuttalelser
Yttersian, Kine Avdelingsleder 911 66 337 kine.yttersian@medisin.uio.no Administrativ ledelse, Forskningsadministrasjon, Økonomistyring, Budsjett, Rekruttering, Regelverk