Vitenskapelig ansatte - Side 2

Personer 26 - 50 av 148
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ira Didenkulova Didenkulova, Ira Førsteamanuensis +47 228 55784 irinadi@math.uio.no kystsone dynamikk, ikke-lineære bølger, tsunami, bølger
Bilde av Jasmina Dordevic Dordevic, Jasmina Postdoktor jasmindj@math.uio.no
Bilde av Ingrid Dæhlen Dæhlen, Ingrid Stipendiat ingrdae@math.uio.no Statistikk, data science
Bilde av Mari Dahl Eggen Eggen, Mari Dahl Stipendiat marideg@math.uio.no stokastisk, Geofysikk, Seismology
Bilde av Emilie Elkiær Elkiær, Emilie Stipendiat elkiaer@math.uio.no Operatoralgebraer, Functional Analysis
Bilde av Thea Josefine Ellevold Ellevold, Thea Josefine Stipendiat theajel@student.matnat.uio.no Internal waves, Fluid mechanics, EcoPulse
Ellingsrud, Geir ellingsr@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Floris Elzinga Elzinga, Floris Stipendiat florise@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper
Bilde av Ulrik Bo Rufus Enstad Enstad, Ulrik Bo Rufus Forsker ubenstad@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Grete Usterud Fenstad Fenstad, Grete Usterud grete@math.uio.no Statistikk og biostatistikk, Statistikk
Bilde av Ulrik Skre Fjordholm Fjordholm, Ulrik Skre Førsteamanuensis +47 22856029 ulriksf@math.uio.no Beregningsorientert matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Michael S. Floater Floater, Michael S. Professor +47 22854036 michaelf@math.uio.no
Bilde av Kim Anders Frøyshov Frøyshov, Kim Anders Førsteamanuensis +47 22855937 kfroyshov@math.uio.no Geometri/Topologi
Bilde av Luca Eva Gazdag Gazdag, Luca Eva Stipendiat lucaeg@student.matnat.uio.no dyp læring, nevrale nettverk, Computability theory
Bilde av Michele Giordano Giordano, Michele michelgi@math.uio.no Matematikk, matematisk finans, stokastisk analyse
Bilde av Olof Giselsson Giselsson, Olof Postdoktor olofg@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper
Bilde av Bjørn Gjevik Gjevik, Bjørn Professor emeritus bjorng@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Ingrid Kristine Glad Glad, Ingrid Kristine Professor +47 22855879 glad@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk, Maskinlæring
Bilde av Aleksander Grochowicz Grochowicz, Aleksander Stipendiat aleksgro@math.uio.no Matematikk, Energi, Dynamiske Systemer
Bilde av John Grue Grue, John Professor +47 22855839 johng@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, Energi
Bilde av Erik Habbestad Habbestad, Erik Stipendiat erikhab@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Ingrid Hobæk Haff Haff, Ingrid Hobæk Førsteamanuensis +47 22855899 ingrihaf@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Anders Christian Hansen Hansen, Anders Christian Professor II anderch@math.uio.no Operatoralgebraer, Matematikk
Bilde av Inge Svein Helland Helland, Inge Svein 93688918 ingeh@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Jostein Hellesland Hellesland, Jostein 9963 0271 josteinh@math.uio.no Mekanikk, Faststoffmekanikk