Vitenskapelig ansatte - Side 10

Personer 226 - 250 av 1 498
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Clinton Phillips Conrad Conrad, Clinton Phillips Professor +47 22854092 c.p.conrad@geo.uio.no Geodynamikk, Geofysikk, Tektonikk
Bilde av Simon Phillip Cooil Cooil, Simon Phillip Postdoktor s.p.cooil@fys.uio.no LENS, SMN
Cordara, Gabriele Senioringeniør gabriele.cordara@kjemi.uio.no
Bilde av Tomas Cordero Lanzac Cordero Lanzac, Tomas Forsker t.c.lanzac@smn.uio.no katalyse, SMN, kjemi
Bilde av Romain Corseri Corseri, Romain Stipendiat / PhD Fellow (Industry) 974 87 906 romain.corseri@geo.uio.no
Bilde av Camille Marie Crapart Crapart, Camille Marie c.m.crapart@kjemi.uio.no
Bilde av Mihaly Andras Csirik Csirik, Mihaly Andras Postdoktor m.a.csirik@kjemi.uio.no
Cuevas Pulido, Angelica Maria Forsker a.m.c.pulido@nhm.uio.no
Bilde av Ana Cuk Cuk, Ana Stipendiat ana.cuk@farmasi.uio.no Galenisk farmasi
Bilde av Tanner Phillip Culpitt Culpitt, Tanner Phillip Postdoktor t.p.culpitt@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Alma Leora Culén Culén, Alma Leora Professor +47 22852494 almira@ifi.uio.no design, transformativt design, interaksjonsdesign, forskning gjennom design, bruk
Bilde av André Cunha Cunha, André andre.cunha@fys.uio.no Electronic applications for Biomedical Engineering, Embedded Systems, Mobile Technologies, Software Engineering, Biophysical Properties and Simulation in Neuroscience, Bioimpedance
Cutts, Quintin Professor II +447543644145 (oppdatert) quintinc@ifi.uio.no
Czekirda, Justyna Stipendiat justyna.czekirda@geo.uio.no Permafrost
Bilde av Arlindo Flavio Da Conceiçao Da Conceiçao, Arlindo Flavio Postdoktor +47 98435287 arlindod@ifi.uio.no blockchain, distributed systems
Dadashi, Ali alidada@ifi.uio.no
Bilde av Geir Dahl Dahl, Geir Instituttleder +47 22855835 +47 90640373 geird@math.uio.no Matematikk
Dahl, Helge Andre h.a.dahl@ibv.uio.no
Bilde av Kristina Rognlien Dahl Dahl, Kristina Rognlien Førsteamanuensis +47 22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Håkon Dahle Dahle, Håkon Gjesteforsker 93 26 63 31 hakon.dahle@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Ekstragalaktisk astronomi, Observasjoner, Nordisk Optisk Teleskop
Bilde av Nils-Jørgen Knudsen Dal Dal, Nils-Jørgen Knudsen Stipendiat n.j.k.dal@ibv.uio.no
Bilde av Andrea Dalmao Fernandez Dalmao Fernandez, Andrea Postdoktor +47 93003271 a.d.fernandez@farmasi.uio.no
Danielsen, Håvard Emil Professor II +47-22934000 +47-90608723 hdaniels@ifi.uio.no
Bilde av Tamal Das Das, Tamal Forsker tamal.das@smn.uio.no SMN
Bilde av Marie L. Davey Davey, Marie L. Researcher m.l.davey@ibv.uio.no