Vitenskapelig ansatte - Side 10

Personer 226 - 250 av 1 453
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lucia Crespo Campo Crespo Campo, Lucia l.c.campo@fys.uio.no
Bilde av Naomi Croft Croft, Naomi Stipendiat naomi.croft@ibv.uio.no
Cuervo, Ignacio ignacio.cuervo@ibv.uio.no
Bilde av Alma Leora Culén Culén, Alma Leora Førsteamanuensis +47-22852494 almira@ifi.uio.no bruk, interaksjon, opplevelsedesign, design, informasjonsvisualisering
Bilde av Celine Marie Løken Cunen Cunen, Celine Marie Løken Stipendiat +4795721113 cmlcunen@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Cunha, André Stipendiat andre.cunha@fys.uio.no
Dabrowski, Marcin Forsker marcin.dabrowski@mn.uio.no
Dadashi, Ali alidada@ifi.uio.no
Bilde av Geir Dahl Dahl, Geir Instituttleder +47-22855835 geird@math.uio.no Matematikk, Centre of Mathematics for Applications - CMA
Dahl, Helge-Andre Stipendiat +47-22854546 h.a.dahl@ibv.uio.no
Bilde av Kristina Rognlien Dahl Dahl, Kristina Rognlien Postdoktor +47-22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Arne Dahlback Dahlback, Arne Professor +47-22855657 arne.dahlback@fys.uio.no strålingstransport, UV-stråling, ozon
Bilde av Håkon Dahle Dahle, Håkon Forsker +47-22857531 +47-93266331 hakon.dahle@astro.uio.no Kosmologi, Observasjoner, Ekstragalaktisk astronomi, Nordisk Optisk Teleskop, Astronomi og astrofysikk
Bilde av Barrie Dale Dale, Barrie Professor emeritus +47-22854214 barrie.dale@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Palynologi, Stratigrafi
Dalslåen, Bjørgunn Heggem Stipendiat +47-22854219 b.h.dalslaen@geo.uio.no
Dang Ha The, Hien hthdang@student.matnat.uio.no
Danielsen, Asbjørn Sigfred asbjornd@student.matnat.uio.no
Danielsen, Håvard Emil Professor II +47-22934000 +47-90608723 hdaniels@ifi.uio.no
Darian, Diako diakod@math.uio.no Mekanikk
Bilde av Marie Louise Davey Davey, Marie Louise Forsker m.l.davey@ibv.uio.no
Bilde av Erna Davydova Davydova, Erna Forsker +47-22859065 erna.davydova@ibv.uio.no
Dayaghi, Amir Masoud Postdoktor a.m.dayaghi@smn.uio.no SMN
Bilde av Riccardo De Bin De Bin, Riccardo Førsteamanuensis +47-22855859 +47-22855859 debin@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Bart  Walter De Pontieu De Pontieu, Bart Walter Professor II b.w.d.pontieu@astro.uio.no Solfysikk, Astronomi og astrofysikk
Bilde av Misganu Debella-Gilo Debella-Gilo, Misganu Førsteamanuensis misganu.debella-gilo@geo.uio.no