Vitenskapelig ansatte - Side 10

Personer 226 - 250 av 1 516
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kristjon Ciko Ciko, Kristjon Stipendiat kristjoc@ifi.uio.no
Bilde av Rafal Ciosk Ciosk, Rafal Professor +47-22859070 rafal.ciosk@ibv.uio.no
Clark, Daniel daniel.clark@smn.uio.no SMN
Bilde av Lasse Clausen Clausen, Lasse Førsteamanuensis +47-22855661 lasse.clausen@fys.uio.no Romfysikk, Plasmafysikk, Romvær, 4DSpace, Maskinlæring
Clausen, Tommy Høyvarde Førsteamanuensis tommyhc@ifi.uio.no
Bilde av Frederik Clemmensen Clemmensen, Frederik Stipendiat frederik.clemmensen@astro.uio.no
Bilde av Jonathan Edward Colman Colman, Jonathan Edward Forsker +47-22854628 j.e.colman@ibv.uio.no
Bilde av Clinton Phillips Conrad Conrad, Clinton Phillips Professor +47-22854092 c.p.conrad@geo.uio.no Geodynamikk, Geofysikk, Tektonikk
Cordara, Gabriele Senioringeniør gabriele.cordara@kjemi.uio.no
Cordonnier, Benoit Forsker benoit.cordonnier@geo.uio.no
Bilde av Fabio Crameri Crameri, Fabio Forsker fabio.crameri@geo.uio.no
Bilde av Camille Marie Crapart Crapart, Camille Marie Stipendiat c.m.crapart@kjemi.uio.no
Bilde av Lucia Crespo Campo Crespo Campo, Lucia l.c.campo@fys.uio.no
Bilde av Naomi Croft Croft, Naomi Stipendiat naomi.croft@ibv.uio.no
Cuervo, Ignacio ignacio.cuervo@ibv.uio.no
Bilde av Alma Leora Culén Culén, Alma Leora Professor +47-22852494 almira@ifi.uio.no design, transition design, interaksjonsdesign, forskning gjennom design, bruk
Bilde av Celine Marie Løken Cunen Cunen, Celine Marie Løken Postdoktor +4795721113 cmlcunen@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av André Cunha Cunha, André Stipendiat andre.cunha@fys.uio.no Electronic applications for Biomedical Engineering, Embedded Systems, Mobile Technologies, Software Engineering, Biophysical Properties and Simulation in Neuroscience, Bioimpedance
Czekirda, Justyna Stipendiat justyna.czekirda@geo.uio.no
Dabrowski, Marcin Forsker marcin.dabrowski@mn.uio.no
Dadashi, Ali alidada@ifi.uio.no
Bilde av Geir Dahl Dahl, Geir Instituttleder +47-22855835 geird@math.uio.no Matematikk
Dahl, Helge-Andre Stipendiat +47-22854546 h.a.dahl@ibv.uio.no
Bilde av Kristina Rognlien Dahl Dahl, Kristina Rognlien Førsteamanuensis innsteg +47 -22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Arne Dahlback Dahlback, Arne +47-22855657 arne.dahlback@fys.uio.no strålingstransport, UV-stråling, ozon