Vitenskapelig ansatte - Side 10

Personer 226 - 250 av 1 507
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nils Damm Christophersen Christophersen, Nils Damm Professor emeritus +47 22852406 +47 93496172 +4793496172 nilsch@ifi.uio.no anvendt matematikk, statistikk, innovasjon, entreprenørskap
Bilde av Aprisa Chrysantina Chrysantina, Aprisa +47 99 88 2464 aprisac@student.matnat.uio.no health information systems, digital learning platform, online learning, capacity building, realist evaluation
Chung, Hwei-Ming Stipendiat hweiminc@ifi.uio.no
Bilde av Pierre Chymkowitch Chymkowitch, Pierre Førsteamanuensis pierre.chymkowitch@ibv.uio.no
Bilde av Elia Ciani Ciani, Elia Forsker elia.ciani@farmasi.uio.no
Bilde av Lorenzo Ciardo Ciardo, Lorenzo Matematikk, Beregningsorientert matematikk, lineær algebra, Matrix Theory
Bilde av Claudia Cicone Cicone, Claudia Førsteamanuensis +47 22856515 claudia.cicone@astro.uio.no
Bilde av Kristjon Ciko Ciko, Kristjon Stipendiat kristjoc@ifi.uio.no
Bilde av Rafal Ciosk Ciosk, Rafal Professor +47 22859070 rafal.ciosk@ibv.uio.no
Clark, Daniel daniel.clark@smn.uio.no SMN
Bilde av Lasse Clausen Clausen, Lasse Førsteamanuensis +47 22855661 lasse.clausen@fys.uio.no Romfysikk, Plasmafysikk, Romvær, 4DSpace, Maskinlæring
Clausen, Tommy Høyvarde Førsteamanuensis tommyhc@ifi.uio.no
Bilde av Frederik Clemmensen Clemmensen, Frederik Stipendiat frederik.clemmensen@astro.uio.no
Bilde av Jonathan Edward Colman Colman, Jonathan Edward Forsker +47 22854628 j.e.colman@ibv.uio.no
Combriat, Thomas Postdoktor thomas.combriat@fys.uio.no
Bilde av Clinton Phillips Conrad Conrad, Clinton Phillips Professor +47 22854092 c.p.conrad@geo.uio.no Geodynamikk, Geofysikk, Tektonikk
Cooil, Simon Postdoktor simon.cooil@fys.uio.no
Cordara, Gabriele Senioringeniør gabriele.cordara@kjemi.uio.no
Cordero-Lanzac, Tomás Forsker tomas.cordero-lanzac@smn.uio.no katalyse, SMN, kjemi
Cordonnier, Benoit Forsker benoit.cordonnier@geo.uio.no
Bilde av Fernando Corfu Corfu, Fernando Professor emeritus +47 22856680 fernando.corfu@geo.uio.no Geologi, Mineralogi, Geokjemi, Geokronologi, Isotop geologi
Bilde av Romain Corseri Corseri, Romain Stipendiat / PhD Fellow (Industry) 974 87 906 romain.corseri@geo.uio.no
Bilde av Fabio Crameri Crameri, Fabio Forsker fabio.crameri@geo.uio.no
Bilde av Camille Marie Crapart Crapart, Camille Marie Stipendiat c.m.crapart@kjemi.uio.no
Bilde av Lucia Crespo Campo Crespo Campo, Lucia l.c.campo@fys.uio.no