Vitenskapelig ansatte - Side 10

Personer 226 - 250 av 1 521
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lorenzo Ciardo Ciardo, Lorenzo Stipendiat lorenzci@math.uio.no Matematikk, Beregningsorientert matematikk, lineær algebra, Matrix Theory
Ciko, Kristjon Stipendiat kristjoc@ifi.uio.no
Bilde av Rafal Ciosk Ciosk, Rafal Professor +47-22859070 rafal.ciosk@ibv.uio.no
Clark, Daniel Postdoktor daniel.clark@smn.uio.no SMN
Bilde av Lasse Clausen Clausen, Lasse Førsteamanuensis +47-22855661 lasse.clausen@fys.uio.no
Bilde av Frederik Clemmensen Clemmensen, Frederik Stipendiat frederik.clemmensen@astro.uio.no
Bilde av Jonathan Edward Colman Colman, Jonathan Edward Forsker +47-22854628 j.e.colman@ibv.uio.no
Bilde av Clinton Phillips Conrad Conrad, Clinton Phillips Professor +47-22854092 c.p.conrad@geo.uio.no Geodynamikk, Geofysikk, Tektonikk
Cordonnier, Benoit Forsker benoit.cordonnier@geo.uio.no
Bilde av Fernando Corfu Corfu, Fernando Professor +47-22856680 fernando.corfu@geo.uio.no Mineralogi, Geokjemi, Isotop geologi, Geokronologi, Geologi
Bilde av Fabio Crameri Crameri, Fabio Postdoktor fabio.crameri@geo.uio.no
Bilde av Lucia Crespo Campo Crespo Campo, Lucia l.c.campo@fys.uio.no
Bilde av Naomi Croft Croft, Naomi Stipendiat naomi.croft@ibv.uio.no
Cuervo, Ignacio ignacio.cuervo@ibv.uio.no
Bilde av Alma Leora Culén Culén, Alma Leora Professor +47-22852494 almira@ifi.uio.no design, transition design, interaksjonsdesign, forskning gjennom design, bruk
Bilde av Celine Marie Løken Cunen Cunen, Celine Marie Løken Førstelektor +4795721113 cmlcunen@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Cunha, André Stipendiat andre.cunha@fys.uio.no
Czekirda, Justyna Stipendiat justyna.czekirda@geo.uio.no
Dabrowski, Marcin Forsker marcin.dabrowski@mn.uio.no
Dadashi, Ali alidada@ifi.uio.no
Bilde av Geir Dahl Dahl, Geir Instituttleder +47-22855835 geird@math.uio.no Matematikk
Dahl, Helge-Andre Stipendiat +47-22854546 h.a.dahl@ibv.uio.no
Bilde av Kristina Rognlien Dahl Dahl, Kristina Rognlien Førsteamanuensis innsteg +47 -22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Arne Dahlback Dahlback, Arne Professor +47-22855657 arne.dahlback@fys.uio.no strålingstransport, UV-stråling, ozon
Bilde av Håkon Dahle Dahle, Håkon Forsker +47-22857531 +47-93266331 hakon.dahle@astro.uio.no Kosmologi, Observasjoner, Ekstragalaktisk astronomi, Nordisk Optisk Teleskop, Astronomi og astrofysikk