English version of this page

Vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 34 av 34
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marianne  Gjestvold Omang Gjestvold Omang, Marianne Førsteamanuensis II +47 22857527 m.g.omang@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Helle Bakke Bakke, Helle Stipendiat helle.bakke@astro.uio.no
Bilde av Souvik Bose Bose, Souvik Stipendiat +47 22856641 souvik.bose@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, SST, IRIS, Solar Chromosphere, Solar Physics
Bilde av Mats Carlsson Carlsson, Mats Professor +47-22856536 mats.carlsson@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Simulering, Beregningsintensiv astrofysikk, Solens kromosfære, IRIS
Bilde av Frederik Clemmensen Clemmensen, Frederik Stipendiat frederik.clemmensen@astro.uio.no
Bilde av Vasco Manuel de Jorge Henriques de Jorge Henriques, Vasco Manuel Forsker v.m.de.j.henriques@astro.uio.no
Bilde av Ineke de Moortel de Moortel, Ineke Professor II i.de.moortel@astro.uio.no
Bilde av Bart  Walter De Pontieu De Pontieu, Bart Walter Professor II b.w.de.pontieu@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Ainar Drews Drews, Ainar Stipendiat +47-22858280 ainar.drews@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Henrik Eklund Eklund, Henrik Stipendiat henrik.eklund@astro.uio.no Solärfysik, Radiointerferometri, Planetformation, Exoplaneter, Protoplanetära diskar, Planet-disk interaktion, Numeriska simulationer, Strålningstransport
Bilde av Oddbjørn Engvold Engvold, Oddbjørn Professor emeritus +47 22856521 +4747651414 oddbjorn.engvold@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Lars Frogner Frogner, Lars Stipendiat lars.frogner@astro.uio.no
Bilde av Clara  Froment Froment, Clara Gjesteforsker clara.froment@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observations, Coronal loops, Coronal rain, Swedish Solar Telescope (SST), IRIS
Bilde av Øystein Håvard Færder Færder, Øystein Håvard Stipendiat +47 92609524 o.h.farder@astro.uio.no
Bilde av Boris Vilhelm Gudiksen Gudiksen, Boris Vilhelm Professor +47 22857007 b.v.gudiksen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Juan Camilo Guevara Gomez Guevara Gomez, Juan Camilo Stipendiat +47 92516630 j.c.g.gomez@astro.uio.no
Bilde av Viggo Hansteen Hansteen, Viggo Professor +47 22856120 viggo.hansteen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Shahin Jafarzadeh Jafarzadeh, Shahin Forsker +47 22856504 shahin.jafarzadeh@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Solteleskopet SST, IRIS, ALMA, SUNRISE
Bilde av Jayant Joshi Joshi, Jayant Postdoktor jayant.joshi@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Olav Kjeldseth-Moe Kjeldseth-Moe, Olav Professor emeritus +47 22856510 olav.kjeldseth-moe@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Petra Kohutova Kohutova, Petra Postdoktor petra.kohutova@astro.uio.no
Bilde av Egil Leer Leer, Egil Professor emeritus egil.leer@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Juan Martinez Sykora Martinez Sykora, Juan Førsteamanuensis II j.m.sykora@astro.uio.no
Bilde av Thore Espedal Moe Moe, Thore Espedal Stipendiat t.e.moe@astro.uio.no
Bilde av Nancy Narang Narang, Nancy Postdoktor nancy.narang@astro.uio.no
Bilde av Daniel Elias Nóbrega Siverio Nóbrega Siverio, Daniel Elias Postdoktor d.e.n.siverio@astro.uio.no RoCS
Bilde av Ada  Ortiz-Carbonell Ortiz-Carbonell, Ada Gjesteforsker ada@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, EST
Bilde av Sneha Pandit Pandit, Sneha Stipendiat sneha.pandit@astro.uio.no
Bilde av Tiago Pereira Pereira, Tiago Førsteamanuensis +47 22855008 tiago.pereira@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, China, India, USA
Bilde av Carlos Quintero Noda Quintero Noda, Carlos Gjestforsker
Bilde av Rebecca Anne Robinson Robinson, Rebecca Anne Stipendiat r.a.robinson@astro.uio.no
Bilde av Luc Rouppe van der Voort Rouppe van der Voort, Luc Professor +47 22857528 l.r.van.der.voort@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Solens kromosfære, Solflekker, Solteleskopet SST, IRIS, Hinode
Bilde av Maryam Saberi Saberi, Maryam Postdoktor maryam.saberi@astro.uio.no
Bilde av Sven Wedemeyer Wedemeyer, Sven Førsteamanuensis +47 22856520 sven.wedemeyer@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Atacama Large Millimeter/submillimeter Array (ALMA), Solens kromosfære, Simulering, Stjerner, Extrasolar Planets, Nordisk Optisk Teleskop