Ved fakultetet - Side 4

Personer 76 - 100 av 107
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ingrid Sand Sand, Ingrid Rådgiver +47-22854121 +47-90727303 +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Godkjenning, Karakterutskrift, Studieveiledning, Nettpublisering, Studieadministrasjon, Studentliv, Infosenter, Studieinformasjon
Bilde av Ketil Sand Sand, Ketil Seniorrådgiver +47-22857759 ketil.sand@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Bilde av Frank Aasmund Sarnes Sarnes, Frank Aasmund Seksjonssjef +47-22855288 +47-93401396 004793401396 f.a.sarnes@mn.uio.no Rådgivning, Personalforvaltning, HR
Sezgin, Tamer Seniorkonsulent +47-22857266 tamer.sezgin@mn.uio.no
Bilde av Inger-Lise Simonsen Simonsen, Inger-Lise Seniorkonsulent +47-22856276 i.l.simonsen@mn.uio.no Administrasjon
Sisi, Shahnaz Førstekonsulent- Fakultetsadministrasjonen 22857638 shahnaz.sisi@mn.uio.no Institutt for biovitenskap, Økonomi
Smith, Mari Elisabeth Seniorkonsulent +47-22858174 m.e.smith@mn.uio.no Prosjektøkonomi, Institutt for geofag
Bilde av Lotta Karin Snickare Snickare, Lotta Karin Seniorrådgiver +47 948 53 365 l.k.snickare@mn.uio.no Kjønn, Organisasjon, Kjønnsforskning, Forskningsformidling, Ledelse, Maskulinitet, Likestilling, Bedriftsøkonom, Demokrati
Stellander, Trine Gjerdrum Rådgiver +47-22856716 97145693 t.g.stellander@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Tableau, Superbruker Tableau, Farmasøytisk Institutt
Bilde av Nils Chr. Stenseth Stenseth, Nils Chr. Professor +47-22854584 n.c.stenseth@mn.uio.no Livsvitenskap - life science
Bilde av John Sundby Sundby, John Seniorkonsulent +47-22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Sølna Sølna, Hanne Seksjonssjef +47-22856274 +47-95207828 95207828 hanne.solna@mn.uio.no Studieadministrasjon
Sørensen, Svein-Erik Avdelingsingeniør +47-22858642 s.e.sorensen@mn.uio.no
Bilde av Andreas Tandberg Tandberg, Andreas Seniorrådgiver 45227244 andreas.tandberg@mn.uio.no
Thoresen, Elin Rådgiver +47-22857196 elin.thoresen@mn.uio.no Ansettelser, Permisjoner, Personaladministrasjon
Bilde av Christian Thorn Thorn, Christian Seniorkonsulent +47-22858475 christian.thorn@mn.uio.no Godkjenning, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Delstudier i utlandet
Bilde av Olja Toljagic Toljagic, Olja Rådgiver +47-22855649 olja.toljagic@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, EU
Bilde av Eivind Torgersen Torgersen, Eivind Forskningsformidler Titan.uio.no 22 85 86 44 907 28 686 eivind.torgersen@mn.uio.no Titan, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Inna Tukh Tukh, Inna Førstekonsulent +47-22852790 inna.tukh@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi, Bilagsbehandling, Fakturaer, Honorar
Bilde av Geir Ulvestad Ulvestad, Geir Avdelingsleder +47-22852413 geir.ulvestad@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi
Utkina, Natalia Rådgiver +47-22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Anna Helene Valberg Valberg, Anna Helene Rådgiver +47-22855715 97182523 97 18 25 23 a.h.valberg@mn.uio.no karriereintervju, Rekruttering, Arrangementer, Studentrekruttering, Nettpublisering, Sosiale medier, Kommunikasjon, skolebesøk
Bilde av Tone Grethe Valdal Valdal, Tone Grethe Førstekonsulent t.g.valdal@matnat.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Ilan Dehli Villanger Villanger, Ilan Dehli Seniorrådgiver +47-22855545 +47-97579295 97579295 i.d.villanger@mn.uio.no Veiledning, mestring, trivsel, InterAct, Læringsmiljø, ForVei, glede, motivasjon, studieteknikk, programseminar, gruppefasilitator, foredragsholder, studentrekruttering, rekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, studentoppfølging.
Vujic, Ivana Rådgiver +47-22858657 +47-45770144 ivana.vujic@mn.uio.no