Ved fakultetet - Side 4

Personer 76 - 100 av 103
Navn Telefon E-post Emneord
Sisi, Shahnaz Førstekonsulent- Fakultetsadministrasjonen 22857638 shahnaz.sisi@mn.uio.no Institutt for biovitenskap, Økonomi
Bilde av Geir Ramstad Sletvold Sletvold, Geir Ramstad Universitetslektor +4741603566 41603566 g.r.sletvold@mn.uio.no Skoleprosjektet ved Observatoriet
Bilde av Lotta Karin  Snickare Snickare, Lotta Karin Forsker +47 948 53 365 l.k.snickare@stk.uio.no Kjønn, Kjønnsforskning, Organisasjon, Ledelse, Bedriftsøkonom, Maskulinitet, Demokrati, Likestilling, Forskningsformidling
Bilde av Trine Gjerdrum Stellander Stellander, Trine Gjerdrum Rådgiver +47 22856716 97145693 t.g.stellander@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Tableau, Superbruker Tableau, Farmasøytisk Institutt
Bilde av Nils Chr. Stenseth Stenseth, Nils Chr. Professor +47-22854584 n.c.stenseth@mn.uio.no Livsvitenskap - life science
Bilde av John Sundby Sundby, John Seniorkonsulent +47 22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Sølna Sølna, Hanne Seksjonssjef +47 22856274 +47 95207828 95207828 hanne.solna@mn.uio.no Studieadministrasjon
Sørensen, Svein-Erik Avdelingsingeniør +47 22858642 s.e.sorensen@mn.uio.no Brukerstøtte
Bilde av Andreas Tandberg Tandberg, Andreas Seniorrådgiver 45227244 andreas.tandberg@mn.uio.no
Bilde av Tone Tellevik Dahl Tellevik Dahl, Tone Kontorsjef - i permisjon
Bilde av Elin Thoresen Thoresen, Elin Rådgiver +47 22857196 elin.thoresen@mn.uio.no Ansettelser, Permisjoner, Personaladministrasjon
Bilde av Olja Toljagic Toljagic, Olja Rådgiver +47 22855649 olja.toljagic@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, EU
Bilde av Sandra Tomasevic Tomasevic, Sandra Avdelingsleder +47 22855730 47246632 sandra.tomasevic@mn.uio.no
Bilde av Eivind Torgersen Torgersen, Eivind Forskningsformidler Titan.uio.no 22 85 86 44 907 28 686 eivind.torgersen@mn.uio.no Titan, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Norunn K. Torheim Torheim, Norunn K. Kommunikasjonsansvarlig Senter for digitalt liv Norge +47 971 58 537 n.k.torheim@mn.uio.no
Bilde av Inna Tukh Tukh, Inna Førstekonsulent +47-22852790 inna.tukh@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi, Bilagsbehandling, Fakturaer, Honorar
Bilde av Geir Ulvestad Ulvestad, Geir Avdelingsleder +47 22852413 geir.ulvestad@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi
Utkina, Natalia Rådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Anna Helene Valberg Valberg, Anna Helene Rådgiver +47 22855715 +4797182523 97 18 25 23 a.h.valberg@mn.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Sosiale medier, Rekruttering, Studentrekruttering, Arrangementer, skolebesøk, karriereintervju
Bilde av Tone Grethe Valdal Valdal, Tone Grethe Førstekonsulent t.g.valdal@matnat.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Ilan Dehli Villanger Villanger, Ilan Dehli Seniorrådgiver +47 22855545 +47 97579295 97579295 i.d.villanger@mn.uio.no Veiledning, mestring, trivsel, InterAct, Læringsmiljø, ForVei, glede, motivasjon, studieteknikk, programseminar, gruppefasilitator, foredragsholder, studentrekruttering, rekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, studentoppfølging.
Vujic, Ivana Rådgiver +47 22858657 +47 45770144 ivana.vujic@mn.uio.no
Bilde av Sverre Wang Wang, Sverre Seniorkonsulent +47 22857269 90 86 23 55 sverre.wang@mn.uio.no
Bilde av Linda Therese Sørensen Westgaard Westgaard, Linda Therese Sørensen Rådgiver +47 22856304 +47 45262038 l.t.s.westgaard@mn.uio.no ForVei, InterAct, veiledning, studentoppfølging, motivasjon, trivsel, mestring, læringsmiljø, Gruppelærerseminar, programseminar, samtaleteknikk, stressmestring, kurs, studieteknikk, organisasjonskultur, organisasjonsutvikling, foredragsholder, seminarkoordinator, kollegaveiledning, gruppefasilitator
Bilde av Beate Wiker Wiker, Beate Rådgiver +47 22854443 986 21995 beate.wiker@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Kjemisk institutt, Matematisk institutt