Ved fakultetet - Side 4

Personer 76 - 100 av 109
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ingrid Sand Sand, Ingrid Rådgiver +47 22854121 +47 90727303 +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Godkjenning, Karakterutskrift, Studieveiledning, Nettpublisering, Studieadministrasjon, Studentliv, Infosenter, Studieinformasjon
Bilde av Ketil Sand Sand, Ketil Seniorrådgiver +47 22857759 48405090 ketil.sand@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Bilde av Frank Aasmund Sarnes Sarnes, Frank Aasmund Seksjonssjef +47 22855288 +47 93401396 f.a.sarnes@mn.uio.no Rådgivning, Personalforvaltning, HR
Bilde av Ingunn Semsøy Semsøy, Ingunn Rådgiver +47 90271604 ingunn.semsoy@mn.uio.no Prosjektøkonomi, Institutt for Informatikk, HISP (Heealth Information Systems Programme), DHIS2, Budsjett, Rapportering, Søknader, Faktura, Økonomistyring.
Sezgin, Tamer Seniorkonsulent +47 22857266 92980049 tamer.sezgin@mn.uio.no
Bilde av Inger-Lise Simonsen Simonsen, Inger-Lise Seniorkonsulent +47 22856276 i.l.simonsen@mn.uio.no Administrasjon
Sisi, Shahnaz Førstekonsulent- Fakultetsadministrasjonen 22857638 shahnaz.sisi@mn.uio.no Institutt for biovitenskap, Økonomi
Bilde av Geir Ramstad Sletvold Sletvold, Geir Ramstad Universitetslektor +4741603566 41603566 g.r.sletvold@mn.uio.no Skoleprosjektet ved Observatoriet
Smith, Mari Seniorkonsulent +47-22858174 m.e.smith@mn.uio.no Prosjektøkonomi, Institutt for geofag
Bilde av Lotta Karin Snickare Snickare, Lotta Karin Forsker +47 948 53 365 l.k.snickare@mn.uio.no Kjønn, Kjønnsforskning, Organisasjon, Ledelse, Bedriftsøkonom, Maskulinitet, Demokrati, Likestilling, Forskningsformidling
Bilde av Trine Gjerdrum Stellander Stellander, Trine Gjerdrum Rådgiver +47 22856716 97145693 t.g.stellander@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Tableau, Superbruker Tableau, Farmasøytisk Institutt
Bilde av Nils Chr. Stenseth Stenseth, Nils Chr. Professor +47-22854584 n.c.stenseth@mn.uio.no Livsvitenskap - life science
Bilde av John Sundby Sundby, John Seniorkonsulent +47 22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Sølna Sølna, Hanne Seksjonssjef +47 22856274 +47 95207828 95207828 hanne.solna@mn.uio.no Studieadministrasjon
Sørensen, Svein-Erik Avdelingsingeniør +47 22858642 s.e.sorensen@mn.uio.no Brukerstøtte
Bilde av Andreas Tandberg Tandberg, Andreas Seniorrådgiver 45227244 andreas.tandberg@mn.uio.no
Bilde av Elin Thoresen Thoresen, Elin Rådgiver +47 22857196 elin.thoresen@mn.uio.no Ansettelser, Permisjoner, Personaladministrasjon
Bilde av Olja Toljagic Toljagic, Olja Rådgiver +47 22855649 olja.toljagic@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, EU
Bilde av Sandra Tomasevic Tomasevic, Sandra Avdelingsleder +47 22855730 47246632 sandra.tomasevic@mn.uio.no
Bilde av Eivind Torgersen Torgersen, Eivind Forskningsformidler Titan.uio.no 22 85 86 44 907 28 686 eivind.torgersen@mn.uio.no Titan, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Inna Tukh Tukh, Inna Førstekonsulent +47-22852790 inna.tukh@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi, Bilagsbehandling, Fakturaer, Honorar
Bilde av Geir Ulvestad Ulvestad, Geir Avdelingsleder +47 22852413 geir.ulvestad@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi
Bilde av Natalia Utkina Utkina, Natalia Rådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Anna Helene Valberg Valberg, Anna Helene Rådgiver +47 22855715 +4797182523 97 18 25 23 a.h.valberg@mn.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Sosiale medier, Rekruttering, Studentrekruttering, Arrangementer, skolebesøk, karriereintervju
Bilde av Tone Grethe Valdal Valdal, Tone Grethe Førstekonsulent t.g.valdal@matnat.uio.no Arkiv, ePhorte