Studieseksjonen

Personer 1 - 25 av 29
Navn Telefon E-post Emneord
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bilde av Thomas Bertelsen Bertelsen, Thomas Rådgiver +47 22840955 +47 40866227 40866227 thomber@ifi.uio.no Etter- og videreutdanning
Bilde av Anniken Rotstigen Birkelund Birkelund, Anniken Rotstigen Rådgiver +47 22840262 a.r.birkelund@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Edvardsen, Pål Seniorkonsulent +47 22855552 92040135 pal.edvardsen@mn.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Pål Rykkja Gilbert Gilbert, Pål Rykkja Seniorkonsulent +47 22840815 p.r.gilbert@mn.uio.no
Gillerstedt, Ida Marie Førstekonsulent +47 22858624 i.m.gillerstedt@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet, Utveksling/Internasjonalisering, Eksamen
Granberg, Maiken Skjørestad Seniorkonsulent m.s.granberg@mn.uio.no
Bilde av Ellen Kristine Grøholt Grøholt, Ellen Kristine Rådgiver +47 22844865 e.k.groholt@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Utveksling/Internasjonalisering
Bilde av Yvonne Halle Halle, Yvonne Seniorrådgiver +47 22856346 +47 98499208 yvonne.halle@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Studiekvalitet, Læringsmiljø, Nettsider
Bilde av Anne-Lise Siljeholm Hansen Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47 22858093 a.l.s.hansen@mn.uio.no Undervisningsplanlegging, Studieadministrasjon, Studieplaner, FS, Tilrettelegging, Opptak
Bilde av Helene Haynes Haynes, Helene - permisjon 42423 41542423 h.v.haynes@mn.uio.no Trivsel, studieteknikk, motivasjon, læringsmiljø, utdanningsutvikling, pedagogikk
Bilde av Ina Hodnebrug Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47 22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Bilde av Sølvi Haavik Haavik, Sølvi Rådgiver +47 22855748 907 70 604 solvi.haavik@mn.uio.no Utvekslingsseminar, interkulturell kompetanse, nettpublisering, studieplanlegging, programseminar, KURT
Jacobsen, Marianne Strandberg Rådgiver +47 22858319 marianne.jacobsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Infosenter, Godkjenning, Studentliv, Studieinformasjon, Nettpublisering
Bilde av Kristine Jøssang Jøssang, Kristine Rådgiver +47 22857104 kristine.jossang@mn.uio.no Studieveiledning, Læringsmiljø, Studieadministrasjon
Bilde av Helge Engeseth Kleivane Kleivane, Helge Engeseth Rådgiver +47 22859844 +47 48224075 h.e.kleivane@mn.uio.no digital eksamen
Knatterød, Sissel Seniorkonsulent +47 22854358 +47 90856877 sissel.knatterod@mn.uio.no
Martinez, Jean-Raphael Seniorrådgiver +47 22856275 j.r.martinez@mn.uio.no Forskerutdanning
Nitschke, Marcus Steen m.s.nitschke@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieinformasjon, Infosenter, Godkjenning av ekstern utdanning, Studentliv, Studiestart, Læringsmiljø
Bilde av Ingrid Sand Sand, Ingrid Rådgiver +47 22854121 +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Godkjenning, Karakterutskrift, Studieveiledning, Nettpublisering, Studieadministrasjon, Studentliv, Infosenter, Studieinformasjon
Bilde av John Sundby Sundby, John Seniorkonsulent +47 22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Sølna Sølna, Hanne Seksjonssjef +47 22856274 +47 95207828 95207828 hanne.solna@mn.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Andreas Tandberg Tandberg, Andreas Seniorrådgiver 45227244 andreas.tandberg@mn.uio.no
Bilde av Cathrine Wahlstrøm Tellefsen Tellefsen, Cathrine Wahlstrøm Førstelektor +47 22855757 +47 90026577 c.w.tellefsen@fys.uio.no Fysikk, Fysikkdidaktikk, Lektorutdanning, Realfaglig programmering, skole
Bilde av Natalia Utkina Utkina, Natalia Seniorrådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Rapportering, Statistikk