Studieseksjonen

Personer 1 - 25 av 25
Navn Telefon E-post Emneord
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bilde av Åsmund Husabø Eikenes Eikenes, Åsmund Husabø Førstelektor +47 48 03 42 23 a.h.eikenes@mn.uio.no formidling, kommunikasjon, akademisk skriving, skrivekurs, populærvitenskap
Bilde av Stian Engen Engen, Stian Seniorrådgiver +47-22840262 stian.engen@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Karrierestøtte, Ph.d., postdok
Bilde av Ellen Kristine Grøholt Grøholt, Ellen Kristine Rådgiver +47-22844865 e.k.groholt@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Utveksling/Internasjonalisering
Bilde av Yvonne Halle Halle, Yvonne Seniorrådgiver +47-22856346 +47 98499208 yvonne.halle@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Emner, Nettsider, Læringsmiljø, Studieplaner
Bilde av Anne-Lise Siljeholm Hansen Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47-22858093 +47-48276884 a.l.s.hansen@mn.uio.no Undervisningsplanlegging, Studieadministrasjon, Studieplaner, FS, Tilrettelegging, Opptak
Bilde av Helene Victoria Haynes Haynes, Helene Victoria Seniorkonsulent +47-22857796 41542423 h.v.haynes@mn.uio.no programseminar, ForVei, trivsel, studieteknikk, stressmestring, motivasjon, studentoppfølging, veiledning, læringsmiljø, mestring, psykisk helse, sosialt og akademisk integrert, studenter i høyere utdanning
Bilde av Ina Hodnebrug Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47-22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47-22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Sølvi Haavik Haavik, Sølvi Rådgiver +47-22855748 907 70 604 solvi.haavik@mn.uio.no Utvekslingsseminar, interkulturell kompetanse, nettpublisering, studieplanlegging, programseminar, KURT
Bilde av Marianne Jacobsen Jacobsen, Marianne Rådgiver +47-22858319 marianne.jacobsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Infosenter, Godkjenning, Studentliv, Studieinformasjon, Nettpublisering
Bilde av Kristine Jøssang Jøssang, Kristine Rådgiver +47-22857104 kristine.jossang@mn.uio.no Studieveiledning, Læringsmiljø, Studieadministrasjon
Bilde av Helge Engeseth Kleivane Kleivane, Helge Engeseth Rådgiver +47-22859844 +47-48224075 h.e.kleivane@mn.uio.no digital eksamen
Knatterød, Sissel Seniorkonsulent +47-22854358 +47-90856877 sissel.knatterod@mn.uio.no
Bilde av Else Marie Lingaas Lingaas, Else Marie Seniorrådgiver 22856332 e.m.lingaas@mn.uio.no Etter- og videreutdanning, Innovasjon, Forskerutdanning
Martinez, Jean Raphael Rådgiver +47-22856275 j.r.martinez@mn.uio.no Forskerutdanning
Bilde av Ingrid Sand Sand, Ingrid Rådgiver +47-22854121 +47-90727303 +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Godkjenning, Karakterutskrift, Studieveiledning, Nettpublisering, Studieadministrasjon, Studentliv, Infosenter, Studieinformasjon
Bilde av John Sundby Sundby, John Seniorkonsulent +47-22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Sølna Sølna, Hanne Seksjonssjef +47-22856274 +47-95207828 95207828 hanne.solna@mn.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Andreas Tandberg Tandberg, Andreas Seniorrådgiver 45227244 andreas.tandberg@mn.uio.no
Bilde av Cathrine Wahlstrøm Tellefsen Tellefsen, Cathrine Wahlstrøm Førstelektor +47-22855757 +47-90026577 c.w.tellefsen@fys.uio.no Fysikk, Fysikkdidaktikk, Lektorutdanning, Realfaglig programmering, skole
Bilde av Natalia Utkina Utkina, Natalia Rådgiver +47-22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Ilan Dehli Villanger Villanger, Ilan Dehli Seniorrådgiver +47-22855545 +47-97579295 97579295 i.d.villanger@mn.uio.no Veiledning, mestring, trivsel, InterAct, Læringsmiljø, ForVei, glede, motivasjon, studieteknikk, programseminar, gruppefasilitator, foredragsholder, studentrekruttering, rekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, studentoppfølging.
Bilde av Linda Therese Sørensen Westgaard Westgaard, Linda Therese Sørensen Rådgiver +47-22856304 +47-45262038 l.t.s.westgaard@mn.uio.no programseminar, ForVei, seminarkoordinator, InterAct, kollegaveiledning, samtaleteknikk, organisasjonskultur, trivsel, studieteknikk, stressmestring, Gruppelærerseminar, foredragsholder, motivasjon, kurs, studentoppfølging, veiledning, læringsmiljø, gruppefasilitator, mestring, organisasjonsutvikling
Aaen-Stockdale, Anne Rådgiver +47-22855398 +47 22855398 anne.aaen-stockdale@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet