Kommunikasjons­seksjonen

Personer 1 - 12 av 12
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sofia Abrha Abrha, Sofia Overingeniør +47 91823331 sofia.abrha@mn.uio.no Student-IT
Bilde av Merethe  Alm Alm, Merethe Seniorkonsulent - i permisjon
Bilde av Ida Marie Bjørknes Gaarder Gaarder, Ida Marie Bjørknes Nettredaktør +47 22 85 86 41 +47 952 12 402 i.m.b.gaarder@mn.uio.no Kommunikasjon, intern kommunikasjon, nettredaktør, nettpublisering, sosiale medier
Midttun, Agnes Helene Seniorkonsulent +47 22858640 +47 98083813 a.h.midttun@mn.uio.no
Bilde av Hilde  Omberg Omberg, Hilde Rådgiver - i permisjon Web, Sosiale medier
Bilde av David Pughe Pughe, David Avdelingsingeniør david.pughe@mn.uio.no Prosjektledelse, AV, AV-tjenester, IT-tjenester, IT-støtte til undervisning, IT-drift, Brukerstøtte, Brukerdrevet innovasjon, interaksjonsdesign
Bilde av Geir Ramstad Sletvold Sletvold, Geir Ramstad Universitetslektor +47 41603566 41603566 g.r.sletvold@mn.uio.no Skoleprosjektet ved Observatoriet
Bilde av Lill-Ann Cathrine Strøm Strøm, Lill-Ann Cathrine Seniorkonsulent +47 48109200 +47 48109200 l.a.c.strom@mn.uio.no
Sørensen, Svein-Erik Avdelingsingeniør +47 22858642 +47 98445067 s.e.sorensen@mn.uio.no Brukerstøtte
Bilde av Eivind Torgersen Torgersen, Eivind Forskningsformidler Titan.uio.no 22 85 86 44 907 28 686 eivind.torgersen@mn.uio.no Titan, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Julie  Øybø Øybø, Julie Seksjonssjef +47-22858602 +47-90562109 j.b.oybo@mn.uio.no Kommunikasjon
Aakre, Gina Redaktør for Titan.uio.no gina.aakr@mn.uio.no