Kommunikasjons­seksjonen

Personer 1 - 16 av 16
Navn Telefon E-post Emneord
Abrha, Sofia Lulseghade Overingeniør s.l.abrha@geo.uio.no
Bilde av Merethe Alm Alm, Merethe Seniorkonsulent +47-95069432 merethe.alm@ub.uio.no
Bilde av Ida Marie  Bjørknes Bjørknes, Ida Marie Nettredaktør +47 22 85 86 41 +47 952 12 402 i.m.bjorknes@mn.uio.no Kommunikasjon, intern kommunikasjon, nettredaktør, nettpublisering, sosiale medier
Bilde av Åsmund Husabø Eikenes Eikenes, Åsmund Husabø Førstelektor +47 48 03 42 23 a.h.eikenes@mn.uio.no formidling, kommunikasjon, akademisk skriving, skrivekurs, populærvitenskap
Homrani, Soufiane Senioringeniør +47-22854440 soufiane.homrani@mn.uio.no IT-drift, Lokal-IT
Horta, Maximiliano Nunez Konsulent m.n.horta@mn.uio.no Lokal-IT, IT support
Bilde av Eva Michelsen Ekroll Michelsen Ekroll, Eva Rådgiver, i permisjon +47 97538447 Kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Rekruttering
Bilde av Hilde Omberg Omberg, Hilde Seniorkonsulent +47-22858640 hilde.omberg@sosgeo.uio.no Web, Sosiale medier
Pughe, David Avdelingsingeniør 40908066 david.pughe@mn.uio.no
Bilde av Geir Ramstad Ramstad, Geir Universitetslektor 41603566 41603566 geir.ramstad@mn.uio.no
Bilde av Bjarne Røsjø Røsjø, Bjarne Rådgiver 908 45 997 bjarne.rosjo@mn.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, sosiale medier, forskningsformidling
Sørensen, Svein-Erik Avdelingsingeniør +47-22858642 s.e.sorensen@mn.uio.no
Bilde av Eivind Torgersen Torgersen, Eivind Forskningsformidler Titan.uio.no 22 85 86 44 907 28 686 eivind.torgersen@mn.uio.no Titan, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Anna Helene Valberg Valberg, Anna Helene Rådgiver +47-22855715 97182523 97 18 25 23 a.h.valberg@mn.uio.no karriereintervju, Rekruttering, Arrangementer, Studentrekruttering, Nettpublisering, Sosiale medier, Kommunikasjon, skolebesøk
Bilde av Wenche Willoch Willoch, Wenche Redaktør Titan.uio.no +47 98 20 31 22 wenche.willoch@mn.uio.no Titan, Redaktør, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Julie  Øybø Øybø, Julie Seksjonssjef +47-22858602 +47-90562109 j.b.oybo@mn.uio.no Kommunikasjon