Vitenskapelig ansatte - Side 11

Personer 251 - 275 av 1 561
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Fabio Crameri Crameri, Fabio Forsker fabio.crameri@geo.uio.no
Bilde av Camille Marie Crapart Crapart, Camille Marie Stipendiat c.m.crapart@kjemi.uio.no
Bilde av Lucia Crespo Campo Crespo Campo, Lucia l.c.campo@fys.uio.no
Bilde av Naomi Croft Croft, Naomi Stipendiat naomi.croft@ibv.uio.no
Bilde av Mihály András Csirik Csirik, Mihály András Postdoktor m.a.csirik@kjemi.uio.no
Culpitt, Tanner Phillip Postdoktor t.p.culpitt@kjemi.uio.no
Bilde av Alma Leora Culén Culén, Alma Leora Professor +47 22852494 almira@ifi.uio.no design, transition design, interaksjonsdesign, forskning gjennom design, bruk
Bilde av Celine Marie Løken Cunen Cunen, Celine Marie Løken Postdoktor +4795721113 cmlcunen@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av André Cunha Cunha, André Stipendiat andre.cunha@fys.uio.no Electronic applications for Biomedical Engineering, Embedded Systems, Mobile Technologies, Software Engineering, Biophysical Properties and Simulation in Neuroscience, Bioimpedance
Czekirda, Justyna Stipendiat justyna.czekirda@geo.uio.no
Côté-Allard, Ulysse Postdoktor ulysseca@ifi.uio.no
Dadashi, Ali alidada@ifi.uio.no
Bilde av Geir Dahl Dahl, Geir Instituttleder +47 22855835 geird@math.uio.no Matematikk
Dahl, Helge-Andre Forsker +47 22854546 h.a.dahl@ibv.uio.no
Bilde av Kristina Rognlien Dahl Dahl, Kristina Rognlien Førsteamanuensis +47 22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Håkon Dahle Dahle, Håkon Gjesteforsker 93 26 63 31 hakon.dahle@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Ekstragalaktisk astronomi, Observasjoner, Nordisk Optisk Teleskop
Bilde av Nils-Jørgen Knudsen Dal Dal, Nils-Jørgen Knudsen Stipendiat n.j.k.dal@ibv.uio.no
Bilde av Barrie Dale Dale, Barrie Professor emeritus barrie.dale@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Palynologi, Stratigrafi
Bilde av Andrea Dalmao Fernández Dalmao Fernández, Andrea Postdoktor +47 93003271 a.d.fernandez@farmasi.uio.no
Dalslåen, Bjørgunn Heggem bjorgund@student.matnat.uio.no
Danielsen, Håvard Emil Professor II +47-22934000 +47-90608723 hdaniels@ifi.uio.no
Bilde av Marie L. Davey Davey, Marie L. Researcher m.l.davey@ibv.uio.no
David, Robert Oscar Postdoktor r.o.david@geo.uio.no Skyer, Holografi, Isnukleasjon, Meteorologi
Bilde av Erna Davydova Davydova, Erna Forsker +47 22859065 erna.davydova@ibv.uio.no
Dayaghi, Amir Masoud Forsker +47 22840657 a.m.dayaghi@smn.uio.no SMN