Vitenskapelig ansatte - Side 11

Personer 251 - 275 av 1 457
Navn Telefon E-post Emneord
Danielsen, Håvard Emil Professor II +47-22934000 +47-90608723 hdaniels@ifi.uio.no
Bilde av Marie L. Davey Davey, Marie L. Researcher m.l.davey@ibv.uio.no
David, Robert Oscar Postdoktor r.o.david@geo.uio.no Skyer, Holografi, Isnukleasjon, Meteorologi
Bilde av Erna Davydova Davydova, Erna Forsker +47 22859065 erna.davydova@ibv.uio.no
Dayaghi, Amir Masoud Forsker +47 22840657 a.m.dayaghi@smn.uio.no SMN
Bilde av Riccardo De Bin De Bin, Riccardo Førsteamanuensis +47 22855859 +47-22855859 debin@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Bart  Walter De Pontieu De Pontieu, Bart Walter Professor II b.w.de.pontieu@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
De Raedt, Sepp sderaedt@ifi.uio.no
Decataldo, Davide Postdoktor davide.decataldo@astro.uio.no
Bilde av Sven Decker Decker, Sven Stipendiat sven.decker@geo.uio.no
Dehnes, Yvette Førsteamanuensis yvette.dehnes@farmasi.uio.no
Demurtas, Matteo Postdoktor matteo.demurtas@geo.uio.no
Bilde av Massimiliano Pio Di Cagno Di Cagno, Massimiliano Pio Førsteamanuensis +47 22856598 m.p.d.cagno@farmasi.uio.no
Di Mare, Francesca Postdoktor f.d.mare@fys.uio.no
Bilde av Giulia Di Nunno Di Nunno, Giulia Professor +47 22855854 giulian@math.uio.no Matematikk, Stokastisk Analyse/Finans Forsikring og Risiko, STORE, STORM, STOCONINF, FINEWSTOCH\; Global South
Bilde av Giovanni Domenico Di Salvo Di Salvo, Giovanni Domenico Stipendiat giovandd@math.uio.no Matematikk, kompleks analyse, algebra
Bilde av Jakob Stensgaard Diget Diget, Jakob Stensgaard j.s.diget@kjemi.uio.no
Bilde av Christos Dimitrakakis Dimitrakakis, Christos Professor chridim@ifi.uio.no maskinlæring, reinforcement learning, differential privacy, Kunstig intelligens, personvern
Bilde av Crystal Chang Din Din, Crystal Chang Forsker +47 22840876 crystald@ifi.uio.no formal methods, verification, concurrency, object-orientation
Bilde av Mathew Domeier Domeier, Mathew Forsker +47 22854076 mathew.domeier@geo.uio.no
Dragly, Svenn-Arne Stipendiat s.a.dragly@fys.uio.no
Bilde av Ainar Drews Drews, Ainar Stipendiat +47-22858280 ainar.drews@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Pavel Dubrovin Dubrovin, Pavel Forsker +47 22856922 pavel.dubrovin@geo.uio.no
Dumazer, Guillaume guillaume.dumazer@fys.uio.no
Bilde av Kristina Dunkel Dunkel, Kristina Postdoktor kristina.dunkel@geo.uio.no