Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 401 - 428 av 428
Navn Telefon E-post Emneord
Vilkelyte, Gintare Overingeniør gintarev@ifi.uio.no
Bilde av Kamer Vishi Vishi, Kamer kamerv@ifi.uio.no Information & Computer Security, Biometrics, Penetration testing, Ethical Hacking, Cyber Security, Cryptanalysis, Web development, Keyboard player
Bilde av Roman Vitenberg Vitenberg, Roman Professor +47 22850493 romanvi@ifi.uio.no mellomvare, fog systemer, sosiale nettverk, cloud systemer, distribuerte systemer, pålitelighet, personvern, blockchain
Bilde av Espen Volnes Volnes, Espen Stipendiat espenvol@student.matnat.uio.no
Bilde av Erik Voogd Voogd, Erik Doktorgradsstudent erikvoogd@ifi.uio.no
Bilde av Michael Welzl Welzl, Michael Professor +47 22852420 +47 47346201 michawe@ifi.uio.no Nettverk, Internett, Transportlaget
Bilde av Dag Trygve Eckhoff Wisland Wisland, Dag Trygve Eckhoff Professor +47 22852705 +47 91367679 dagwis@ifi.uio.no
Wold, Alexander Førsteamanuensis +47 22840897 alexawo@ifi.uio.no Digital systemkonstruksjon
Bilde av Katherine Wyers Wyers, Katherine Stipendiat katherwy@ifi.uio.no Health Equity, Information Systems, ICT4D, Queer, Transgender
Bilde av Arild Torolv Søetorp Waaler Waaler, Arild Torolv Søetorp Professor +47 22840055 arild@ifi.uio.no
You, Huiling Stipendiat huiliny@ifi.uio.no
Bilde av Ingrid Chieh Yu Yu, Ingrid Chieh Førsteamanuensis +47 22845525 ingridcy@ifi.uio.no
Zhang, Min minz@ifi.uio.no
Bilde av Yan Zhang Zhang, Yan Professor yanzhang@ifi.uio.no
Bilde av Yangyang Zhao Zhao, Yangyang Associate Professor +47 22840926 yangyang.zhao@sfe.uio.no Digital transformation, Organizational learning, Human-centered design, Systems thinking, Complex systems, Disruptive innovation and Open innovation
Bilde av Yangyang Zhao Zhao, Yangyang Associate Professor +47 22840926 yangyang.zhao@sfe.uio.no Digital transformation, Organizational learning, Human-centered design, Systems engineering, Complex systems, Disruptive innovation and Open innovation
Bilde av Baifan Zhou Zhou, Baifan Forsker (Postdoctoral Researcher) baifanz@ifi.uio.no Machine Learning, Semantic Technologies, Industry 4.0
Bilde av Mateusz Zych Zych, Mateusz Stipendiat mateusdz@ifi.uio.no Security, Cybersecurity, Sikkerhet, Cybersikkerhet, CTI, SOAR
Bilde av Petter Øgland Øgland, Petter Gjesteforsker petterog@ifi.uio.no
Bilde av Peter Csaba Ølveczky Ølveczky, Peter Csaba Professor +47 22852498 peterol@ifi.uio.no
Bilde av Joar Martin Østby Østby, Joar Martin Førsteamanuensis joar@ifi.uio.no
Bilde av Anne Lene Østli Østli, Anne Lene Seniorkonsulent +47 22840920 annlos@ifi.uio.no
Bilde av Jan Henrik Øverland Øverland, Jan Henrik Sjefingeniør janhov@ifi.uio.no
Bilde av Lars Helge Øverland Øverland, Lars Helge Sjefingeniør larshelg@ifi.uio.no
Bilde av Egil Øvrelid Øvrelid, Egil Førsteamanuensis +4790080353 egilov@ifi.uio.no
Bilde av Lilja Øvrelid Øvrelid, Lilja Professor +47 22840850 liljao@ifi.uio.no
Bilde av Margunn Aanestad Aanestad, Margunn Professor II margunn@ifi.uio.no
Bilde av Marius Aasan Aasan, Marius Stipendiat mariuaas@ifi.uio.no