Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 176 - 200 av 208
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anja Olafsen Sjåstad Sjåstad, Anja Olafsen Professor +47 22855848 a.o.sjastad@kjemi.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi
Bilde av Frøydis Sved Skottvoll Skottvoll, Frøydis Sved Stipendiat +47 98664744 98664744 f.s.skottvoll@kjemi.uio.no
Bilde av Anne-Marie Skramstad Skramstad, Anne-Marie Senioringeniør +47 22855527 a.m.skramstad@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig
Skramstad, Jan +47 22855513 jan.skramstad@kjemi.uio.no Kjemi, Syntese og molekylstruktur
Bilde av Runar Staveli Staveli, Runar Overingeniør +47 22855581 runar.staveli@kjemi.uio.no Innkjøp, Økonomi
Bilde av Ragnar Strandbakke Strandbakke, Ragnar Forsker +47 22840660 +4791177460 ragnar.strandbakke@kjemi.uio.no SMN
Bilde av Stian Svelle Svelle, Stian Professor +47 22855454 stian.svelle@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN, Kjemi, Materialvitenskap og teknologi, Modellering og simulering, Nanoteknologi, Olje og gass
Bilde av Katja Sofie Støren Sverdlilje Sverdlilje, Katja Sofie Støren Stipendiat +47 22855605 9691 0909 k.s.s.sverdlilje@smn.uio.no SMN, Bioimpedance, Thin films, Solid State Ionics, Solid State Electrochemistry, Electric Impedance Spectroscopy
Bilde av Henrik Hovde Sønsteby Sønsteby, Henrik Hovde Postdoktor +47 22855617 +4792097702 +47 92097702 h.h.sonsteby@kjemi.uio.no Nanotechnology, Atomic Layer Deposition, Synchrotron X-ray Characterization, Chemistry Olympiad
Bilde av Henrik Vinther Sørensen Sørensen, Henrik Vinther Stipendiat h.v.sorensen@kjemi.uio.no Biologisk kjemi, Livsvitenskap - life science, Kjemi
Bilde av Terje Sørhaug Sørhaug, Terje Avdelingsingeniør +47 22857385 terje.sorhaug@kjemi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Erik Tellgren Tellgren, Erik Forsker erik.tellgren@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Tom Thorsen Thorsen, Tom Senioringeniør +47 22855467 tom.thorsen@kjemi.uio.no Elektronikk, Instrumentering og måleteknikk
Bilde av Rasmus Vester Thøgersen Thøgersen, Rasmus Vester Stipendiat 901 82 759 r.v.thogersen@kjemi.uio.no Batterier, katoder, DFT, strukturkjemi
Bilde av Mats Tilset Tilset, Mats Professor +47 22855502 mats.tilset@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse
Bilde av Alok Mani Tripathi Tripathi, Alok Mani Postdoktor +47 22858637 a.m.tripathi@smn.uio.no
Bilde av Svein Tveit Tveit, Svein Universitetslektor +47 22855536 40827109 svein.tveit@kjemi.uio.no
Bilde av Einar Uggerud Uggerud, Einar Professor, Instituttleder 22855537 einar.uggerud@kjemi.uio.no Kjemi, Fysikalsk kjemi, Nanoteknologi, Klima og miljø, Kjemisk reaktivitet, Massespektrometri, Molekylære og atomære klynger, Clustere, Spektroskopi
Bilde av Kjell Undheim Undheim, Kjell Professor emeritus +47 22855521 kjell.undheim@kjemi.uio.no Kjemi, Legemiddelkjemi, Organisk kjemi
Bilde av Ponniah Vajeeston Vajeeston, Ponniah Forsker +47 22855613 +47 45270694 ponniah.vajeeston@smn.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi, SMN
Bilde av Line Altern Halvorsen Valbø Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47 22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Budsjett, Ansettelser, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, HMS, Betaling, Strategi, Arbeidsmiljø, Økonomi, Årsplan
Valldor, Björn Martin Førsteamanuensis +47 22855676 b.m.valldor@kjemi.uio.no
Bilde av Rolf David Vogt Vogt, Rolf David Professor +47 22855696 +47 90615415 r.d.vogt@kjemi.uio.no Biogeokjemi, Humus, DOM, Eutrofiering, Vannforurensing, Jordkjemi, Miljøanalyse, Klima og Miljø, Miljøkjemi, Naturlig Organisk Materiale, Kina, Sur Nedbør, Tungmetaller
Bilde av Harald Walderhaug Walderhaug, Harald Professor +47 22855588 harald.walderhaug@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer, Molekylær transport, NMR-metoder, Geler, Kolloidale systemer, Polymere løsninger, Mikroemulsjoner
Bilde av Kristian Weibye Weibye, Kristian kristian.weibye@smn.uio.no