Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 176 - 198 av 198
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Henrik Hovde Sønsteby Sønsteby, Henrik Hovde Forsker +47 22855617 +47 92097702 h.h.sonsteby@kjemi.uio.no Nanotechnology, Atomic Layer Deposition, Synchrotron X-ray Characterization, Chemistry Olympiad
Bilde av Terje Sørhaug Sørhaug, Terje Avdelingsingeniør +47 22857385 terje.sorhaug@kjemi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Kristian Sørnes Sørnes, Kristian Stipendiat +47 95 72 44 69 kristian.sornes@kjemi.uio.no
Bilde av Andrew Michael Teale Teale, Andrew Michael Førsteamanuensis a.m.teale@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Erik Ingemar Tellgren Tellgren, Erik Ingemar Forsker e.i.tellgren@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Tezel, Elif Stipendiat elif.tezel@kjemi.uio.no
Bilde av Rasmus Vester Thøgersen Thøgersen, Rasmus Vester Doktorgradsstipendiat r.v.thogersen@kjemi.uio.no Batterier, katoder, DFT, strukturkjemi
Bilde av Mats Tilset Tilset, Mats Professor +47 22855502 mats.tilset@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse
Bilde av Svein Tveit Tveit, Svein Universitetslektor +47 22855536 40827109 svein.tveit@kjemi.uio.no
Bilde av Einar Uggerud Uggerud, Einar Professor, Instituttleder 22855537 einar.uggerud@kjemi.uio.no Kjemi, Fysikalsk kjemi, Nanoteknologi, Klima og miljø, Kjemisk reaktivitet, Massespektrometri, Molekylære og atomære klynger, Clustere, Spektroskopi
Bilde av Kjell Undheim Undheim, Kjell kjell.undheim@kjemi.uio.no Emeriti, Kjemi, Organisk kjemi, Legemiddelkjemi
Bilde av Line Altern Halvorsen Valbø Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47 22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Budsjett, Ansettelser, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, HMS, Betaling, Strategi, Arbeidsmiljø, Økonomi, Årsplan
Valldor, Björn Martin Førsteamanuensis +47 22855676 b.m.valldor@kjemi.uio.no
Vigemyr, Joakim Lærling joakim.vigemyr@kjemi.uio.no Elektronikk
Bilde av Thomas Daniel Vogelaar Vogelaar, Thomas Daniel Doctoral Research Fellow t.d.vogelaar@kjemi.uio.no Kjemi, biofysikk
Bilde av Harald Johan Walderhaug Walderhaug, Harald Johan Professor +47 22855588 h.j.walderhaug@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer, Molekylær transport, NMR-metoder, Geler, Kolloidale systemer, Polymere løsninger, Mikroemulsjoner
Wen, Yabing Avdelingsingeniør yabingw@student.matnat.uio.no
Bilde av Steven Ray Haakon Wilson Wilson, Steven Ray Haakon Professor +47 22844325 97010953 s.r.h.wilson@kjemi.uio.no Kjemi, Bioanalytisk kjemi, Organoider
Bilde av Armin Wisthaler Wisthaler, Armin Professor +47 22859139 armin.wisthaler@kjemi.uio.no Massespektrometri, Atmosfærekjemi, Fysikalsk kjemi, Kjemi
Wojnowski, Wojciech Karol Postdoktor w.k.wojnowski@kjemi.uio.no
Bilde av David Stephen Wragg Wragg, David Stephen Forsker +47 22858232 d.s.wragg@smn.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Solveig Wulff Wulff, Solveig Forskningstekniker - Teknisk ansatte +4797722523 solveig.wulff@kjemi.uio.no strålevern, strålevernkoordinator
Bilde av Stian Legøy Årvik Årvik, Stian Legøy Stipendiat s.l.arvik@kjemi.uio.no Katalyse, Kjemi, SMN