Personer

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 1 - 25 av 184
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elijah Jeremiah Aller Aller, Elijah Jeremiah Overingeniør +47 22855623 +47 96015061 e.j.aller@kjemi.uio.no Glassblåsing
Bilde av Mari Endresen Alnes Alnes, Mari Endresen Kontorsjef +47 911 71 834 m.e.alnes@smn.uio.no
Bilde av Mohamed Amedjkouh Amedjkouh, Mohamed Førsteamanuensis +47 22857009 mamou@kjemi.uio.no Organisk kjemi, Kjemi
Bilde av Niels Højmark Andersen Andersen, Niels Højmark Senioringeniør +47 22855431 n.h.andersen@kjemi.uio.no Fysikalsk kjemi, Raman spektroskopi, Kjemi
Bilde av Sharmala Aravinthan Aravinthan, Sharmala Avdelingsingeniør +47 22856694 sharmala.aravinthan@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig, SMN, Undervisningslaboratorium
Bilde av Anne Margit Arntzen Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, HMS, Økonomi, Strategi, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Forskningsadministrasjon
Bilde av Erlend Aunan Aunan, Erlend Stipendiat +47-90217255 erlend.aunan@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Aurbakken, Einar Stipendiat einaraur@student.matnat.uio.no
Bilde av Jon Henriksen Austad Austad, Jon Henriksen Overingeniør jonaus@usit.uio.no beregningskjemi, Tungregning, Teoretisk kjemi, Kvantekjemi
Avsar, Deniz Stipendiat deniz.avsar@kjemi.uio.no
Bilde av David Balcells Balcells, David Principal Investigator, Senior Researcher david.balcells@kjemi.uio.no chemistry, catalysis, computational and theoretical chemistry, machine learning
Bilde av Alessia Battigelli Battigelli, Alessia Førsteamanuensis +47 22857077 alessia.battigelli@kjemi.uio.no
Bilde av Henriette Engen Berg Berg, Henriette Engen Stipendiat 98846902 h.e.berg@kjemi.uio.no
Bilde av Kristin Bergum Bergum, Kristin Forsker +47 22840937 kristin.bergum@smn.uio.no SMN
Bilde av Morten Berntsen Berntsen, Morten Senioringeniør +47 22855557 +47 97536100 morten.berntsen@kjemi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning
Bilde av Victoria Ariel Bjørnestad Bjørnestad, Victoria Ariel Stipendiat v.a.bjornestad@kjemi.uio.no
Bilde av Tilmann Bodenstein Bodenstein, Tilmann Forsker tilmann.bodenstein@kjemi.uio.no
Bilde av Tore Bonge-Hansen Bonge-Hansen, Tore Førsteamanuensis +47 22855386 tore.bonge-hansen@kjemi.uio.no Kjemi, Organisk kjemi
Bow, John-Paul James Stipendiat +47 92296757 j.p.j.bow@kjemi.uio.no
Bilde av Knut Breivik Breivik, Knut Professor II 63898000 knubr@kjemi.uio.no Kjemi, Miljøgifter, Organiske miljøgifter, Miljøanalyse, Modellering og simulering, POPs, Eksponering, Klima og miljø, EE-avfall
Bilde av Anders Brennhagen Brennhagen, Anders Stipendiat 46947610 anders.brennhagen@smn.uio.no Batterier, Nanoteknologi, Elektrokjemi
Bilde av Arne Joakim Coldevin Bunkan Bunkan, Arne Joakim Coldevin a.j.c.bunkan@kjemi.uio.no Kjemi, Fysikalsk kjemi
Cao, Cheng Forsker cheng.cao@kjemi.uio.no
Bilde av Manuel Carrer Carrer, Manuel Stipendiat manuel.carrer@kjemi.uio.no
Bilde av Michele Cascella Cascella, Michele Professor +47 22855420 michele.cascella@kjemi.uio.no