Personer

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 1 - 25 av 180
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elijah Jeremiah Aller Aller, Elijah Jeremiah Overingeniør +47 22855623 e.j.aller@kjemi.uio.no Glassblåsing
Bilde av Mari Endresen Alnes Alnes, Mari Endresen Kontorsjef +47 22857398 +47 911 71 834 m.e.alnes@smn.uio.no
Bilde av Mohamed Amedjkouh Amedjkouh, Mohamed Førsteamanuensis +47 22857009 mamou@kjemi.uio.no Organisk kjemi, Kjemi
Bilde av Niels Højmark Andersen Andersen, Niels Højmark Senioringeniør +47 22855431 n.h.andersen@kjemi.uio.no Fysikalsk kjemi, Raman spektroskopi, Kjemi
Bilde av Sharmala Aravinthan Aravinthan, Sharmala Avdelingsingeniør +47 22856694 sharmala.aravinthan@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig, SMN, Undervisningslaboratorium
Bilde av Erlend Aunan Aunan, Erlend Stipendiat +47-90217255 erlend.aunan@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Bilde av Einar Aurbakken Aurbakken, Einar Stipendiat einaraur@student.matnat.uio.no KJemi, Teoretisk kjemi
Avsar, Deniz Stipendiat deniz.avsar@kjemi.uio.no
Bilde av David Balcells Balcells, David Principal Investigator, Senior Researcher david.balcells@kjemi.uio.no chemistry, catalysis, computational and theoretical chemistry, machine learning
Bilde av Tore Benneche Benneche, Tore tore.benneche@kjemi.uio.no Emeriti, Kjemi, Organisk kjemi
Bilde av Kristin Bergum Bergum, Kristin Forsker kristin.bergum@smn.uio.no SMN
Bilde av Morten Berntsen Berntsen, Morten Senioringeniør +47 22855557 +47 97536100 morten.berntsen@kjemi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning
Bilde av Federico Bianchini Bianchini, Federico Avdelingsingeniør federico.bianchini@mn.uio.no
Bilde av Victoria Ariel Bjørnestad Bjørnestad, Victoria Ariel Stipendiat v.a.bjornestad@kjemi.uio.no
Bilde av Thor Bjørnstad Bjørnstad, Thor +47 22855483 thor.bjornstad@kjemi.uio.no Emeriti, Kjemi, Kjernekjemi
Bilde av Tilmann Bodenstein Bodenstein, Tilmann Forsker +47 50230236 tilmann.bodenstein@kjemi.uio.no
Bilde av Tore Bonge-Hansen Bonge-Hansen, Tore Førsteamanuensis +47 22855386 tore.bonge-hansen@kjemi.uio.no Kjemi, Organisk kjemi
Bow, John-Paul James j.p.j.bow@kjemi.uio.no
Bilde av Knut Breivik Breivik, Knut Professor II 63898000 knubr@kjemi.uio.no Kjemi, Miljøgifter, Organiske miljøgifter, Miljøanalyse, Modellering og simulering, POPs, Eksponering, Klima og miljø, EE-avfall
Bilde av Anders Brennhagen Brennhagen, Anders Stipendiat 46947610 anders.brennhagen@smn.uio.no Batterier, Nanoteknologi, Elektrokjemi, Kjemi
Bilde av Izar Capel Berdiell Capel Berdiell, Izar Postdoktor +47 41232579 i.c.berdiell@smn.uio.no
Bilde av Manuel Carrer Carrer, Manuel manuel.carrer@kjemi.uio.no
Bilde av Michele Cascella Cascella, Michele Professor michele.cascella@kjemi.uio.no
Bilde av Abril Castro Aguilera Castro Aguilera, Abril Forsker a.c.aguilera@kjemi.uio.no
Bilde av Athanasios Chatzitakis Chatzitakis, Athanasios Forsker 45150893 athanasios.chatzitakis@smn.uio.no