Ved fakultetet - Side 2

Personer 26 - 50 av 107
Navn Telefon E-post Emneord
Hangaas, Cathrine Rådgiver +47-22856551 91850283 cathrine.hangaas@mn.uio.no instituttøkonom, institutt for biovitenskap, IBV, Økonomi, økonomistyring, budsjett, rapportering, prognose.
Bilde av Anne-Lise Siljeholm Hansen Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47-22858093 +47-48276884 a.l.s.hansen@mn.uio.no Undervisningsplanlegging, Studieadministrasjon, Studieplaner, FS, Tilrettelegging, Opptak
Bilde av Helene Victoria Haynes Haynes, Helene Victoria Seniorkonsulent +47-22857796 41542423 h.v.haynes@mn.uio.no programseminar, ForVei, trivsel, studieteknikk, stressmestring, motivasjon, studentoppfølging, veiledning, læringsmiljø, mestring, psykisk helse, sosialt og akademisk integrert, studenter i høyere utdanning
Bilde av Liv Hillestad Hillestad, Liv Seniorkonsulent -Fakultetsadministrasjonen 22856403 liv.hillestad@mn.uio.no SMN, Økonomi, Fysisk institutt
Bilde av Ina Hodnebrug Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47-22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47-22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Nina Holtan Holtan, Nina Rådgiver +47-22854424 nina.holtan@mn.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Permisjoner
Horta, Maximiliano Nunez Konsulent m.n.horta@mn.uio.no Lokal-IT, IT support
Bilde av Hilde Hvistendahl Hvistendahl, Hilde Seniorrådgiver +47-22855648 hilde.hvistendahl@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, EU
Bilde av Sølvi Haavik Haavik, Sølvi Rådgiver +47-22855748 907 70 604 solvi.haavik@mn.uio.no Utvekslingsseminar, interkulturell kompetanse, nettpublisering, studieplanlegging, programseminar, KURT
Bilde av Anita Isaksen Isaksen, Anita Avdelingsleder +47-22844762 41625289 anita.isaksen@mn.uio.no
Bilde av Marianne Jacobsen Jacobsen, Marianne Rådgiver +47-22858319 marianne.jacobsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Infosenter, Godkjenning, Studentliv, Studieinformasjon, Nettpublisering
Bilde av Elena Jakobsen Jakobsen, Elena Seniorkonsulent +47-22857357 elena.jakobsen@mn.uio.no Rapportering, Budsjett, Oracle, Regnskap, Økonomi, Basware, HR-system
Bilde av Kristine Jøssang Jøssang, Kristine Rådgiver +47-22857104 kristine.jossang@mn.uio.no Studieveiledning, Læringsmiljø, Studieadministrasjon
Bilde av Jørgen Kirksæther Kirksæther, Jørgen Seniorrådgiver +47-22855618 jorgen.kirksather@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, EU, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Helge Engeseth Kleivane Kleivane, Helge Engeseth Rådgiver +47-22859844 +47-48224075 h.e.kleivane@mn.uio.no digital eksamen
Knatterød, Sissel Seniorkonsulent +47-22854358 +47-90856877 sissel.knatterod@mn.uio.no
Bilde av Hilde Zwaig Kolstad Kolstad, Hilde Zwaig Kommunikasjonsansvarlig Senter for digitalt liv 48 08 58 43 h.z.kolstad@mn.uio.no
Bilde av Solveig  Kristensen Kristensen, Solveig Prodekan, professor - forskning og likestilling +47 22854218 +47 40286574 solveig.kristensen@mn.uio.no Life science, Farmasi, Legemidler, Legemiddelteknologi, Legemiddelformulering, Legemiddelstabilitet, Lysstabilitet, Fotodynamisk terapi, Radiofarmasi, Nanoteknologi
Bilde av Tino Lamprecht Lamprecht, Tino Førstekonsulent +47-22856945 tino.lamprecht@mn.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker
Bilde av Karen Drabløs Landa Landa, Karen Drabløs Seniorkonsulent +47-22855135 k.d.landa@mn.uio.no Institutt for geofag, Prosjektøkonomi, Søknader, Budsjettering, Økonomirapporter
Bilde av Kirsten Klungseth Lerum Lerum, Kirsten Klungseth Avdelingsleder +47-22857724 +47-48991889 k.k.lerum@mn.uio.no
Bilde av Else Marie Lingaas Lingaas, Else Marie Seniorrådgiver 22856332 e.m.lingaas@mn.uio.no Etter- og videreutdanning, Innovasjon, Forskerutdanning
Bilde av Vanitha Marimuthu Marimuthu, Vanitha Seniorkonsulent +47-22858215 vanitha.marimuthu@mn.uio.no Økonomi, Matnat fakultet, Matematisk institutt
Martinez, Jean Raphael Rådgiver +47-22856275 j.r.martinez@mn.uio.no Forskerutdanning