Ved fakultetet - Side 5

Personer 101 - 109 av 109
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ilan Dehli Villanger Villanger, Ilan Dehli Seniorrådgiver +47 22855545 +47 97579295 97579295 i.d.villanger@mn.uio.no Veiledning, mestring, trivsel, InterAct, Læringsmiljø, ForVei, glede, motivasjon, studieteknikk, programseminar, gruppefasilitator, foredragsholder, studentrekruttering, rekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, studentoppfølging.
Vujic, Ivana Rådgiver +47 22858657 +47 45770144 ivana.vujic@mn.uio.no
Bilde av Sverre Wang Wang, Sverre Seniorkonsulent +47 22857269 90 86 23 55 sverre.wang@mn.uio.no
Bilde av Linda Therese Sørensen Westgaard Westgaard, Linda Therese Sørensen Rådgiver +47 22856304 +47 45262038 l.t.s.westgaard@mn.uio.no ForVei, InterAct, veiledning, studentoppfølging, motivasjon, trivsel, mestring, læringsmiljø, Gruppelærerseminar, programseminar, samtaleteknikk, stressmestring, kurs, studieteknikk, organisasjonskultur, organisasjonsutvikling, foredragsholder, seminarkoordinator, kollegaveiledning, gruppefasilitator
Bilde av Beate Wiker Wiker, Beate Rådgiver +47 22854443 986 21995 beate.wiker@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Kjemisk institutt, Matematisk institutt
Bilde av Wenche Willoch Willoch, Wenche Redaktør Titan.uio.no +47 98 20 31 22 wenche.willoch@mn.uio.no Titan, Redaktør, Forskningsformidling, Nettpublisering
Øndes, Nesrin Rådgiver +47 22857265 40283898 nesrin.ondes@sv.uio.no prosjektøkonomi
Bilde av Julie  Øybø Øybø, Julie Seksjonssjef +47-22858602 +47-90562109 j.b.oybo@mn.uio.no Kommunikasjon
Aaen-Stockdale, Anne Rådgiver +47 22855398 +47 22855398 anne.aaen-stockdale@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet