Vitenskapelig ansatte - Side 18

Personer 426 - 450 av 1 504
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Gjelstad Gjelstad, Astrid Førsteamanuensis astrid.gjelstad@farmasi.uio.no Livsvitenskap - life science, Mikroekstraksjon, Farmasi, Bioanalyse, Kjemi, Legemiddelanalyse, Prøveopparbeidelse, Legemidler
Gjelsten, Børge Kile Forsker +47 22855057 borgeg@ifi.uio.no
Bilde av Eirik Gjerløw Gjerløw, Eirik Postdoktor eirik.gjerlow@astro.uio.no
Bilde av Håvard Gjersdal Gjersdal, Håvard Senioringeniør havard.gjersdal@fys.uio.no beam imaging, ATLAS, pixel, ESS, tracking, CERN
Bilde av Johannes Gjerstad Gjerstad, Johannes Professor II +47 23195254 +47 40857057 johannes.gjerstad@ibv.uio.no
Bilde av Stein Gjessing Gjessing, Stein Professor +47 22852444 +47 92695558 steing@ifi.uio.no
Gjestvang, Dorthea Stipendiat dorthea.gjestvang@fys.uio.no kjernefysikk, fisjon
Bilde av Bjørn Gjevik Gjevik, Bjørn Professor emeritus bjorng@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Tor Gjøen Gjøen, Tor Professor +47 22844943 +47 95163161 +4795163161 tor.gjoen@farmasi.uio.no Cellebiologi, Mikrobiologi, Virus, Laks, Immunologi, Vaksine, Antiinfektiva, Molekylærbiologi, Lipider, Genekspresjon
Bilde av Ingrid Kristine Glad Glad, Ingrid Kristine Professor +47 22855879 glad@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Erik Glesne Glesne, Erik erikgle@student.matnat.uio.no
Bilde av Cristiano Glessi Glessi, Cristiano Stipendiat cristiano.glessi@smn.uio.no
Bilde av Kyrre Glette Glette, Kyrre Førsteamanuensis +47 22841695 kyrrehg@ifi.uio.no Robotikk, Kunstig intelligens, Evolusjonær beregning, Evolverbar maskinvare, Biologi-inspirert beregning, Maskinlæring
Bilde av Anne Gyri Gløersen Gløersen, Anne Gyri Universitetslektor a.g.gloersen@farmasi.uio.no
Bilde av Vera Hermine Goebel Goebel, Vera Hermine Professor +47 22852402 goebel@ifi.uio.no
Gogova-Petrova, Daniela Postdoktor +47 22852827 daniela.gogova-petrova@smn.uio.no SMN, LENS
Gordin, Jake Eli Blake Stipendiat j.e.b.gordin@fys.uio.no
Goren, Asena Stipendiat asena.goren@ibv.uio.no
Bilde av Eirik Gramstad Gramstad, Eirik Forsker eirik.gramstad@fys.uio.no CERN, Partikkelfysikk, LHC, Supersymmetri, Higgs boson, ATLAS
Bilde av Sandra Gran Stadniczeñko Gran Stadniczeñko, Sandra Forsker +47 22845995 s.g.stadniczenko@ibv.uio.no
Bilde av Anne Gerd Granås Granås, Anne Gerd Professor +47 22844761 a.g.granas@farmasi.uio.no Samfunnsfarmasi, Klinisk farmasi, Legemiddelhåndtering, Legemiddelgjennomganger, Pasientsikkerhet, Eldre, Farmasi, Farmasihistorie, eHelse, Multidose
Bilde av Tone Fredsvik Gregers Gregers, Tone Fredsvik Førstelektor +47 22856183 +4799697154 99697154 t.f.gregers@ibv.uio.no
Greiner, Thomas Stipendiat / PhD Fellow (Industry) tagreine@student.matnat.uio.no
Greve, Ada Stipendiat ada.greve@ibv.uio.no
Bilde av Gareth Wyn Griffiths Griffiths, Gareth Wyn +47 22857582 g.w.griffiths@ibv.uio.no