Vitenskapelig ansatte - Side 4

Personer 301 - 333 av 333
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Samia Touileb Touileb, Samia samiat@ifi.uio.no
Turin, Gianluca Stipendiat gianlutu@ifi.uio.no
Bilde av Aslak Tveito Tveito, Aslak Professor +47 67828282 +47 90687348 aslak@ifi.uio.no
Bilde av Lars Tveito Tveito, Lars Universitetslektor larstvei@ifi.uio.no
Bilde av Jim Tørresen Tørresen, Jim Professor +47 22852454 +4792846669 +47 92846669 jimtoer@ifi.uio.no Robotikk, Kunstig intelligens, Adaptive systemer, AI, Rekonfigurerbar maskinvare, Biologi-inspirert beregning, Evolusjonær beregning, Evolverbar maskinvare
Bilde av Bjørnar Valbø Valbø, Bjørnar Stipendiat bjornarv@ifi.uio.no
Bilde av Maja Van Der Velden Van Der Velden, Maja Professor +47 22852816 majava@ifi.uio.no bærekraftig teknologi, bærekraftsmålene, anthropologi av teknologi, e-avfall, kjønn, reparasjon, sustainability, data feminisme
van Otterdijk, Marieke Forsker marivano@ifi.uio.no
Bilde av Frank Veenstra Veenstra, Frank Postdoktor frankvee@ifi.uio.no
Veeraragavan, Narasimha Raghavan Førsteamanuensis raghavan@ifi.uio.no
Bilde av Erik Velldal Velldal, Erik Professor +47 22840119 erikve@ifi.uio.no nlp, språkteknologi, språkprosessering, datalingvistikk, maskinlæring, kunstig intelligens, AI, Machine Learning
Bilde av Guri Birgitte Verne Verne, Guri Birgitte Førstelektor +47 22840993 guribv@ifi.uio.no
Vihovde, Eva Hadler Førstelektor evahvi@ifi.uio.no
Bilde av Kamer Vishi Vishi, Kamer kamerv@ifi.uio.no Information & Computer Security, Biometrics, Penetration testing, Ethical Hacking, Cyber Security, Cryptanalysis, Web development, Keyboard player
Bilde av Roman Vitenberg Vitenberg, Roman Professor +47 22850493 romanvi@ifi.uio.no mellomvare, fog systemer, sosiale nettverk, cloud systemer, distribuerte systemer, pålitelighet, personvern, blockchain
Volnes, Espen Stipendiat espenvol@student.matnat.uio.no
Bilde av Michael Welzl Welzl, Michael Professor +47 22852420 +47 47346201 michawe@ifi.uio.no Nettverk, Internett, Transportlaget
Bilde av Dag Trygve Eckhoff Wisland Wisland, Dag Trygve Eckhoff Professor +47 22852705 +47 91367679 dagwis@ifi.uio.no
Wold, Alexander Førsteamanuensis +47 22840897 alexawo@ifi.uio.no
Bilde av Arild Torolv Søetorp Waaler Waaler, Arild Torolv Søetorp Professor +47 22840055 arild@ifi.uio.no
Bilde av Ingrid Chieh Yu Yu, Ingrid Chieh Førsteamanuensis +47 22845525 ingridcy@ifi.uio.no
Zhang, Min minz@ifi.uio.no
Zhang, Wen Postdoktor wenzha@ifi.uio.no
Bilde av Yan Zhang Zhang, Yan Professor yanzhang@ifi.uio.no
Bilde av Yangyang Zhao Zhao, Yangyang Associate Professor +47 22840926 yangyang.zhao@sfe.uio.no Organizational learning, Human-centered design, Systems engineering, Complex systems, Disruptive innovation and Open innovation
Bilde av Baifan Zhou Zhou, Baifan Forsker baifanz@ifi.uio.no Machine Learning, Semantic Technologies, Industry 4.0
Bilde av Mateusz Zych Zych, Mateusz Stipendiat mateusdz@ifi.uio.no Security, Cybersecurity, Sikkerhet, Cybersikkerhet, CTI, SOAR
Bilde av Petter Øgland Øgland, Petter Gjesteforsker petterog@ifi.uio.no
Bilde av Peter Csaba Ølveczky Ølveczky, Peter Csaba Professor +47 22852498 peterol@ifi.uio.no
Bilde av Joar Martin Østby Østby, Joar Martin Førsteamanuensis joar@ifi.uio.no
Bilde av Egil Øvrelid Øvrelid, Egil Postdoktor egilov@ifi.uio.no
Bilde av Lilja Øvrelid Øvrelid, Lilja Professor +47 22840850 liljao@ifi.uio.no
Bilde av Margunn Aanestad Aanestad, Margunn Professor II +47 22852545 margunn@ifi.uio.no