English version of this page

Ansatte - Senter for Jordens utvikling og dynamikk

Listen inneholder 62 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Torgeir Bjørge Professor Emeritus +47 22856415 +47-95120453 (mob) t.b.andersen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk
Anzulović, Ana Stipendiat ana.anzulovic@geo.uio.no
Arnould, Maelis Forsker maelis.arnould@geo.uio.no
Ballo, Eirik Gottschalk Stipendiat +47 22859184 e.g.ballo@geo.uio.no
Belosa, Lea Stipendiat lea.belosa@geo.uio.no
Breivik, Asbjørn Førsteamanuensis +47 22856676 asbjorn.breivik@geo.uio.no Marin geofysikk, Magmatiske prosesser, Hot-spot ridge interaction
Brodholt, John Peter Professor II j.p.brodholt@geo.uio.no
Callegaro, Sara Forsker +47 40584736 (mob) sara.callegaro@geo.uio.no
Capriolo, Manfredo Postdoktor +47 93034992 (mob) manfredo.capriolo@geo.uio.no
Caracas, Razvan Forsker razvan.caracas@geo.uio.no
Conrad, Clinton Phillips Professor +47 22854092 c.p.conrad@geo.uio.no Geodynamikk, Geofysikk, Tektonikk
Davis, Anne Hope Postdoktor a.h.davis@geo.uio.no
Domeier, Mathew Michael Førsteamanuensis +47 22854076 m.m.domeier@geo.uio.no
Dowding, Elizabeth May Postdoktor e.m.dowding@geo.uio.no
Dubrovin, Pavel Forsker +47 22856922 pavel.dubrovin@geo.uio.no
Figowy, Sarah Margaux Postdoktor s.m.figowy@geo.uio.no
Gaina, Carmen Professor +47 22856042 carmen.gaina@geo.uio.no
Gallo, Leandro Cesar Postdoktor l.c.gallo@geo.uio.no
Geng, Ming Postdoktor ming.geng@geo.uio.no
Hagopian, William Martin Senioringeniør w.m.hagopian@geo.uio.no
Heyn, Björn Holger Forsker b.h.heyn@geo.uio.no
Jahren, Anne Hope Florine Forsker a.h.f.jahren@geo.uio.no
Jerram, Dougal Alexander Forsker d.a.jerram@geo.uio.no
Jones, Morgan Thomas Forsker +47 22856926 m.t.jones@geo.uio.no
Kiraly, Agnes Forsker agnes.kiraly@geo.uio.no Geodynamikk, modellering, anisotropic Viscosity, substitusjon