Personer - Side 7

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 151 - 175 av 208
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Thomas Håbu Qureishy Qureishy, Thomas Håbu Forsker +47 22856732 t.h.qureishy@fys.uio.no
Bilde av Zeljka Raskovic-Lovre Raskovic-Lovre, Zeljka Head Engineer zeljka.raskovic-lovre@kjemi.uio.no Radiation Protection Coordinator, radiation protection, Nuclear chemistry, teaching
Bilde av Ponniah  Ravindran Ravindran, Ponniah Forsker 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Evgeniy Redekop Redekop, Evgeniy Forsker evgeniy.redekop@smn.uio.no
Bilde av Simen Sommerfelt Reine Reine, Simen Sommerfelt Senioringeniør +47 22858149 s.s.reine@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Frode Rise Rise, Frode Professor +47 22 85 54 48 (meldinger lagt igjen på dette telefonnummeret vil desverre ikke bli besvart) frode.rise@kjemi.uio.no Kjemi, Kjernemagnetisk resonansspektroskopi, NMR, Strukturoppklaring, Plantemolekyler, Marine molekyler, Metabolomikk, Organisk kjemi
Bilde av Patrick Riss Riss, Patrick Førsteamanuensis +4795028669 patrick.riss@kjemi.uio.no
Bilde av Jaan Erik Roots Roots, Jaan Erik +47 22855525 j.e.roots@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer
Bilde av Giuseppe Rotunno Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Mauritz Ryding Ryding, Mauritz Senioringeniør +47 22855677 mauritz.ryding@kjemi.uio.no
Bilde av Hanne Røberg-Larsen Røberg-Larsen, Hanne Postdoktor +47 22855587 hanne.roberg-larsen@kjemi.uio.no Bioanalytisk kjemi, kjemi
Bilde av Svein Samdal Samdal, Svein Professor emeritus +47 22855458 svein.samdal@kjemi.uio.no Fysikalsk kjemi, Kjemi
Bilde av Alexander Harald Sandtorv Sandtorv, Alexander Harald Førsteamanuensis +47 22844319 a.h.sandtorv@kjemi.uio.no Organisk kjemi
Bilde av Bent Wilhelm Schoultz Schoultz, Bent Wilhelm Forsker +47 22855705 48068924 +47-48068924 b.w.schoultz@kjemi.uio.no Radiofarmasøytisk kjemi, Kjemi, Kjernekjemi, PET
Bilde av Raphael Schuler Schuler, Raphael Stipendiat raphael.schuler@smn.uio.no SMN
Bilde av Hans Martin Seip Seip, Hans Martin Professor emeritus +47 22855401 h.m.seip@kjemi.uio.no Miljøtiltak, Analyse og miljø, Klima og miljø, Kjemi, Kost-nytte, Ferskvann, Snø og is
Bilde av Osamu Sekiguchi Sekiguchi, Osamu Avdelingsingeniør +47 22855541 osamu.sekiguchi@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig
Bilde av Samiran Sen Sen, Samiran samiran.sen@kjemi.uio.no
Bilde av Sangita Sen Sen, Sangita Forsker sangita.sen@kjemi.uio.no
Bilde av Vladyslav Shostak Shostak, Vladyslav Stipendiat vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Bilde av Anja Olafsen Sjåstad Sjåstad, Anja Olafsen Professor +47 22855848 a.o.sjastad@kjemi.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi
Bilde av Frøydis Sved Skottvoll Skottvoll, Frøydis Sved Stipendiat 98664744 f.s.skottvoll@kjemi.uio.no
Bilde av Anne-Marie Skramstad Skramstad, Anne-Marie Senioringeniør +47 22855527 a.m.skramstad@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig
Skramstad, Jan +47 22855513 jan.skramstad@kjemi.uio.no Kjemi, Syntese og molekylstruktur
Slawinski, Wojciech Andrzej w.a.slawinski@smn.uio.no