Personer - Side 7

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 151 - 175 av 208
Navn Telefon E-post Emneord
Peeters, Sara Stipendiat sarapee@student.matnat.uio.no
Peters, Laurens Postdoktor laurens.peters@kjemi.uio.no
Bilde av Dirk Petersen Petersen, Dirk Senioringeniør +47 22858267 dirk.petersen@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig, NMR spektroskopi
Bilde av Karen Pettersson Pettersson, Karen Førstekonsulent +47 22854328 karen.pettersson@smn.uio.no Nafuma, Forskningsadministrasjon, SMN, TeamSMN
Piel, Felix Postdoktor felix.piel@kjemi.uio.no
Bilde av Sebastian Prodinger Prodinger, Sebastian Postdoktor sebastian.prodinger@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Bilde av Thomas Håbu Qureishy Qureishy, Thomas Håbu Forsker +47 22856732 t.h.qureishy@fys.uio.no
Bilde av Zeljka Raskovic-Lovre Raskovic-Lovre, Zeljka Head Engineer zeljka.raskovic-lovre@kjemi.uio.no Radiation Protection Coordinator, radiation protection, Nuclear chemistry, teaching
Bilde av Ponniah  Ravindran Ravindran, Ponniah Forsker 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Evgeniy  Redekop Redekop, Evgeniy Researcher +47 22855451 evgeniyr@smn.uio.no Catalysis, SMN, Chemistry, Energy
Bilde av Simen Sommerfelt Reine Reine, Simen Sommerfelt Senioringeniør +47 22858149 s.s.reine@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Frode Rise Rise, Frode Professor +47 22 85 54 48 (Denne telefonen er fysisk ødelagt) +47 930 83 685 frode.rise@kjemi.uio.no Kjemi, Kjernemagnetisk resonansspektroskopi, NMR, Strukturoppklaring, Plantemolekyler, Marine molekyler, Metabolomikk, Organisk kjemi
Bilde av Patrick Riss Riss, Patrick Professor +4795028669 patrick.riss@kjemi.uio.no
Bilde av Jaan Erik Roots Roots, Jaan Erik +47 22855525 j.e.roots@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer
Bilde av Giuseppe Rotunno Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Mauritz Ryding Ryding, Mauritz Senioringeniør +47 22855677 mauritz.ryding@kjemi.uio.no
Bilde av Hanne Røberg-Larsen Røberg-Larsen, Hanne Førsteamanuensis +47 22855587 hanne.roberg-larsen@kjemi.uio.no Bioanalytisk kjemi, kjemi
Bilde av Svein Samdal Samdal, Svein Professor emeritus +47 22855458 svein.samdal@kjemi.uio.no Fysikalsk kjemi, Kjemi
Bilde av Alexander Harald Sandtorv Sandtorv, Alexander Harald Førsteamanuensis +47 22844319 a.h.sandtorv@kjemi.uio.no Organisk kjemi
Sannes, Dag Kristian Stipendiat +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Bilde av Bent Wilhelm Schoultz Schoultz, Bent Wilhelm Forsker +47 22855705 +4748068924 +47-48068924 b.w.schoultz@kjemi.uio.no Radiofarmasøytisk kjemi, Kjemi, Kjernekjemi, PET
Bilde av Raphael Schuler Schuler, Raphael raphael.schuler@smn.uio.no SMN
Bilde av Hans Martin Seip Seip, Hans Martin Professor emeritus +47 22855401 h.m.seip@kjemi.uio.no Miljøtiltak, Analyse og miljø, Klima og miljø, Kjemi, Kost-nytte, Ferskvann, Snø og is
Bilde av Samiran Sen Sen, Samiran Stipendiat samiran.sen@kjemi.uio.no
Bilde av Vladyslav Shostak Shostak, Vladyslav Stipendiat vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN