English version of this page

Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 304
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Synnøve Smebye Botnen Botnen, Synnøve Smebye s.s.botnen@ibv.uio.no
Bilde av Salome Bourg Bourg, Salome salome.bourg@ibv.uio.no
Bilde av Jonathan Bramsiepe Bramsiepe, Jonathan Forsker jonathan.bramsiepe@ibv.uio.no
Brun, Mats Kirkesæther Forsker m.k.brun@ibv.uio.no
Bilde av Jo C. Bruusgaard Bruusgaard, Jo C. Forsker +47 22859062 j.c.bruusgaard@ibv.uio.no
Bilde av Åslaug Brynildsen Brynildsen, Åslaug Rådgiver +47 22845592 +47-98661799 aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Intern kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt, Foto, video
Bilde av Anne Krag Brysting Brysting, Anne Krag Professor +47 22857577 a.k.brysting@ibv.uio.no Evolusjon, Polyploidi, Hybridisering, Fylogeografi, Plantesystematikk
Bilde av Jon Bråte Bråte, Jon Førstelektor +47 22844759 jon.brate@ibv.uio.no
Bilde av Tormod Burkey Burkey, Tormod tormod.burkey@ibv.uio.no
Bilde av Melinka Alonso Butenko Butenko, Melinka Alonso Førsteamanuensis +47 22854573 m.a.butenko@ibv.uio.no
Bilde av Lucie Buttay Buttay, Lucie Postdoktor +47 90887294 lucie.buttay@ibv.uio.no
Bilde av Helle Tessand Baalsrud Baalsrud, Helle Tessand Postdoktor h.t.baalsrud@ibv.uio.no
Bilde av Luis Cadahia-Lorenzo Cadahia-Lorenzo, Luis +47 22854630 luis.cadahia-lorenzo@ibv.uio.no
Bilde av Svenja Christiansen Christiansen, Svenja Stipendiat +47 46257643 svenja.christiansen@ibv.uio.no
Bilde av Pierre Chymkowitch Chymkowitch, Pierre Førsteamanuensis pierre.chymkowitch@ibv.uio.no
Bilde av Rafal Ciosk Ciosk, Rafal Professor +47 22859070 rafal.ciosk@ibv.uio.no
Bilde av Jonathan Edward Colman Colman, Jonathan Edward Forsker +47 22854628 j.e.colman@ibv.uio.no
Bilde av Naomi Croft Croft, Naomi Stipendiat naomi.croft@ibv.uio.no
Bilde av Nils-Jørgen Knudsen Dal Dal, Nils-Jørgen Knudsen Stipendiat n.j.k.dal@ibv.uio.no
Bilde av Marie L. Davey Davey, Marie L. Researcher m.l.davey@ibv.uio.no
Bilde av Erna Davydova Davydova, Erna Forsker +47 22859065 erna.davydova@ibv.uio.no
de Wit, Heleen Førsteamanuensis h.de.wit@mn.uio.no
Delsett, Lene Liebe Seniorrådgiver +47 22851661 +4790134531 l.l.delsett@nhm.uio.no
Di Luca, Maria Chiara Overingeniør +47 22854495 m.c.d.luca@ibv.uio.no
Bilde av Kristine Dobbe Dobbe, Kristine Seniorkonsulent +47 22854673 kristine.dobbe@ibv.uio.no eBilag, ePhorte