Personer med emneord «Kjemi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Manimuthu Periyasamy Periyasamy, Manimuthu Postdoctoral Fellow +47-22857014 +47-40980076 manimuthu.periyasamy@smn.uio.no Materials synthesis, Layered perovskites, Magnetic and transport studies, PPMS, SMN, Nafuma, kjemi
Bilde av Steven Ray Haakon Wilson Wilson, Steven Ray Haakon Professor +47 22844325 97010953 s.r.h.wilson@kjemi.uio.no Kjemi, Bioanalytisk kjemi, Organoider
Bilde av Stian Svelle Svelle, Stian Professor +47 22855454 stian.svelle@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN, Kjemi, Materialvitenskap og teknologi, Modellering og simulering, Nanoteknologi, Olje og gass
Bilde av Thomas Bondo Pedersen Pedersen, Thomas Bondo Professor +47 22857182 t.b.pedersen@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi, Kvantekjemi, Modellering og simulering, Coupled cluster teori
Bilde av Ute Krengel Krengel, Ute Professor +47 22855461 ute.krengel@kjemi.uio.no Kjemi, Biologisk kjemi, Livsvitenskap - life science
Bilde av Tore Bonge-Hansen Bonge-Hansen, Tore Førsteamanuensis +47 22855386 tore.bonge-hansen@kjemi.uio.no Kjemi, Organisk kjemi
Bilde av Truls Norby Norby, Truls Professor +47 22840654 99257611 truls.norby@kjemi.uio.no Kjemi, Elektrokjemi, Materialvitenskap, Kjemi, Fornybar energi, Nanoteknologi, Elektrokeramer, Defektkjemi, Brenselceller, Gass-separasjonsmembraner, Protonledere, Hydrogen, CO2-fangst og -lagring
Bilde av Vladyslav Shostak Shostak, Vladyslav Stipendiat vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Bilde av Tomas Cordero Lanzac Cordero Lanzac, Tomas Forsker t.c.lanzac@smn.uio.no katalyse, SMN, kjemi
Bilde av Stian Legøy Årvik Årvik, Stian Legøy Stipendiat stianlaa@student.matnat.uio.no Katalyse, Kjemi, SMN
Bilde av Tanner Phillip Culpitt Culpitt, Tanner Phillip Postdoktor t.p.culpitt@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Stella Stopkowicz Stopkowicz, Stella Førsteamanuensis stellsto@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Thomas Daniel Vogelaar Vogelaar, Thomas Daniel Doctoral Research Fellow t.d.vogelaar@kjemi.uio.no Kjemi, biofysikk
Bilde av Bent Wilhelm Schoultz Schoultz, Bent Wilhelm Forsker +47 22855705 +47-48068924 b.w.schoultz@kjemi.uio.no Radiofarmasøytisk kjemi, Kjemi, Kjernekjemi, PET
Bilde av David Stephen Wragg Wragg, David Stephen Forsker +47 22858232 d.s.wragg@smn.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Harald Johan Walderhaug Walderhaug, Harald Johan Professor +47 22855588 h.j.walderhaug@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer, Molekylær transport, NMR-metoder, Geler, Kolloidale systemer, Polymere løsninger, Mikroemulsjoner
Bilde av Erik Ingemar Tellgren Tellgren, Erik Ingemar Forsker e.i.tellgren@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Eddy Walther Hansen Hansen, Eddy Walther e.w.hansen@kjemi.uio.no Kjemi, Fysikalsk kjemi
Bilde av Giuseppe Rotunno Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Christian Fleischer Fleischer, Christian 45275583 christian.fleischer@smn.uio.no SMN, Kjemi, 2D Materialer, Superkondensatorer, Fotoelektrokjemi, Elektrokjemi, Defektkjemi
Bilde av Dag Kristian Sannes Sannes, Dag Kristian Stipendiat +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no Kjemi, SMN, Katalyse
Bilde av Einar Aurbakken Aurbakken, Einar Stipendiat einaraur@student.matnat.uio.no KJemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Arvid Mostad Mostad, Arvid arvid.mostad@kjemi.uio.no Kjemi
Bilde av Bjørn Pedersen Pedersen, Bjørn bjorn.pedersen@kjemi.uio.no Emeriti, Kjemi, kjemihistorie
Bilde av Bo Ørjan Gunnar Nystrøm Nystrøm, Bo Ørjan Gunnar b.o.g.nystrom@kjemi.uio.no Emeriti, Kjemi, Polymerer - organiske materialer