English version of this page

Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 150
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mona Gaarder Gaarder, Mona Overingeniør +47-22845769 mona.gaarder@farmasi.uio.no
Geiseler, Samuel Postdoktor samuel.geiseler@farmasi.uio.no
Gervin, Kristina Postdoktor kristina.gervin@farmasi.uio.no
Bilde av Astrid Gjelstad Gjelstad, Astrid Førsteamanuensis +47-22857558 astrid.gjelstad@farmasi.uio.no Livsvitenskap - life science, Mikroekstraksjon, Farmasi, Bioanalyse, Kjemi, Legemiddelanalyse, Prøveopparbeidelse, Legemidler
Bilde av Øystein Gjermshusengen Gjermshusengen, Øystein Rådgiver +47-22856575 oystein.gjermshusengen@farmasi.uio.no Utveksling/Internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Sekretær for programrådet i 2. avdeling, Studieveiledning, Studieadministrasjon. Masterstudent, Farmasi
Bilde av Tor Gjøen Gjøen, Tor Professor +47-22844943 +47-95163161 tor.gjoen@farmasi.uio.no Cellebiologi, Mikrobiologi, Virus, Laks, Immunologi, Vaksine, Antiinfektiva, Molekylærbiologi, Lipider, Genekspresjon
Bilde av Anne Gyri Gløersen Gløersen, Anne Gyri Universitetslektor a.g.gloersen@farmasi.uio.no
Bilde av Anne Gerd Granås Granås, Anne Gerd Professor +47-22844761 a.g.granas@farmasi.uio.no Samfunnsfarmasi, Klinisk farmasi, Legemiddelhåndtering, Legemiddelgjennomganger, Pasientsikkerhet, Eldre, Farmasi, Farmasihistorie, eHelse, Multidose
Grasmo, Kristin Johanne Seniorrådgiver +47-22857640 k.j.grasmo@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Bilde av Ivar Grove Grove, Ivar Avdelingsingeniør +47-22856583 ivar.grove@farmasi.uio.no Instrumentansvarlig
Bilde av Krister Gjestvang Grønlien Grønlien, Krister Gjestvang Stipendiat k.g.gronlien@farmasi.uio.no Farmasi, Galenisk farmasi, Biologiske produkter, kollagen
Hadera, Mussie Ghezu Postdoktor m.g.hadera@farmasi.uio.no
Bilde av Gunnar Hagelin Hagelin, Gunnar Senioringeniør gunnar.hagelin@farmasi.uio.no
Bilde av Trine Grønhaug Halvorsen Halvorsen, Trine Grønhaug Førsteamanuensis +47-22855735 t.g.halvorsen@farmasi.uio.no Farmasi, Kjemi, Legemidler, Livsvitenskap - life science, Legemiddelanalyse, Bioanalyse, Peptidanalyse, Proteinanalyse, Prøveopparbeidelse, Massespektrometri, Væskekromatografi
Bilde av Frederik Hansen Hansen, Frederik Stipendiat frederik.hansen@farmasi.uio.no
Bilde av Trond Vidar Hansen Hansen, Trond Vidar Professor +47-22857450 +47-93265077 t.v.hansen@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, Naturproduktsyntese, Syntetisk organisk kjemi, Lipidkjemi, Lipidsyntese
Bilde av Gerd Marie Eskerud Harris Harris, Gerd Marie Eskerud Stipendiat +47-22855571 g.m.e.harris@farmasi.uio.no
Hassan, Hassina Universitetslektor hassina.hassan@farmasi.uio.no
Bilde av Grete Hasvold Hasvold, Grete Overingeniør +47-22856554 grete.hasvold@farmasi.uio.no
Bilde av Julie Elisabeth Heggelund Heggelund, Julie Elisabeth Postdoktor j.e.heggelund@farmasi.uio.no Kjemi, Biologisk kjemi, Livsvitenskap - life science, antibiotikaresistens
Bilde av Ida Kristin Hegna Hegna, Ida Kristin Professor emeritus +47-22844934 95096830 +47-95096830 i.k.hegna@farmasi.uio.no Livsvitenskap - life science, Mikrobiologi, Molekylærbiologi, AFM
Bilde av Torstein Helleve Helleve, Torstein Rådgiver +47-22856819 +47-41107439 torstein.helleve@farmasi.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Marianne Hiorth Hiorth, Marianne Professor +47-22857905 marianne.hiorth@farmasi.uio.no Statistisk forsøksplanlegging og multivariat evaluering, Galenisk farmasi, Legemiddelformulering, Livsvitenskap, Bioadhesjon, Life Science, Polymerer, Bionanoteknologi
Bilde av Markus Herberg Hovd Hovd, Markus Herberg Stipendiat m.h.hovd@farmasi.uio.no Farmakokinetikk, Legemiddelmetabolisme, Legemiddeltransport, In-vitro in-vivo ekstrapolering, Fysiologibasert farmakokinetisk modellering
Huitfeldt, Anders Postdoktor anders.huitfeldt@farmasi.uio.no