English version of this page

Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 155
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ole Martin Drevland Drevland, Ole Martin Stipendiat o.m.drevland@farmasi.uio.no
Bilde av Christiane Færestrand Ellefsen Ellefsen, Christiane Færestrand Stipendiat 908 08 220 c.f.ellefsen@farmasi.uio.no
Bilde av Karina Ervik Ervik, Karina Stipendiat karina.ervik@farmasi.uio.no
Bilde av Camila Vicencio Esguerra Esguerra, Camila Vicencio Gruppeleder +47 22840534 c.v.esguerra@ncmm.uio.no Epilepsi, Genetikk, Farmakologi
Fencl, Øyunn Sofie Seniorkonsulent (47) 22 85 41 06 o.s.fencl@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, Studieinformasjon, Eksamen, Forskerbolig, bilagslønn
Fjeldheim, Åse-Karine Overingeniør a.k.fjeldheim@farmasi.uio.no
Bilde av Karl Martin Frøseth Forbord Forbord, Karl Martin Frøseth Stipendiat k.m.f.forbord@farmasi.uio.no
Fröhlich, Christopher Forsker christopher.frohlich@farmasi.uio.no
Bilde av Osman  Gani Gani, Osman Førsteamanuensis +47 22857443 osman.gani@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, Beregningsbasert medisinsk kjemi og kjemisk biologi, beregningsmetoder i legemiddelkjemi, Kjemoinformatikk
Bilde av Astrid Gjelstad Gjelstad, Astrid Førsteamanuensis astrid.gjelstad@farmasi.uio.no Farmasi, Legemidler, Antidoping, Kjemi, Livsvitenskap - life science, Legemiddelanalyse, Bioanalyse, Prøveopparbeidelse, Mikroekstraksjon
Bilde av Øystein Gjermshusengen Gjermshusengen, Øystein Rådgiver +47 22856575 oystein.gjermshusengen@farmasi.uio.no Utveksling/Internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Sekretær for programrådet i 2. avdeling, Studieveiledning, Studieadministrasjon. Masterstudent, Farmasi
Bilde av Tor Gjøen Gjøen, Tor Professor +47 22844943 +47 95163161 tor.gjoen@farmasi.uio.no Cellebiologi, Mikrobiologi, Virus, Laks, Immunologi, Vaksine, Antiinfektiva, Molekylærbiologi, Lipider, Genekspresjon
Bilde av Mikas Glatkauskas Glatkauskas, Mikas Stipendiat mikas.glatkauskas@farmasi.uio.no Klinisk farmasi
Bilde av Anne Gerd Granås Granås, Anne Gerd Professor +47 22844761 a.g.granas@farmasi.uio.no Samfunnsfarmasi, Klinisk farmasi, Legemiddelhåndtering, Legemiddelgjennomganger, Pasientsikkerhet, Eldre, Farmasi, Farmasihistorie, eHelse, Multidose
Grasmo, Kristin Johanne Seniorrådgiver +47 22857640 k.j.grasmo@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Bilde av Ivar Grove Grove, Ivar Avdelingsingeniør +47 22856583 ivar.grove@farmasi.uio.no Instrumentansvarlig, Galenisk farmasi
Bilde av Krister Gjestvang Grønlien Grønlien, Krister Gjestvang Postdoktor k.g.gronlien@farmasi.uio.no Farmasi, Galenisk farmasi, Biologiske produkter, kollagen
Bilde av Trine Grønhaug Halvorsen Halvorsen, Trine Grønhaug Professor +47 22855735 t.g.halvorsen@farmasi.uio.no Farmasi, Kjemi, Legemidler, Livsvitenskap - life science, Legemiddelanalyse, Bioanalyse, Peptidanalyse, Proteinanalyse, Prøveopparbeidelse, Massespektrometri, Væskekromatografi
Hamre, Anne Grethe Overingeniør a.g.hamre@farmasi.uio.no
Bilde av Frederik Andre Hansen Hansen, Frederik Andre Postdoktor f.a.hansen@farmasi.uio.no
Bilde av Trond Vidar Hansen Hansen, Trond Vidar Professor +47 22857450 +47 93265077 t.v.hansen@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, Syntetisk organisk kjemi, Naturproduktsyntese, Lipidkjemi, Lipidsyntese
Bilde av Grete Hasvold Hasvold, Grete Overingeniør +47 22856554 99256050 grete.hasvold@farmasi.uio.no
Bilde av Ida Kristin Hegna Hegna, Ida Kristin Professor emeritus +47-95096830 i.k.hegna@farmasi.uio.no Livsvitenskap - life science, Mikrobiologi, Molekylærbiologi, AFM
Heimdal, Mia Catharina Nikolaisen Universitetslektor 99035272 m.c.n.heimdal@farmasi.uio.no
Bilde av Torstein Helleve Helleve, Torstein Rådgiver +47 22856819 +47-41107439 torstein.helleve@farmasi.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør