English version of this page

Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 126 - 150 av 150
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Fatima Tauqeer Tauqeer, Fatima Stipendiat fatima.tauqeer@farmasi.uio.no
Bilde av Raj Kumar Thapa Thapa, Raj Kumar Forsker r.k.thapa@farmasi.uio.no
Bilde av Ingunn Tho Tho, Ingunn Professor +47-22844455 ingunn.tho@farmasi.uio.no Livsvitenskap - life science, Farmasi, Galenisk farmasi, Legemiddelformulering, Personalized medicine, Bionanoteknologi, Legemiddelteknologi, Nanoteknologi, Bioadhesjon, Mucoahdesion, Statistisk forsøksplanlegging og multivariat evaluering
Thoresen, Hege Professor +47 22856555 hege.thoresen@farmasi.uio.no Farmakologi, Cellebiologi, Insulinresistens, Cancerterapi
Bilde av Laila Torstveit Torstveit, Laila Rådgiver +47-22856582 laila.torstveit@farmasi.uio.no Forskerskole
Bilde av Else-Lydia Toverud Toverud, Else-Lydia Professor emeritus +47-22856129 +47-93254707 e.l.toverud@farmasi.uio.no Naturmidler, Feilbruk av legemidler, Legemiddelbehandling/Legemiddelbruk, Legemiddelbruk blant etniske minoriteter, Legemiddelbruk blant HIV-pasienter, Legemiddeløkonomi, Etterlevelse, Samfunnsfarmasi, Eldre
Bilde av Elin Trapnes Trapnes, Elin Universitetslektor elin.trapnes@farmasi.uio.no
Bilde av Maria Bich-Thuy Truong Truong, Maria Bich-Thuy Stipendiat +47-22855571 m.b.t.truong@farmasi.uio.no Samfunnsfarmasi, Graviditet, Klinisk farmasi, E-helse, Apotektjeneste
Bilde av Johanne Naper Trønnes Trønnes, Johanne Naper Stipendiat +47-22855571 j.n.tronnes@farmasi.uio.no Legemidler, svangerskap
Bilde av Jørn Eivind Tungen Tungen, Jørn Eivind Postdoktor +47-22857449 +47-95006535 j.e.tungen@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi
Bilde av Martina Tzanova Tzanova, Martina Stipendiat martina.tzanova@farmasi.uio.no
Tønnesen, Hanne Hjorth Professor +47-22856593 h.h.tonnesen@farmasi.uio.no Life science, Farmasi, Legemiddelteknologi, Legemiddelformulering, Fotodynamisk terapi, Legemiddelstabilitet, Lysstabilitet, Nanoteknologi, Legemidler
Bilde av Anders Vik Vik, Anders Førsteamanuensis +47-22857451 anders.vik@farmasi.uio.no Livsvitenskap, Legemiddelkjemi, Organisk kjemi, Kjemi, Syntetisk organisk kjemi, Syntese, Lipider, Fettsyrer
Bilde av Kirsten Kilvik Viktil Viktil, Kirsten Kilvik Førsteamanuensis II - Avdeling for farmasøytisk biovitenskap +47-41332217 kirstkv@farmasi.uio.no
Bilde av Helle Wangensteen Wangensteen, Helle Førsteamanuensis +47-22856567 helle.wangensteen@farmasi.uio.no Farmakognosi, Farmasi, Naturstoffkjemi, Naturstoffer, NMR, Etnofarmakologi, Strukturoppklaring, Antioksidanter, Polyfenoler, Medisinplanter
Bilde av Hanne Cecilie Winther-Larsen Winther-Larsen, Hanne Cecilie Professor +47-22857011 h.c.winther-larsen@farmasi.uio.no Livsvitenskap, Mikrobiologi, Dynamisk genomikk, Vibrio cholerae, Francisella, Patogener, Virulens, Kolera, Francisellose, Bakteriofager, Toksiner, Intracellulære bakterier
Bilde av Anders Wold Wold, Anders Førstekonsulent +47-22856560 anders.wold@farmasi.uio.no
Bilde av Christian Winther Wold Wold, Christian Winther Universitetslektor + 47-47388042 c.w.wold@farmasi.uio.no
Bilde av Nina Woldene Woldene, Nina Rådgiver +47-22857810 nina.woldene@farmasi.uio.no Opptak, Utveksling/Internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Sekretær for programrådet i 1. avdeling, Studieveiledning, Studiestart, Studieadministrasjon
Bilde av Suthajini Yogarajah Yogarajah, Suthajini Avdelingsingeniør +47-22854366 +47-91608657 suthajini.yogarajah@farmasi.uio.no
Bilde av Eivind Ystrøm Ystrøm, Eivind Professor +47-22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Denis Zosen Zosen, Denis Stipendiat +4798307211 denis.zosen@farmasi.uio.no
Bilde av Anders Åsberg Åsberg, Anders Professor II +47-22856559 anders.asberg@farmasi.uio.no Kliniske studier, Transportører, Populasjonsmodellering, Farmakokinetikk, Transplantasjon, Farmakologi, Legemiddelinteraksjoner, Legemidler
Bilde av Elisabeth Leere Øiestad Øiestad, Elisabeth Leere Førsteamanuensis +47-22856584 e.l.oiestad@farmasi.uio.no
Bilde av Ole Andreas Løchen Økstad Økstad, Ole Andreas Løchen Professor +47-22854789 +47-92603952 +47 92603952 aloechen@farmasi.uio.no Mikrobiologi, Antibiotikaresistens, Evolusjon, Biofilm, Genomer, DNA sekvensering, Bioinformatikk, Livsvitenskap, Life Science, Molekylærbiologi, Bioteknologi, Biologi, Matforgiftning