Deltakere i Digital signalbehandling og bildeanalyse (DSB)

Navn Telefon E-post Emneord
Andreas Austeng Professor +47-22852741 Andreas.Austeng@ifi.uio.no ultralyd, sonar, stråleforming, signalbehandling, dyp læring, kunstig intelligens, maskinlæring
Anne H Schistad Solberg Professor +47-22852435 anne@ifi.uio.no Maskinlæring, dyp læring, bildeanalyse
Fritz Albregtsen Professor +47-22852463 +47-91163005 (mob) fritz@ifi.uio.no kvalitetsmetrikker, teksturanalyse, medisinsk informatikk, bildeanalyse
Sverre Holm Professor +47-22852704 +47-93215705 (mob) sverre@ifi.uio.no lyd, akustikk, ultralyd, ikke-heltallige (fraksjonelle) deriverte, elastografi, innendørs posisjonering, signalbehandling
Svein Bøe Senioringeniør +47-22840170 +47-92442858 (mob) svein@ifi.uio.no
Alan Joseph Hunter Førsteamanuensis alanjh@ifi.uio.no
Are Charles Jensen Førsteamanuensis +47-22852492 arej@ifi.uio.no
Eigil Samset Professor II eigilsa@ifi.uio.no
Håvard Emil Danielsen Professor II +47-22934000 +47-90608723 (mob) hdaniels@ifi.uio.no
Roy Edgar Hansen Professor II +47-99413702 (mob) rhn@ifi.uio.no signalbehandling, sonar, sonaravbildning, syntetisk aperture sonar
Andreas Kleppe Postdoktor andrekle@ifi.uio.no Teksturanalyse, Bildeanalyse, Mønstergjenkjenning, Maskinlæring, Kunstig intelligens, Dyp læring, Medisinsk informatikk
David Volgyes Postdoktor +47-22840818 +47 47170724 davidvo@ifi.uio.no dyp læring, kunstig intelligens, maskinlæring, medisinsk bildeanalyse, CT
Jan Egil Kirkebø Postdoktor +47-22852434 janki@ifi.uio.no
Joaquin Aparicio Sosa Postdoktor +47-22840068 joaqapar@ifi.uio.no
Turid Katrine Gjerstad Torheim Postdoktor tktorhei@ifi.uio.no
Yücel Karabiyik Postdoktor yucelk@ifi.uio.no
Antoine Blachet Stipendiat antoinbl@ifi.uio.no
Børge Solli Andreassen Stipendiat borgesan@ifi.uio.no Dyp læring, Kunstig intelligens, Maskinlæring, Medisinsk avbildning, Ultralyd
Elsa Cecconello Stipendiat elsac@ifi.uio.no
Hani Nozari Mirarkolaei Student haninm@ifi.uio.no
Hao Zhao Forsker hao.zhao@geo.uio.no
Håkon Strand Bølviken Stipendiat haaksb@ifi.uio.no
Jo Inge Buskenes Student joibu@ifi.uio.no
Kaja Frøysaa Kvåle Student kajafk@student.matnat.uio.no
Karen Brastad Evensen karenbe@ifi.uio.no
Lars Hofsøy Breivik
Ole-Johan Skrede
Ole Marius Hoel Rindal
Sri Nivas Chandrasekaran Stipendiat +4740389615 (mob) srinc@ifi.uio.no
Stig Asle Vaksvik Synnes Student ssynnes@ifi.uio.no
Stine Myhre Hverven Stipendiat stinemhv@ifi.uio.no
Tollef Struksnes Jahren Stipendiat tollefsj@ifi.uio.no Medical Imaging, Cardiac ultrasound, dyp læring, Kunstig intelligens og maskinlæring
Tor Inge Birkenes Lønmo Student toribi@ifi.uio.no
Trond Flisnes Bergh Student tronberg@ifi.uio.no