Personer - Side 12

Søk etter ansatte og studenter ved MN

 

Personer 1 101 - 1 200 av 1 985
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jan Tore Lønning Lønning, Jan Tore Professor +47 22840120 +47 95795846 jtl@ifi.uio.no
Løvdal, Nicolai Solberg Førsteamanuensis n.s.lovdal@sfe.uio.no Entreprenørskap
Bilde av Henrik Hillestad Løvold Løvold, Henrik Hillestad Universitetslektor +47 22852437 +47 47810167 henrihlo@ifi.uio.no
Bilde av Stian Løvold Løvold, Stian Seniorrådgiver +47 22842206 +47-94190920 stian.lovold@its.uio.no
Bilde av Ole Martin Løvvik Løvvik, Ole Martin Professor II +47 22840689 o.m.lovvik@fys.uio.no Materialvitenskap og -teknologi, Fornybar Energi, Modellering og simulering, Nano- og mikroteknologi
Bilde av Sverre Løyland Løyland, Sverre Stipendiat sverre.loyland@kjemi.uio.no Massespektrometri, Sonokjemi, Fysikalsk kjemi, Spektroskopi
Bilde av Dabao Sun Lü Lü, Dabao Sun Stipendiat d.s.lu@ibv.uio.no
Bilde av Carsten Andrew Lütken Lütken, Carsten Andrew Professor +47 22854168 +47 90816064 c.a.lutken@fys.uio.no
Ma, Quanbao +47 22840938 quanbao.ma@smn.uio.no SMN
Maartmann-Moe, Harald Stipendiat haralmaa@ifi.uio.no
Bilde av Aurora Machado Garcia Machado Garcia, Aurora Stipendiat a.m.garcia@geo.uio.no
Bilde av Gaurav Madan Madan, Gaurav Stipendiat +47 96677083 gaurav.madan@geo.uio.no Oseanografi
Madathil, Reshma Stipendiat reshma.madathil@smn.uio.no SMN
Bilde av Dharani Dhar Maddali Maddali, Dharani Dhar Stipendiat dharandm@ifi.uio.no
Bilde av Valentina Magni Magni, Valentina Forsker valentina.magni@geo.uio.no
Bilde av Aatisha  Mahajan Mahajan, Aatisha Stipendiat
Bilde av Sabita Maharjan Maharjan, Sabita Førsteamanuensis +47 22840837 sabita@ifi.uio.no
Maharramova, Sabina sabinama@student.matnat.uio.no
Mahmood, Asif Forsker +47 22840657 asif.mahmood@smn.uio.no SMN
Bilde av Karen Mair Mair, Karen Professor +47 22856048 karen.mair@geo.uio.no Geologi, Geomekanikk, Geofarer
Bilde av Dariusz Makulus Makulus, Dariusz Avdelingsingeniør +47 22855469 +47 91725145 dariusz.makulus@kjemi.uio.no Ecoonline, HMS
Bilde av Jedrzej Mieczyslaw Malecki Malecki, Jedrzej Mieczyslaw Forsker +47 99 47 91 07 j.m.malecki@ibv.uio.no Biokjemi, Molekylærbiologi
Bilde av Qasim Waheed Malik Malik, Qasim Waheed q.w.malik@fys.uio.no
Bilde av Eirik Malinen Malinen, Eirik Professor +47 22855682 eirik.malinen@fys.uio.no biofysikk, medisinsk fysikk, stråleterapi, EPR spektroskopi, medisinsk avbildning, strålingsfysikk, magnetisk resonans, dosimetri
Bilde av Karl Egil Malterud Malterud, Karl Egil Professor emeritus + 47 22856563 k.e.malterud@farmasi.uio.no Medisinplanter, Antioksidanter, Farmakognosi
Bilde av Anders Malthe-Sørenssen Malthe-Sørenssen, Anders Professor +47 22856477 +47 91198853 anders.malthe-sorenssen@fys.uio.no petroleum, skifergass, Multi-scale processes, Computational Physics
Bilde av Praveensankar Manimaran Manimaran, Praveensankar Stipendiat praveema@ifi.uio.no Decentralized Identity, Blockchain, distributed computing, Applied Cryptography
Bilde av Carlo Mannino Mannino, Carlo Professor II +47 22855864 +47 41588551 carloman@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Kent-Andre Mardal Mardal, Kent-Andre Professor +47 22855828 +4793610854 kent-and@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Marek, Marcel marcelma@ifi.uio.no
Bilde av Vanitha Marimuthu Marimuthu, Vanitha Seniorkonsulent +47 22858215 vanitha.marimuthu@mn.uio.no Matnat fakultet, Matematisk institutt, Økonomi
Bilde av Alessandro Marin Marin, Alessandro Senioringeniør 486 57 891 alessandro.marin@fys.uio.no support, phisics, development, computation, machine learning, data analysis
Markova, Maria Stipendiat maria.markova@fys.uio.no
Marstein, Erik Stensrud Professor II e.s.marstein@its.uio.no
Bilde av Erik Stensrud Marstein Marstein, Erik Stensrud Professor II e.s.marstein@its.uio.no
Bilde av Charles Martin Martin, Charles Postdoktor +47 920 14 165 charlepm@ifi.uio.no
Bilde av Pedro Maria Martin Sanchez Martin Sanchez, Pedro Maria Forsker +47 96713602 p.m.m.sanchez@ibv.uio.no
Martinez, Jean-Raphael Seniorrådgiver +47 22856275 j.r.martinez@mn.uio.no Forskerutdanning
Martinez Garcia, Lourdes Stipendiat l.m.garcia@ibv.uio.no
Bilde av Juan Martinez Sykora Martinez Sykora, Juan Førsteamanuensis j.m.sykora@astro.uio.no
Bilde av Antonio Martini Martini, Antonio Førsteamanuensis +47 93263619 antonima@ifi.uio.no
Bilde av Ørjan Grøttem Martinsen Martinsen, Ørjan Grøttem Professor +47 22856474 o.g.martinsen@fys.uio.no Biomedisinsk fysikk, Elektronikk og instrumentering, Bioimpedans
Bilde av Julia Marzioch Marzioch, Julia Postdoktor julia.marzioch@fys.uio.no
Bilde av Torleiv Maseng Maseng, Torleiv Professor emeritus +47 22842216 90880998 torleiv.maseng@its.uio.no
Bilde av Silvia Masiero Masiero, Silvia Førsteamanuensis silvima@ifi.uio.no
Bilde av Mohammad Masoudi Masoudi, Mohammad Stipendiat mohammad.masoudi@geo.uio.no
Masovic, Jasmina jasminma@ifi.uio.no
Bilde av Kim Mathiassen Mathiassen, Kim Førsteamanuensis kim.mathiassen@its.uio.no Robotikk, Autonome systemer, Kunstig intelligens og maskinlæring, Elektronikk og instrumentering, Medisinsk ultralyd, Haptikk, Kybernetikk, Ubemannede systemer
Bilde av Bård Enger Mathiesen Mathiesen, Bård Enger Avdelingsingeniør +47 22854567 b.e.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Cecilie Mathiesen Mathiesen, Cecilie Avdelingsleder +47 22845982 cecilie.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Liv Mathiesen Mathiesen, Liv Førsteamanuensis +47 22856571 liv.mathiesen@farmasi.uio.no Klinisk farmasi, Farmakologi, Skrøpelighet, Etterlevelse, Helsetjenesteforskning, Multimorbiditet, Persontilpasset legemiddelbehandling, Pasientsikkerhet, Legemiddelgjennomganger, Tverrprofesjonelt samarbeid
Bilde av Helena Båserud Mathisen Mathisen, Helena Båserud Seniorkonsulent +47 22855944 helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Matschiner, Michael Førsteamanuensis michael.matschiner@nhm.uio.no
Mattingsdal, Morten Forsker morten.mattingsdal@ibv.uio.no
Bilde av Paul Aleksander Maugesten Maugesten, Paul Aleksander Seniorkonsulent +47 22855907 paulamau@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Obligatoriske oppgaver, Gruppelærere, Alumnus
Bilde av Renate Mauland-Hus Mauland-Hus, Renate Stipendiat renate.mauland-hus@astro.uio.no
Bilde av Valerie Maupin Maupin, Valerie Professor +47 22855756 valerie.maupin@geo.uio.no Seismologi, Geodynamikk, Geofysikk
Bilde av Sundy Maurice Maurice, Sundy Researcher +47-22845918 sundy.maurice@ibv.uio.no RAD sequencing, Sopp, Evolutionary biology, Fungi, Population genetics, Genomics
Bilde av Arne Maus Maus, Arne Førsteamanuensis emeritus 22852451 arnem@ifi.uio.no Parallel programming, Java, Object Oriented programming, Delaunay triangulation, Sorting, algorithms
Bilde av Vasileios Mavroeidis Mavroeidis, Vasileios Forsker vasileim@ifi.uio.no
Mayandi, Jeyanthinath +47 92568990 jeyanthn@smn.uio.no SMN, LENS
Bilde av Adriano Mazzini Mazzini, Adriano Forsker +47 22856108 adriano.mazzini@geo.uio.no
Bilde av Jessica Ann McBeck McBeck, Jessica Ann Forsker j.a.mcbeck@geo.uio.no
Bilde av Sergei  Medvedev Medvedev, Sergei Forsker
Mekasha, Sophanit Postdoktor sophanit.mekasha@ibv.uio.no
Mellbye, Ann Elisabeth Seniorrådgiver +47 22854611 a.e.mellbye@ibv.uio.no
Bilde av Elina Melteig Melteig, Elina Rådgiver +47 22844304 elina.melteig@kjemi.uio.no Media, Pressekontakt, Nettsider, Sosiale medier, SMN, Kommunikasjon
Bilde av Luca Menegon Menegon, Luca Professor +47 22856725 luca.menegon@geo.uio.no
Bilde av Li Meng Meng, Li Stipendiat li.meng@its.uio.no Artificial intelligence, Machine learning, Deep learning, Reinforcement learning, Computer vision, Robotics
Bilde av Abel Mulu Mengeste Mengeste, Abel Mulu Stipendiat a.m.mengeste@farmasi.uio.no
Merlina, Andrea Stipendiat andremer@ifi.uio.no
Bilde av el Houssine Merrachi Merrachi, el Houssine Senioringeniør +47 22857437 e.h.merrachi@kjemi.uio.no Undervisningslaboratorium
Mertes, Verena Stipendiat verena.mertes@farmasi.uio.no
Bilde av Jon Ove Methlie Hagen Methlie Hagen, Jon Ove Professor emeritus Glasiologi, Klimaendringer, Kryosfære, SVALI
Meuskens, Ina Stipendiat +47 91157636 ina.meuskens@ibv.uio.no
Michaelsen, Jørgen Andreas Førsteamanuensis jorgenam@ifi.uio.no
Bilde av Stephen Michalchuk Michalchuk, Stephen Stipendiat stephen.michalchuk@geo.uio.no
Bilde av Alise Danielle Midtfjord Midtfjord, Alise Danielle Stipendiat +47 93427423 alisedm@math.uio.no Risiko, Statistikk, Maskinlæring, Data Science
Bilde av Ivar Midtkandal Midtkandal, Ivar Førsteamanuensis +47 22854011 ivar.midtkandal@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Sekvensstrategrafi, Tektonikk, Planetærgeologi, Petroleumsgeologi
Midttun, Agnes Helene Seniorkonsulent +47 22858640 a.h.midttun@mn.uio.no
Bilde av Helge Midtun Midtun, Helge Seniorrådgiver +47 22856394 +4795744912 helge.midtun@mn.uio.no Økonomi
Bilde av Bjørg Mikalsen Mikalsen, Bjørg Rådgiver +47 22854360 bjorg.mikalsen@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin
Bilde av Inge Mikalsen Mikalsen, Inge Avdelingsingeniør +47 22857395 inge.mikalsen@kjemi.uio.no Instrumentverksted
Bilde av Pavlo Mikheenko Mikheenko, Pavlo Professor +47 22857471 pavlo.mikheenko@fys.uio.no
Bilde av Tomas Mikoviny Mikoviny, Tomas Senioringeniør +47 22856342 tomas.mikoviny@kjemi.uio.no
Bilde av Máté Mile Mile, Máté Stipendiat matem@met.no Meteorologi, Numerisk Modellering, Arktisk
Bilde av Wojciech J. Miloch Miloch, Wojciech J. Professor +47-22856014 w.j.miloch[ ]fys.uio.no plasmafysikk, romfysikk, numeriske metoder, numeriske simuleringer, bølger, plasma, komplekse systemer
Bilde av Mattia Mina Mina, Mattia mattia.mina@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Galakser, Simuleringer, Computational Astrophysics
Bilde av Alexander Minakov Minakov, Alexander Forsker +47 22854079 alexander.minakov@geo.uio.no
Bilde av Omid Mirmotahari Mirmotahari, Omid Førsteamanuensis +47 22857700 +47 45050045 omidmi@ifi.uio.no Nanoteknologi, Nano- og mikroteknologi, Robotikk, Intelligente systemer, reversibel logikk, flernivå logikk, Operational research
Mishra, Siddhartha Førsteamanuensis +47 22856195 siddhartha.mishra@cma.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Misund, Joakim Skjelbred Stipendiat joakimmi@student.matnat.uio.no
Bilde av Anne Cathrine Modahl Modahl, Anne Cathrine Kontorsjef +47 22852430 +47 98015282 a.c.modahl@geo.uio.no
Modamio, Victor Overingeniør victor.modamio@fys.uio.no
Moe, Areli Urtubia Stipendiat a.u.moe@farmasi.uio.no
Bilde av Thore Espedal Moe Moe, Thore Espedal Stipendiat t.e.moe@astro.uio.no
Bilde av Yngve Mardal Moe Moe, Yngve Mardal Stipendiat yngvemm@math.uio.no Scientific computin, Biomechanics, Maskinlæring, Computational medicine
Bilde av Hans Jonas Fossum Moen Moen, Hans Jonas Fossum Førsteamanuensis h.j.f.moen@its.uio.no
Bilde av Thea Fossum Moen Moen, Thea Fossum Førstekonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Ekspedisjonen, Studieadministrasjon, Kjemi, Bilagslønn, Innkjøp
Bilde av Atul Mohan Mohan, Atul Postdoktor +47 96650951 atul.mohan@astro.uio.no observasjoner, Solfysikk, Simuleringer