Personer - Side 12

Søk etter ansatte og studenter ved MN

 

Personer 1 101 - 1 200 av 1 944
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jedrzej Mieczyslaw Malecki Malecki, Jedrzej Mieczyslaw Forsker +47 99 47 91 07 j.m.malecki@ibv.uio.no Biokjemi, Molekylærbiologi
Bilde av Qasim Waheed Malik Malik, Qasim Waheed Stipendiat q.w.malik@fys.uio.no
Bilde av Eirik Malinen Malinen, Eirik Professor +47 22855682 eirik.malinen@fys.uio.no biofysikk, medisinsk fysikk, stråleterapi, EPR spektroskopi, medisinsk avbildning, strålingsfysikk, magnetisk resonans, dosimetri
Bilde av Rie Hjørnegaard Malm Malm, Rie Hjørnegaard Stipendiat r.h.malm@geo.uio.no Universitetspedagogikk, Høyere utdanning
Bilde av Martin Malmstrøm Malmstrøm, Martin +47 22858604 martin.malmstrom@ibv.uio.no
Bilde av Karl Egil Malterud Malterud, Karl Egil Professor emeritus +47 22856563 k.e.malterud@farmasi.uio.no Medisinplanter, Antioksidanter, Farmakognosi
Bilde av Anders Malthe-Sørenssen Malthe-Sørenssen, Anders Professor +47 22856477 +47 91198853 anders.malthe-sorenssen@fys.uio.no petroleum, skifergass, Multi-scale processes, Computational Physics
Bilde av Carlo Mannino Mannino, Carlo Professor II +47 22855864 +47 41588551 carloman@ifi.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Kent-Andre Mardal Mardal, Kent-Andre Professor +47 22855828 93610854 kent-and@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Marek, Marcel Stipendiat marcelma@ifi.uio.no
Bilde av Vanitha Marimuthu Marimuthu, Vanitha Seniorkonsulent +47 22858215 vanitha.marimuthu@mn.uio.no Økonomi, Matnat fakultet, Matematisk institutt
Bilde av Alessandro Marin Marin, Alessandro Overingeniør 486 57 891 alessandro.marin@fys.uio.no support, phisics, development, computation, machine learning, data analysis
Marini, Elettra Sara e.s.marini@ibv.uio.no
Marstein, Erik Stensrud Professor II e.s.marstein@its.uio.no
Bilde av Charles Martin Martin, Charles Postdoktor +47 920 14 165 charlepm@ifi.uio.no
Bilde av Leo Celestin Paul Martin Martin, Leo Celestin Paul +47 22857869 l.c.p.martin@geo.uio.no
Bilde av Pedro Maria Martin-Sanchez Martin-Sanchez, Pedro Maria +47 96713602 p.m.martin-sanchez@ibv.uio.no
Martinez, Jean Raphael Seniorrådgiver +47 22856275 j.r.martinez@mn.uio.no Forskerutdanning
Martinez Sykora, Juan Førsteamanuensis j.m.sykora@astro.uio.no
Bilde av Antonio Martini Martini, Antonio Førsteamanuensis +47 28840853 antonima@ifi.uio.no
Bilde av Ørjan Grøttem Martinsen Martinsen, Ørjan Grøttem Professor +47 22856474 o.g.martinsen@fys.uio.no Biomedisinsk fysikk, Elektronikk og instrumentering, Bioimpedans
Bilde av Julia Marzioch Marzioch, Julia Postdoktor julia.marzioch@fys.uio.no
Bilde av Mohammad Masoudi Masoudi, Mohammad Stipendiat mohammad.masoudi@geo.uio.no
Masovic, Jasmina jasminma@ifi.uio.no
Bilde av Bård Enger Mathiesen Mathiesen, Bård Enger Avdelingsingeniør +47 22854567 b.e.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Cecilie Mathiesen Mathiesen, Cecilie Avdelingsleder +47 22845982 cecilie.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Liv Mathiesen Mathiesen, Liv Førsteamanuensis +47 22856571 livmathi@farmasi.uio.no Klinisk farmasi, Farmakologi, Skrøpelighet, Etterlevelse, Helsetjenesteforskning, Multimorbiditet, Persontilpasset legemiddelbehandling, Pasientsikkerhet, Legemiddelgjennomganger, Tverrprofesjonelt samarbeid
Bilde av Helena Båserud Mathisen Mathisen, Helena Båserud Seniorkonsulent +47 22855944 helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Bilde av Felix Nikolaus Matt Matt, Felix Nikolaus +47 22855936 48632486 f.n.matt@geo.uio.no Meteorologi, Hydrologi, Snø
Mattingsdal, Morten Forsker morten.mattingsdal@ibv.uio.no
Bilde av Paul Aleksander Maugesten Maugesten, Paul Aleksander Seniorkonsulent +47 22855907 +47 99367540 paulamau@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Obligatoriske oppgaver, Gruppelærere, Alumnus
Bilde av Renate Mauland-Hus Mauland-Hus, Renate Stipendiat renate.mauland-hus@astro.uio.no
Bilde av Valerie Maupin Maupin, Valerie Professor +47 22855756 valerie.maupin@geo.uio.no Seismologi, Geodynamikk, Geofysikk
Bilde av Sundy Maurice Maurice, Sundy Researcher +47-22845918 sundy.maurice@ibv.uio.no RAD sequencing, Sopp, Evolutionary biology, Fungi, Population genetics, Genomics
Bilde av Arne Maus Maus, Arne Professor emeritus +47 22852451 arnem@ifi.uio.no Parallel programming, Java, Object Oriented programming, Delaunay triangulation, Sorting, algorithms
Bilde av Vasileios Mavroeidis Mavroeidis, Vasileios Stipendiat vasileim@ifi.uio.no
Mayandi, Jeyanthinath Postdoktor +47 92568990 jeyanthn@smn.uio.no SMN, LENS
Bilde av Christine Mayer Mayer, Christine christine.mayer@ibv.uio.no
Bilde av Anna Virginia Black Mazzarella Mazzarella, Anna Virginia Black Seniorkonsulent +47 22857267 a.v.b.mazzarella@ibv.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, PhD, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Adriano Mazzini Mazzini, Adriano Forsker +47 22856108 adriano.mazzini@geo.uio.no
McBeck, Jessica Ann Førsteamanuensis j.a.mcbeck@geo.uio.no
McGraw, Zachary +47 22855815 zachary.mcgraw@geo.uio.no
McKitterick, Nicholas Stipendiat nicholas.mckitterick@farmasi.uio.no
McNabb, Robert robert.mcnabb@geo.uio.no
Bilde av Sergei  Medvedev Medvedev, Sergei Forsker
Mehmandarov, Rustam Karim rustamm@ifi.uio.no
Mellbye, Ann Elisabeth Seniorrådgiver +47 22854611 a.e.mellbye@ibv.uio.no
Bilde av Elina Melteig Melteig, Elina Rådgiver +47 22844304 elina.melteig@kjemi.uio.no Media, Pressekontakt, Nettsider, Sosiale medier, SMN, Kommunikasjon
Bilde av Luca Menegon Menegon, Luca Førsteamanuensis +47 22856725 luca.menegon@geo.uio.no
Bilde av Abel Mulu Mengeste Mengeste, Abel Mulu Stipendiat a.m.mengeste@farmasi.uio.no
Merlina, Andrea Stipendiat andremer@ifi.uio.no
Bilde av El Houssine Merrachi Merrachi, El Houssine Senioringeniør +47 22857437 e.h.merrachi@kjemi.uio.no Undervisningslaboratorium
Mertes, Verena Stipendiat verena.mertes@farmasi.uio.no
Meuskens, Ina Stipendiat +47 91157636 ina.meuskens@ibv.uio.no
Bilde av Marcin Michalik Michalik, Marcin marcin.michalik@ibv.uio.no
Bilde av Jørgen Eriksson Midtbø Midtbø, Jørgen Eriksson 90621199 j.e.midtbo@fys.uio.no
Bilde av Alise Danielle Midtfjord Midtfjord, Alise Danielle Stipendiat +47 93427423 alisedm@math.uio.no Risiko, Statistikk, Maskinlæring, Data Science
Bilde av Ivar Midtkandal Midtkandal, Ivar Førsteamanuensis +47 22854011 ivar.midtkandal@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Sekvensstrategrafi, Tektonikk, Planetærgeologi, Petroleumsgeologi
Bilde av Agnes Midttun Midttun, Agnes Førstekonsulent +47 22856511 agnes.midttun@astro.uio.no Administrasjon, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning
Bilde av Helge Midtun Midtun, Helge Seniorrådgiver +47 22856394 95744912 helge.midtun@mn.uio.no Økonomi
Bilde av Bjørg Mikalsen Mikalsen, Bjørg Rådgiver +47 22854360 bjorg.mikalsen@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin
Bilde av Inge Mikalsen Mikalsen, Inge Avdelingsingeniør +47 22857395 inge.mikalsen@kjemi.uio.no Instrumentverksted
Bilde av Lars Tore Gyland Mikalsen Mikalsen, Lars Tore Gyland stipendiat 22857375 98698819 l.t.g.mikalsen@fys.uio.no Biomedisinsk fysikk, strålingsbiofysikk, biofysikk, medisinsk fysikk, strålingsfysikk, fysikk, kreft, hypoxi, patologi, bildeanalyse
Bilde av Pavlo Mikheenko Mikheenko, Pavlo Førsteamanuensis +47 22857471 pavlo.mikheenko@fys.uio.no
Bilde av Tomas Mikoviny Mikoviny, Tomas Senioringeniør +47 22856342 tomas.mikoviny@kjemi.uio.no
Bilde av Máté Mile Mile, Máté Stipendiat matem@met.no Meteorologi, Numerisk Modellering, Arktisk
Bilde av Wojciech J. Miloch Miloch, Wojciech J. Professor +47-22856014 w.j.miloch[ ]fys.uio.no plasmafysikk, romfysikk, numeriske metoder, numeriske simuleringer, bølger, plasma, komplekse systemer
Bilde av Mattia Mina Mina, Mattia Stipendiat +47 22854281 mattia.mina@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Galakser, Simuleringer, Computational Astrophysics
Bilde av Alexander  Minakov Minakov , Alexander Postdoktor +47-22854079 alexander.minakov@geo.uio.no
Bilde av Omid Mirmotahari Mirmotahari, Omid Førsteamanuensis +47 22857700 +47 45050045 omidmi@ifi.uio.no Nanoteknologi, Nano- og mikroteknologi, Robotikk, Intelligente systemer, reversibel logikk, flernivå logikk, Operational research
Mishra, Siddhartha Førsteamanuensis +47 22856195 siddhartha.mishra@cma.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Misund, Joakim Stipendiat joakimmi@student.matnat.uio.no
Bilde av Johan Emilian Moan Moan, Johan Emilian Professor emeritus +47 22855636 j.e.moan@fys.uio.no
Bilde av Laura-Monica Mocanu Mocanu, Laura-Monica Postdoktor l.m.mocanu@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi
Bilde av Anne Cathrine Modahl Modahl, Anne Cathrine Kontorsjef +47 22852430 +47 98015282 a.c.modahl@geo.uio.no
Modamio, Victor Overingeniør victor.modamio@fys.uio.no
Bilde av Thore Espedal Moe Moe, Thore Espedal Stipendiat t.e.moe@astro.uio.no
Bilde av Thea Fossum Moen Moen, Thea Fossum Førstekonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Ekspedisjonen, Studieadministrasjon, Kjemi, Bilagslønn, Innkjøp
Mohamedelsadig Ali Ahmed, Awadelrahman Stipendiat aahmed@ifi.uio.no
Bilde av Atul Mohan Mohan, Atul Postdoktor atul.mohan@astro.uio.no observasjoner, Solfysikk, Simuleringer
Bilde av Beata Urbanczyk Mohebi Mohebi, Beata Urbanczyk Overingeniør +47 22845671 b.u.mohebi@farmasi.uio.no
Bilde av Chris Erik Mohn Mohn, Chris Erik Forsker +47 22855373 c.e.mohn@geo.uio.no
Bilde av Espen Molden Molden, Espen Professor II +47 22856561 espen.molden@farmasi.uio.no Farmakologi, Farmakokinetikk, Farmakogenetikk, Legemiddelinteraksjoner, Cytokrom P450, Klinisk farmasi
Bilde av Eduard Monakhov Monakhov, Eduard Professor +47 22840935 eduard.monakhov@fys.uio.no SMN
Bilde av MD Nazmul Haque Mondol Mondol, MD Nazmul Haque Professor +47 22856693 +47 45234439 +4745234439 m.n.h.mondol@geo.uio.no Reservoargeofysikk, Reservoargeologi, Bergartsmekanikk, Petroleumsgeologi, Geomekanikk, Seismisk tolkning, Sedimentologi
Monteiro, Eric Professor II +47 95213088 +47 95213088 95213088 ericmo@ifi.uio.no
Bilde av Isabel Montoya Arroyave Montoya Arroyave, Isabel Stipendiat i.m.arroyave@astro.uio.no
Moore, Richard Førsteamanuensis richard.moore@geo.uio.no Meteorologi
Moradi Khanshan, Tohid tohidm@ifi.uio.no
Bilde av Vanja Morisbak Morisbak, Vanja vanja.morisbak@fys.uio.no LHC, ATLAS, CERN, Partikkelfysikk
Bilde av Anne Odrun Husby Mork Mork, Anne Odrun Husby Seniorrådgiver +47 22856717 +47 93014403 a.o.h.mork@mn.uio.no
Bilde av Sonja Merethe Mork Mork, Sonja Merethe Førsteamanuensis +47 22845677 s.m.mork@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk, Utforskende aktiviteter, Faglig literacy, Argumentasjon, Etter- og videreutdanning, Klasseromsforskning
Bilde av Cecilie Morland Morland, Cecilie Førsteamanuensis +47 22844937 +47 41547945 cecilie.morland@farmasi.uio.no Hjerne og nervesystem, Parkinsons sykdom, Fysisk aktivitet og hjernefunksjon, Mitokondrier
Morland, Marie Lowzow Universitetslektor marielow@ifi.uio.no
Bilde av Mikael Mortensen Mortensen, Mikael Professor +47 22855866 mikaem@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Steinar Mortensen Mortensen, Steinar Avdelingsleder +47 22856752 +47 95217118 steinar.mortensen@ibv.uio.no
Bilde av Kristine Onsum Moseid Moseid, Kristine Onsum Stipendiat kristine.onsum.moseid@met.no Meteorologi
Bilde av Jonas Moss Moss, Jonas Stipendiat jonasmgj@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Arvid Mostad Mostad, Arvid Professor emeritus +47 22855415 arvid.mostad@kjemi.uio.no Kjemi
Bilde av David Fonseca Mota Mota, David Fonseca Professor +47 22857581 d.f.mota@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi