Personer - Side 12

Søk etter ansatte og studenter ved MN

 

Personer 1 101 - 1 200 av 2 092
Navn Telefon E-post Emneord
Lemma, Roza Berhanu Forsker r.b.lemma@ncmm.uio.no
Bilde av Kristian Lensjø Lensjø, Kristian Postdoktor kristian.lensjo@ibv.uio.no
Bilde av Erika Anita Leslie Leslie, Erika Anita Senioringeniør, Finse alpine forskningssenter 22854589 90539240 90539240 e.a.leslie@ibv.uio.no
Leunbach, Daniel Universitetslektor +47 22840927 +47 98 83 70 24 daniel.leunbach@sfe.uio.no Entreprenørskap, Innovasjon, Strategi
Levinsen, Yngve Inntjore Stipendiat yngveil@student.matnat.uio.no
Bilde av Hong Li Li, Hong Forsker 925 57 644 hong.li@geo.uio.no
Bilde av Magnus Li Li, Magnus Stipendiat magl@ifi.uio.no
Bilde av Ruiyun Li Li, Ruiyun Forsker ruiyun.li@ibv.uio.no
Bilde av Xinmeng Li Li, Xinmeng Postdoktor xinmeng.li@kjemi.uio.no
Bilde av Ola Liabøtrø Liabøtrø, Ola olalia@math.uio.no
Bilde av Karoline Tufte Lien Lien, Karoline Tufte Senioringeniør +4792869892 karolitl@ifi.uio.no Global health, Health Information Systems, Global South
Bilde av Knut Liestøl Liestøl, Knut Professor emeritus +47 22857963 +47 95722532 knut@ifi.uio.no
Bilde av Per Barth Lilje Lilje, Per Barth Instituttleder +47 22856517 +47 91869472 p.b.lilje@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Planck, Euclid, Strukturdannelse, Rombaserte observasjoner, Kosmisk bakgrunnsstråling (CMB)
Bilde av Karl Petter Lillerud Lillerud, Karl Petter Professor +47 22855457 k.p.lillerud@kjemi.uio.no Katalyse, Kjemi
Bilde av Karianne Staalesen Lilleøren Lilleøren, Karianne Staalesen Førstelektor +47 22855647 k.s.lilleoren@geo.uio.no Glasiologi, Permafrost, Kvartærgeologi, Geomorfologi, Klimaendringer
Lin, Yuan-Chih Forsker y.c.lin@its.uio.no
Bilde av Guro Elisabeth Lind Lind, Guro Elisabeth Professor II g.e.lind@ibv.uio.no
Bilde av Kjell Rune Lind Lind, Kjell Rune Avdelingsingeniør k.r.lind@fys.uio.no Instrumentverksted
Lindeberg, Morten Gunnar Bjørner Postdoktor +47 22852849 mglindeb@ifi.uio.no
Bilde av Torfinn Lindem Lindem, Torfinn Professor emeritus +47 22856535 torfinn.lindem@fys.uio.no Elektronikk, instrumentering, hydroakustikk, sonarsystemer, romteknologi
Lindqvist, Bjørn H Professor emeritus +47 22854680 b.h.lindqvist@ibv.uio.no
Bilde av Bo Henry Lindqvist Lindqvist, Bo Henry Professor II +47 22855862 +47 97589418 boli@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Yngve Lindsjørn Lindsjørn, Yngve Førstelektor +47 22840856 +47 91549138 ynglin@ifi.uio.no
Bilde av Tom Louis Lindstrøm Lindstrøm, Tom Louis Professor +47 22855896 +47 90165694 lindstro@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, ikke-standard analyse
Bilde av Lina Hedvig Line Line, Lina Hedvig Forsker l.h.line@geo.uio.no
Bilde av Else Marie Lingaas Lingaas, Else Marie Seniorrådgiver 22856332 48150590 e.m.lingaas@mn.uio.no Etter- og videreutdanning, Likestilling, FRONT
Bilde av Ole Christian Lingjærde Lingjærde, Ole Christian Professor +47 22857964 +47 46636659 46636659 ole@ifi.uio.no Life science, Genomics, Epigenomics, Integrated analyses, Big data, Data mining, Computational biology, Cancer biology, Personalized medicine, Biological markers, Ecology, Cancer evolution, Breast cancer, Lung cancer, Pancreatic cancer, Ovary cancer, Cancer metastasis, Biostatistics, Mathematical modeling, Bioinformatics
Bilde av Dirk Linke Linke, Dirk Professor +47 22857654 dirk.linke@ibv.uio.no
Bilde av Lee Hsiang Liow Liow, Lee Hsiang Professor +47 22855078 l.h.liow@nhm.uio.no Samfunnsøkologi, Makroøkologi, Paleontologi, Biogeografi, Fylogeni, Paleobiologi, Makroevolusjon
Lison, Pierre Førsteamanuensis +47 22840123 +47 96799812 plison@ifi.uio.no
Bilde av Maren Charlotte Lithun Lithun, Maren Charlotte Overingeniør m.c.lithun@fys.uio.no CAD, Simuleringer, Prototyper, Mekanikk, I-Lab
Bilde av Xin Liu Liu, Xin Forsker xin.liu@smn.uio.no SMN
Bilde av Marte Zengler Livgård Livgård, Marte Zengler m.z.livgard@ibv.uio.no
Llop Recha, Adrian Miguel Stipendiat adrianml@student.matnat.uio.no
Bilde av Alice Aké Loba Loba, Alice Aké Seniorkonsulent aliceal@ifi.uio.no
Bilde av Alexander Lobbe Lobbe, Alexander Stipendiat alexalob@math.uio.no stokastisk analyse, sannsynlighetsmodellering, Maskinlæring, numeriske simuleringer
Lobos, Natacha Avdelingsingeniør +47 96729280 natacha.lobos@ibv.uio.no
Bilde av Torben Lode Lode, Torben Postdoktor torben.lode@ibv.uio.no Økotoksikologi, Samvirkende stressfaktorer, Marin miljøovervåkning, Hoppekreps, Økologi, Livshistorie, Adferdsøkologi
Bilde av Victoria Lofstad-Lie Lofstad-Lie, Victoria Stipendiat victoria.lofstad-lie@its.uio.no
Bilde av Timo Lohrmann Lohrmann, Timo Stipendiat timolo@math.uio.no Statistikk, Maskinlæring, teoretisk partikkel fysikk
Bilde av Dag Magnus Loose Loose, Dag Magnus Avdelingsingeniør +47 22856424 91551264 d.m.loose@fys.uio.no Materialforvalter, Arbeidsmiljø, Innkjøp, HMS, Drift, Brannvern
Lopez Porras, Adrian Stipendiat a.l.porras@ibv.uio.no
Bilde av Ragnhild A Lothe Lothe, Ragnhild A Professor II +47 22934415 +47 99572291 r.a.lothe@medisin.uio.no
Bilde av Dabao Sun Lu Lu, Dabao Sun Stipendiat d.s.lu@ibv.uio.no
Bilde av Jenny Lund Lund, Jenny Postdoktor - Seksjon for farmakologi og farmasøytisk biovitenskap +47-22856544 jenny.lund@farmasi.uio.no Farmakologi, Energimetabolisme, Insulinresistens, Type 2-diabetes, Overvekt, Fedme, Trening, PPAR.
Bilde av Reidar Lund Lund, Reidar Førsteamanuensis +47 22855508 +47 90914138 reidar.lund@kjemi.uio.no
Bilde av Tanja Cecilie Lund Lund, Tanja Cecilie Seniorkonsulent +47 22855337 t.c.lund@naturfagsenteret.no
Lund, Walter Professor emeritus +47 22855534 walter.lund@kjemi.uio.no Analyse og miljø
Bilde av Elsa Lundanes Lundanes, Elsa Professor +47 22855553 elsa.lundanes@kjemi.uio.no Kjemi, Bioanalytisk kjemi
Bilde av Ngoc Nguyen Lunde Lunde, Ngoc Nguyen Postdoktor n.n.lunde@farmasi.uio.no Farmakologi, Celle- og molekylærbiologi, Legemidler, Farmasi, Onkologi/kreft, Proteaser, Proteolytiske enzymer, Cathepsiner, Legumain, Cystatin
Bilde av Anders Mattias Lundmark Lundmark, Anders Mattias Førsteamanuensis +47 22856686 +4793003214 a.m.lundmark@geo.uio.no
Bilde av Angela Lupattelli Lupattelli, Angela Researcher +47 22 84 55 49 angela.lupattelli@farmasi.uio.no Farmakoepidemiologi, antidepressiva i svangerskapet, etterlevelse, psykisk helse
Bilde av Mahika Luthra Luthra, Mahika Stipendiat mahika.luthra@kjemi.uio.no
Bilde av Carsten Andrew Lutken Lutken, Carsten Andrew Professor +47 22854168 +47 90816064 c.a.lutken@fys.uio.no
Bilde av Jane Luu Luu, Jane Professor II jane.luu@geo.uio.no
Bilde av Bjørn Lybekk Lybekk, Bjørn Senioringeniør 2285 5642 957 34 295 bjorn.lybekk AT fys.uio.no Romfysikk, Nordlys, GPS-forstyrrelser, Satellitter
Bilde av Tom Lyche Lyche, Tom +47 22856024 +4748357266 +47-48357266 tom@math.uio.no
Lyng, Heidi Professor II heidi.lyng@fys.uio.no
Bilde av Hilde Lynnebakken Lynnebakken, Hilde Rådgiver +47 22856426 +47 48205220 hilde.lynnebakken@fys.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Forskningsformidling, sosiale medier
Bilde av Jon Kristen Lærdahl Lærdahl, Jon Kristen Førsteamanuensis +47 22844784 +47 99507335 jonkl@ifi.uio.no Livsvitenskap, Bioinformatikk, ELIXIR Oslo
Bilde av Trygve Kvåle Løken Løken, Trygve Kvåle Stipendiat trygvekl@student.matnat.uio.no Mekanikk, Fluid dynamikk, Svalbard
Bilde av Tor Inge Birkenes Lønmo Lønmo, Tor Inge Birkenes toribi@ifi.uio.no
Bilde av Jan Tore Lønning Lønning, Jan Tore Professor +47 22840120 +47 95795846 jtl@ifi.uio.no
Løvdal, Nicolai Solberg Førsteamanuensis n.s.lovdal@sfe.uio.no Entreprenørskap
Bilde av Henrik Hillestad Løvold Løvold, Henrik Hillestad Universitetslektor +47 22852437 +47 47810167 henrihlo@ifi.uio.no
Bilde av Stian Løvold Løvold, Stian Instituttleder +47 22842206 +47-94190920 stian.lovold@its.uio.no
Bilde av Ole Martin Løvvik Løvvik, Ole Martin Professor II +47 22840689 o.m.lovvik@fys.uio.no Materialvitenskap og -teknologi, Fornybar Energi, Modellering og simulering, Nano- og mikroteknologi
Bilde av Erik Løw Løw, Erik Professor emeritus +47 22855904 elow@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Sverre Løyland Løyland, Sverre Stipendiat sverre.loyland@kjemi.uio.no Massespektrometri, Sonokjemi, Fysikalsk kjemi, Spektroskopi
Ma, Quanbao +47 22840938 quanbao.ma@smn.uio.no SMN
Maartmann-Moe, Harald Stipendiat haralmaa@ifi.uio.no
Machado Garcia, Aurora Stipendiat a.m.garcia@geo.uio.no
Bilde av Gaurav Madan Madan, Gaurav Stipendiat +47 96677083 gaurav.madan@geo.uio.no Oseanografi
Madathil, Reshma Stipendiat reshma.madathil@smn.uio.no SMN
Bilde av Dharani Dhar Maddali Maddali, Dharani Dhar Stipendiat dharandm@ifi.uio.no
Bilde av Valentina Magni Magni, Valentina Forsker valentina.magni@geo.uio.no
Bilde av Aatisha  Mahajan Mahajan, Aatisha Stipendiat
Bilde av Sabita Maharjan Maharjan, Sabita Førsteamanuensis +47 22840837 sabita@ifi.uio.no
Maharramova, Sabina sabinama@student.matnat.uio.no
Mahmood, Asif Forsker +47 22840657 asif.mahmood@smn.uio.no SMN
Bilde av Karen Mair Mair, Karen Professor +47 22856048 karen.mair@geo.uio.no Geologi, Geomekanikk, Geofarer
Bilde av Dariusz Makulus Makulus, Dariusz Avdelingsingeniør +47 22855469 +47 91725145 dariusz.makulus@kjemi.uio.no Ecoonline, HMS
Bilde av Jedrzej Mieczyslaw Malecki Malecki, Jedrzej Mieczyslaw Forsker +47 99 47 91 07 j.m.malecki@ibv.uio.no Biokjemi, Molekylærbiologi
Bilde av Qasim Waheed Malik Malik, Qasim Waheed Stipendiat q.w.malik@fys.uio.no
Bilde av Eirik Malinen Malinen, Eirik Professor +47 22855682 eirik.malinen@fys.uio.no biofysikk, medisinsk fysikk, stråleterapi, EPR spektroskopi, medisinsk avbildning, strålingsfysikk, magnetisk resonans, dosimetri
Bilde av Rie Hjørnegaard Malm Malm, Rie Hjørnegaard r.h.malm@geo.uio.no Universitetspedagogikk, Høyere utdanning
Bilde av Martin Malmstrøm Malmstrøm, Martin +47 22858604 martin.malmstrom@ibv.uio.no
Bilde av Karl Egil Malterud Malterud, Karl Egil Professor emeritus +47 22856563 k.e.malterud@farmasi.uio.no Medisinplanter, Antioksidanter, Farmakognosi
Bilde av Anders Malthe-Sørenssen Malthe-Sørenssen, Anders Professor +47 22856477 +47 91198853 anders.malthe-sorenssen@fys.uio.no petroleum, skifergass, Multi-scale processes, Computational Physics
Bilde av Praveensankar Manimaran Manimaran, Praveensankar Stipendiat praveema@ifi.uio.no Decentralized Identity, Blockchain, distributed computing, Applied Cryptography
Bilde av Carlo Mannino Mannino, Carlo Professor II +47 22855864 +47 41588551 carloman@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Matilde Manzaroli Manzaroli, Matilde Postdoktor manzarom@math.uio.no
Bilde av Kent-Andre Mardal Mardal, Kent-Andre Professor +47 22855828 +4793610854 kent-and@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Marek, Marcel marcelma@ifi.uio.no
Bilde av Vanitha Marimuthu Marimuthu, Vanitha Seniorkonsulent +47 22858215 vanitha.marimuthu@mn.uio.no Matnat fakultet, Matematisk institutt, Økonomi
Bilde av Alessandro Marin Marin, Alessandro Senioringeniør 486 57 891 alessandro.marin@fys.uio.no support, phisics, development, computation, machine learning, data analysis
Markova, Maria Stipendiat maria.markova@fys.uio.no
Marstein, Erik Stensrud Professor II e.s.marstein@its.uio.no
Bilde av Erik Stensrud Marstein Marstein, Erik Stensrud Professor II e.s.marstein@its.uio.no
Bilde av Charles Martin Martin, Charles Postdoktor +47 920 14 165 charlepm@ifi.uio.no