Personer - Side 12

Søk etter ansatte og studenter ved MN

 

Personer 1 101 - 1 200 av 2 092
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tanja Cecilie Lund Lund, Tanja Cecilie Kontorsjef +47 22855337 t.c.lund@naturfagsenteret.no
Lund, Walter walter.lund@kjemi.uio.no Analyse og miljø
Bilde av Elsa Lundanes Lundanes, Elsa elsa.lundanes@kjemi.uio.no Kjemi, Bioanalytisk kjemi
Bilde av Ngoc Nguyen Lunde Lunde, Ngoc Nguyen Postdoktor n.n.lunde@farmasi.uio.no Farmakologi, Celle- og molekylærbiologi, Legemidler, Farmasi, Onkologi/kreft, Proteaser, Proteolytiske enzymer, Cathepsiner, Legumain, Cystatin
Bilde av Anders Mattias Lundmark Lundmark, Anders Mattias Førsteamanuensis +47 22856686 a.m.lundmark@geo.uio.no
Bilde av Angela Lupattelli Lupattelli, Angela Researcher +47 22 84 55 49 angela.lupattelli@farmasi.uio.no Farmakoepidemiologi, antidepressiva i svangerskapet, etterlevelse, psykisk helse
Bilde av Mahika Luthra Luthra, Mahika Stipendiat mahika.luthra@kjemi.uio.no
Bilde av Jane Luu Luu, Jane Professor II jane.luu@geo.uio.no
Ly, Linda Phuong Nhi lply@student.ibv.uio.no
Bilde av Bjørn Lybekk Lybekk, Bjørn Senioringeniør 2285 5642 957 34 295 bjorn.lybekk AT fys.uio.no Romfysikk, Nordlys, GPS-forstyrrelser, Satellitter
Bilde av Tom Lyche Lyche, Tom Professor emeritus +47-22856024 +47-48357266 tom@math.uio.no
Lyng, Heidi Professor II heidi.lyng@fys.uio.no
Bilde av Hilde Lynnebakken Lynnebakken, Hilde Rådgiver +47 22856426 +47 48205220 hilde.lynnebakken@fys.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Forskningsformidling, sosiale medier
Bilde av Jon Kristen Lærdahl Lærdahl, Jon Kristen Førsteamanuensis +47 99507335 jonkl@ifi.uio.no Livsvitenskap, Bioinformatikk, ELIXIR Oslo
Bilde av Jan Tore Lønning Lønning, Jan Tore Professor +47 22840120 +47 95795846 jtl@ifi.uio.no
Løvdal, Nicolai Solberg Førsteamanuensis n.s.lovdal@sfe.uio.no Entreprenørskap
Bilde av Henrik Hillestad Løvold Løvold, Henrik Hillestad Universitetslektor +47 22852437 +47 47810167 henrihlo@ifi.uio.no
Bilde av Stian Løvold Løvold, Stian Seniorrådgiver +47 22842206 +47 94190920 +47-94190920 stian.lovold@its.uio.no
Bilde av Ole Martin Løvvik Løvvik, Ole Martin Professor II +47 22840689 o.m.lovvik@fys.uio.no Materialvitenskap og -teknologi, Fornybar Energi, Modellering og simulering, Nano- og mikroteknologi
Bilde av Erik Løw Løw, Erik +47 22855904 elow@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Sverre Løyland Løyland, Sverre Stipendiat sverre.loyland@kjemi.uio.no Massespektrometri, Sonokjemi, Fysikalsk kjemi, Spektroskopi
Bilde av Dabao Sun Lü Lü, Dabao Sun Stipendiat d.s.lu@ibv.uio.no
Bilde av Carsten Andrew Lütken Lütken, Carsten Andrew Professor +47 22854168 +47 90816064 c.a.lutken@fys.uio.no
Maartmann-Moe, Harald Stipendiat haralmaa@ifi.uio.no
Bilde av Aurora Machado Garcia Machado Garcia, Aurora Stipendiat a.m.garcia@geo.uio.no
Bilde av Gaurav Madan Madan, Gaurav Stipendiat +47 96677083 gaurav.madan@geo.uio.no Oseanografi
Madathil, Reshma reshma.madathil@smn.uio.no SMN
Bilde av Dharani Dhar Maddali Maddali, Dharani Dhar Stipendiat dharandm@ifi.uio.no
Bilde av Valentina Magni Magni, Valentina Forsker valentina.magni@geo.uio.no
Bilde av Sabita Maharjan Maharjan, Sabita Førsteamanuensis sabita@ifi.uio.no
Mahdieh, Athar Stipendiat athar.mahdieh@farmasi.uio.no
Bilde av Karen Mair Mair, Karen Professor +47 22856048 karen.mair@geo.uio.no Geologi, Geomekanikk, Geofarer
Bilde av Dariusz Makulus Makulus, Dariusz Overingeniør +47 22844388 +47 91725145 +47 91725145 dariusz.makulus@kjemi.uio.no Ecoonline, HMS
Bilde av Jedrzej Mieczyslaw Malecki Malecki, Jedrzej Mieczyslaw Forsker +47 99 47 91 07 j.m.malecki@ibv.uio.no Biokjemi, Molekylærbiologi
Bilde av Qasim Waheed Malik Malik, Qasim Waheed Stipendiat q.w.malik@fys.uio.no
Bilde av Eirik Malinen Malinen, Eirik Professor +47 22855682 eirik.malinen@fys.uio.no biofysikk, medisinsk fysikk, stråleterapi, EPR spektroskopi, medisinsk avbildning, strålingsfysikk, magnetisk resonans, dosimetri
Bilde av Karl Egil Malterud Malterud, Karl Egil k.e.malterud@farmasi.uio.no Medisinplanter, Antioksidanter, Farmakognosi
Bilde av Anders Malthe-Sørenssen Malthe-Sørenssen, Anders Professor +47 22856477 +47 91198853 anders.malthe-sorenssen@fys.uio.no petroleum, skifergass, Multi-scale processes, Computational Physics
Bilde av Praveensankar Manimaran Manimaran, Praveensankar Stipendiat praveema@ifi.uio.no Decentralized Identity, Blockchain, distributed computing, Applied Cryptography
Bilde av Carlo Mannino Mannino, Carlo Professor II +47 41588551 carloman@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Chloé Franca Margot Marcilly Marcilly, Chloé Franca Margot Stipendiat c.f.m.marcilly@geo.uio.no
Marcussen, Thomas Forsker thomarc@ibv.uio.no
Bilde av Kent-Andre Mardal Mardal, Kent-Andre Professor +47 22855828 kent-and@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Marek, Marcel marcelma@ifi.uio.no
Bilde av Vanitha Marimuthu Marimuthu, Vanitha Seniorkonsulent +47 22858215 vanitha.marimuthu@mn.uio.no Matnat fakultet, Matematisk institutt, Økonomi
Markova, Maria Stipendiat maria.markova@fys.uio.no
Marstein, Erik Stensrud Professor II +47 90117762 e.s.marstein@its.uio.no
Bilde av Erik Stensrud Marstein Marstein, Erik Stensrud Professor II +47 90117762 e.s.marstein@its.uio.no
Bilde av Charles Martin Martin, Charles Postdoktor +47 920 14 165 charlepm@ifi.uio.no
Bilde av Pedro Maria Martin Sanchez Martin Sanchez, Pedro Maria Forsker +47 96713602 p.m.m.sanchez@ibv.uio.no
Martinez, Jean-Raphael Seniorrådgiver +47 22856275 j.r.martinez@mn.uio.no Forskerutdanning
Martinez Garcia, Lourdes Stipendiat l.m.garcia@ibv.uio.no
Bilde av Juan Martinez Sykora Martinez Sykora, Juan Førsteamanuensis j.m.sykora@astro.uio.no
Bilde av Antonio Martini Martini, Antonio Førsteamanuensis antonima@ifi.uio.no
Bilde av Ørjan Grøttem Martinsen Martinsen, Ørjan Grøttem Professor +47 22856474 o.g.martinsen@fys.uio.no Biomedisinsk fysikk, Elektronikk og instrumentering, Bioimpedans
Bilde av Julia Marzioch Marzioch, Julia Senioringeniør julia.marzioch@fys.uio.no
Bilde av Torleiv Maseng Maseng, Torleiv 90880998 torleiv.maseng@its.uio.no
Bilde av Torleiv Maseng Maseng, Torleiv 90880998 torleiv.maseng@its.uio.no
Bilde av Silvia Masiero Masiero, Silvia Førsteamanuensis silvima@ifi.uio.no
Bilde av Mohammad Masoudi Masoudi, Mohammad Postdoktor mohammad.masoudi@geo.uio.no
Masovic, Jasmina jasminma@ifi.uio.no
Bilde av Kim Mathiassen Mathiassen, Kim Førsteamanuensis kim.mathiassen@its.uio.no Robotikk, Autonome systemer, Kunstig intelligens og maskinlæring, Elektronikk og instrumentering, Medisinsk ultralyd, Haptikk, Kybernetikk, Ubemannede systemer
Bilde av Bård Enger Mathiesen Mathiesen, Bård Enger Avdelingsingeniør +47 22854567 b.e.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Cecilie Mathiesen Mathiesen, Cecilie Avdelingsleder +47 22845982 cecilie.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Liv Mathiesen Mathiesen, Liv Førsteamanuensis +47 22856571 liv.mathiesen@farmasi.uio.no Klinisk farmasi, Farmakologi, Skrøpelighet, Etterlevelse, Helsetjenesteforskning, Multimorbiditet, Persontilpasset legemiddelbehandling, Pasientsikkerhet, Legemiddelgjennomganger, Tverrprofesjonelt samarbeid
Bilde av Helena Båserud Mathisen Mathisen, Helena Båserud Rådgiver +47 22855944 helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Matschiner, Michael Førsteamanuensis michael.matschiner@nhm.uio.no
Mattingsdal, Morten Forsker morten.mattingsdal@ibv.uio.no
Bilde av Paul Aleksander Maugesten Maugesten, Paul Aleksander Seniorkonsulent +47 22855907 paulamau@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Obligatoriske oppgaver, Gruppelærere, Alumnus
Bilde av Renate Mauland-Hus Mauland-Hus, Renate Stipendiat renate.mauland-hus@astro.uio.no
Bilde av Valerie Maupin Maupin, Valerie Professor +47 22855756 valerie.maupin@geo.uio.no Seismologi, Geodynamikk, Geofysikk
Bilde av Sundy Maurice Maurice, Sundy Researcher +47-22845918 sundy.maurice@ibv.uio.no RAD sequencing, Sopp, Evolutionary biology, Fungi, Population genetics, Genomics
Bilde av Arne Maus Maus, Arne +47 22852451 arnem@ifi.uio.no Parallel programming, Java, Object Oriented programming, Delaunay triangulation, Sorting, algorithms
Bilde av Vasileios Mavroeidis Mavroeidis, Vasileios Postdoktor vasileim@ifi.uio.no Security, Cybersecurity, Sikkerhet, Cybersikkerhet, Information Security, Cyber Threat Intelligence, Security Automation, SOAR, CTI
Mazetto de Carvalho, Mariana Postdoktor m.m.de.carvalho@farmasi.uio.no
Bilde av Adriano Mazzini Mazzini, Adriano Forsker +47 22856108 adriano.mazzini@geo.uio.no
Bilde av Marco Mazzolini Mazzolini, Marco Stipendiat marcomaz@geo.uio.no
Bilde av Jessica Ann McBeck McBeck, Jessica Ann Forsker j.a.mcbeck@geo.uio.no
Bilde av Sergei  Medvedev Medvedev, Sergei Forsker
Bilde av Claudio Meggio Meggio, Claudio Stipendiat claudm@math.uio.no masking læring, data science
Bilde av Sophanit Mekasha Mekasha, Sophanit Postdoktor sophanit.mekasha@ibv.uio.no
Mellbye, Ann Elisabeth Seniorrådgiver +47 22854611 a.e.mellbye@ibv.uio.no
Bilde av Elina Melteig Melteig, Elina Journalist og forskningsformidler - i permisjon 905 61 361 90561361 elina.melteig@kjemi.uio.no Media, Pressekontakt, Nettsider, Sosiale medier, SMN, Kommunikasjon
Bilde av Luca Menegon Menegon, Luca Professor +47 22856725 luca.menegon@geo.uio.no
Bilde av Li Meng Meng, Li Stipendiat li.meng@its.uio.no Artificial intelligence, Machine learning, Deep learning, Reinforcement learning, Computer vision, Robotics
Bilde av Abel Mulu Mengeste Mengeste, Abel Mulu Stipendiat a.m.mengeste@farmasi.uio.no
Bilde av Alberto Merici Merici, Alberto Postdoktor allbertm@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri, Geometri/Topologi
Merlina, Andrea Stipendiat andremer@ifi.uio.no
Bilde av el Houssine Merrachi Merrachi, el Houssine Senioringeniør +47 22857437 e.h.merrachi@kjemi.uio.no Undervisningslaboratorium
Bilde av Verena Mertes Mertes, Verena Stipendiat verena.mertes@farmasi.uio.no
Merzlaya, Anastasia Postdoktor anastasia.merzlaya@fys.uio.no
Methlie, Ine-Susanne Hopland Stipendiat i.s.h.methlie@ibv.uio.no
Bilde av Jon Ove Methlie Hagen Methlie Hagen, Jon Ove Professor Emeritus j.o.m.hagen@geo.uio.no Glasiologi, Klimaendringer, Kryosfære, SVALI
Meum, Torbjørg Træland Postdoktor torbjotm@ifi.uio.no
Meyer, Frederic Postdoktor fredem@ifi.uio.no
Bilde av Juan Camilo Meza Cala Meza Cala, Juan Camilo Stipendiat juancme@geo.uio.no
Michaelsen, Jørgen Andreas Førsteamanuensis jorgenam@ifi.uio.no
Bilde av Stephen Paul Michalchuk Michalchuk, Stephen Paul Stipendiat s.p.michalchuk@geo.uio.no
Bilde av Alise Danielle Midtfjord Midtfjord, Alise Danielle Stipendiat +47 93427423 alisedm@math.uio.no Risiko, Statistikk, Maskinlæring, Data Science
Bilde av Ivar Midtkandal Midtkandal, Ivar Førsteamanuensis +47 22854011 ivar.midtkandal@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Sekvensstrategrafi, Tektonikk, Planetærgeologi, Petroleumsgeologi