Personer - Side 12

Søk etter ansatte og studenter ved MN

 

Personer 1 101 - 1 200 av 1 920
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Antonio Martini Martini, Antonio Førsteamanuensis antonima@ifi.uio.no
Bilde av Anne Catrine Trægde Martinsen Martinsen, Anne Catrine Trægde Førsteamanuensis 99216566 99216566 a.c.t.martinsen@fys.uio.no medisinsk avbildning, CT, digital imaging, medisinsk fysikk
Bilde av Ørjan Grøttem Martinsen Martinsen, Ørjan Grøttem Professor +47-22856474 o.g.martinsen@fys.uio.no Biomedisinsk fysikk, Elektronikk og instrumentering, Bioimpedans
Marzioch, Julia Postdoktor julia.marzioch@fys.uio.no
Bilde av Mohammad Masoudi Masoudi, Mohammad Stipendiat mohammad.masoudi@geo.uio.no
Masovic, Jasmina jasminma@ifi.uio.no
Bilde av Bård Enger Mathiesen Mathiesen, Bård Enger Avdelingsingeniør +47-22854567 b.e.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Cecilie Mathiesen Mathiesen, Cecilie Overingeniør +47-22845982 cecilie.mathiesen@ibv.uio.no
Bilde av Liv Mathiesen Mathiesen, Liv Førsteamanuensis +47-22856571 livmathi@farmasi.uio.no
Bilde av Helena Båserud Mathisen Mathisen, Helena Båserud Seniorkonsulent +47-22855944 helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Bilde av Felix Nikolaus Matt Matt, Felix Nikolaus +47-22855936 48632486 f.n.matt@geo.uio.no Meteorologi, Hydrologi, Snø
Mattingsdal, Morten Forsker morten.mattingsdal@ibv.uio.no
Bilde av Paul Aleksander Maugesten Maugesten, Paul Aleksander Seniorkonsulent +47-22855907 paulamau@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Obligatoriske oppgaver, Gruppelærere, Alumnus
Bilde av Valerie Maupin Maupin, Valerie Professor +47-22855756 valerie.maupin@geo.uio.no Seismologi, Geodynamikk, Geofysikk
Bilde av Sundy Maurice Maurice, Sundy Researcher +47-22845918 sundy.maurice@ibv.uio.no RAD sequencing, Sopp, Evolutionary biology, Fungi, Population genetics, Genomics
Bilde av Arne Maus Maus, Arne Professor emeritus +47-22852451 arnem@ifi.uio.no Parallel programming, Java, Object Oriented programming, Delaunay triangulation, Sorting, algorithms
Bilde av Vasileios Mavroeidis Mavroeidis, Vasileios Stipendiat vasileim@ifi.uio.no
Bilde av Christine Mayer Mayer, Christine christine.mayer@ibv.uio.no
Bilde av Anna Virginia Black  Mazzarella Mazzarella, Anna Virginia Black Seniorkonsulent - i permisjon Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, PhD, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Adriano Mazzini Mazzini, Adriano Forsker +47-22856108 adriano.mazzini@geo.uio.no
McBeck, Jessica Ann Førsteamanuensis j.a.mcbeck@geo.uio.no
McGraw, Zachary Forsker +47-22855815 zachary.mcgraw@geo.uio.no
McKitterick, Nicholas Stipendiat nicholas.mckitterick@farmasi.uio.no
McNabb, Robert Postdoktor robert.mcnabb@geo.uio.no
Mehmandarov, Rustam Karim rustamm@ifi.uio.no
Bilde av Daniel Meisler Meisler, Daniel Seniorkonsulent +47-22854498 +4794174797 daniel.meisler@mn.uio.no
Mellbye, Ann Elisabeth Seniorrådgiver +47-22854611 a.e.mellbye@ibv.uio.no
Bilde av Elina Melteig Melteig, Elina Rådgiver +47-22844304 elina.melteig@kjemi.uio.no Media, Pressekontakt, Nettsider, Sosiale medier, SMN, Kommunikasjon
Bilde av Luca Menegon Menegon, Luca Førsteamanuensis +47-22856725 luca.menegon@geo.uio.no
Bilde av Abel Mulu Mengeste Mengeste, Abel Mulu Stipendiat a.m.mengeste@farmasi.uio.no
Merlina, Andrea Stipendiat andremer@ifi.uio.no
Bilde av El Houssine Merrachi Merrachi, El Houssine Senioringeniør +47-22857437 e.h.merrachi@kjemi.uio.no Undervisningslaboratorium
Mertes, Verena Stipendiat verena.mertes@farmasi.uio.no
Bilde av Marcin Michalik Michalik, Marcin marcin.michalik@ibv.uio.no
Bilde av Eva Michelsen Ekroll Michelsen Ekroll, Eva Rådgiver, i permisjon +47 97538447 Kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Rekruttering
Bilde av Jørgen Eriksson Midtbø Midtbø, Jørgen Eriksson 90621199 j.e.midtbo@fys.uio.no
Bilde av Ivar Midtkandal Midtkandal, Ivar Førsteamanuensis +47-22854011 ivar.midtkandal@geo.uio.no Geologi, Tektonikk, Sekvensstrategrafi, Sedimentologi, Petroleumsgeologi, Planetærgeologi
Bilde av Agnes Midttun Midttun, Agnes Førstekonsulent +47-22856511 agnes.midttun@astro.uio.no Administrasjon, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning
Bilde av Helge Midtun Midtun, Helge Seniorrådgiver +47-22856394 95744912 helge.midtun@mn.uio.no Økonomi
Bilde av Bjørg Mikalsen Mikalsen, Bjørg Rådgiver +47-22854360 bjorg.mikalsen@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin
Bilde av Inge Mikalsen Mikalsen, Inge Avdelingsingeniør +47-22857395 inge.mikalsen@kjemi.uio.no Instrumentverksted
Bilde av Lars Tore Gyland Mikalsen Mikalsen, Lars Tore Gyland stipendiat 22857375 98698819 l.t.g.mikalsen@fys.uio.no Biomedisinsk fysikk, strålingsbiofysikk, biofysikk, medisinsk fysikk, strålingsfysikk, fysikk, kreft, hypoxi, patologi, bildeanalyse
Bilde av Pavlo Mikheenko Mikheenko, Pavlo Førsteamanuensis +47-22857471 pavlo.mikheenko@fys.uio.no
Bilde av Tomas Mikoviny Mikoviny, Tomas Senioringeniør +47-22856342 tomas.mikoviny@kjemi.uio.no
Bilde av Máté Mile Mile, Máté Stipendiat matem@met.no Meteorologi, Numerisk Modellering, Arktisk
Bilde av Wojciech J. Miloch Miloch, Wojciech J. Professor +47-22856014 w.j.miloch[ ]fys.uio.no plasmafysikk, romfysikk, numeriske metoder, numeriske simuleringer, bølger, plasma, komplekse systemer
Bilde av Mattia Mina Mina, Mattia Stipendiat +47-22854281 mattia.mina@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Galakser, Simuleringer, Computational Astrophysics
Bilde av Alexander  Minakov Minakov , Alexander Postdoktor +47-22854079 alexander.minakov@geo.uio.no
Bilde av Omid Mirmotahari Mirmotahari, Omid Førsteamanuensis +47-22857700 +47-45050045 omidmi@ifi.uio.no Nanoteknologi, Nano- og mikroteknologi, Robotikk, Intelligente systemer, reversibel logikk, flernivå logikk, Operational research
Bilde av Justinas Miseikis Miseikis, Justinas justinm@ifi.uio.no
Mishra, Siddhartha Førsteamanuensis +47-22856195 siddhartha.mishra@cma.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Johan Emilian Moan Moan, Johan Emilian Professor emeritus +47-22855636 j.e.moan@fys.uio.no
Bilde av Laura-Monica Mocanu Mocanu, Laura-Monica Postdoktor l.m.mocanu@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi
Bilde av Anne Cathrine Modahl Modahl, Anne Cathrine Kontorsjef +47-22852430 a.c.modahl@geo.uio.no
Modamio, Victor Overingeniør victor.modamio@fys.uio.no
Bilde av Anders Moen Moen, Anders Overingeniør +47-22858517 anders.moen@ibv.uio.no
Bilde av Jøran Idar Moen Moen, Jøran Idar Instituttleder +47-22856430 +47-91556414 j.i.moen@fys.uio.no EISCAT Radar, Satellitter, Romfysikk, Nordlys, Romvær, Raketter, GPS-forstyrrelser, Magnetosfærefysikk
Bilde av Thea Fossum Moen Moen, Thea Fossum Førstekonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Ekspedisjonen, Studieadministrasjon
Mohamedelsadig Ali Ahmed, Awadelrahman Stipendiat aahmed@ifi.uio.no
Bilde av Beata Urbanczyk Mohebi Mohebi, Beata Urbanczyk Overingeniør +47-22845671 b.u.mohebi@farmasi.uio.no
Bilde av Chris Erik Mohn Mohn, Chris Erik Forsker +47-22855373 c.e.mohn@geo.uio.no
Bilde av Espen Molden Molden, Espen Professor II +47-22856561 espen.molden@farmasi.uio.no Farmakologi, Farmakokinetikk, Farmakogenetikk, Legemiddelinteraksjoner, Cytokrom P450, Klinisk farmasi
Bilde av Eduard Monakhov Monakhov, Eduard Professor +47-22840935 eduard.monakhov@fys.uio.no SMN
Bilde av MD Nazmul Haque Mondol Mondol, MD Nazmul Haque Professor +47-22856693 +47-45234439 +4745234439 m.n.h.mondol@geo.uio.no Reservoargeofysikk, Reservoargeologi, Bergartsmekanikk, Petroleumsgeologi, Geomekanikk, Seismisk tolkning, Sedimentologi
Monteiro, Eric Professor II +47-95213088 +47-95213088 95213088 ericmo@ifi.uio.no
Moore, Richard Førsteamanuensis richard.moore@geo.uio.no Meteorologi
Moradi Khanshan, Tohid Stipendiat tohidm@ifi.uio.no
Bilde av Vanja Morisbak Morisbak, Vanja Stipendiat +47-22857871 vanja.morisbak@fys.uio.no LHC, ATLAS, CERN, Partikkelfysikk
Bilde av Anne Odrun Husby Mork Mork, Anne Odrun Husby Seniorrådgiver +47-22856717 +47 93014403 a.o.h.mork@mn.uio.no
Bilde av Sonja Merethe Mork Mork, Sonja Merethe Førsteamanuensis +47-22845677 s.m.mork@naturfagsenteret.no Naturfagdidaktikk, Utforskende aktiviteter, Faglig literacy, Argumentasjon, Etter- og videreutdanning, Klasseromsforskning
Bilde av Cecilie Morland Morland, Cecilie Førsteamanuensis +47-22844937 +47-41547945 cecilie.morland@farmasi.uio.no Mitokondrier, Fysisk aktivitet og hjernefunksjon, Hjerne og nervesystem, Parkinsons sykdom
Morland, Marie Lowzow Universitetslektor marielow@ifi.uio.no
Bilde av Mikael Mortensen Mortensen, Mikael Professor +47-22855866 mikaem@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Steinar Mortensen Mortensen, Steinar Avdelingsleder +47-22856752 +47-95217118 steinar.mortensen@ibv.uio.no
Bilde av Kristine Onsum Moseid Moseid, Kristine Onsum Stipendiat kristine.onsum.moseid@met.no Meteorologi
Bilde av Jonas Moss Moss, Jonas Stipendiat jonasmgj@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Arvid Mostad Mostad, Arvid Professor emeritus +47-22855415 arvid.mostad@kjemi.uio.no Kjemi
Bilde av David Fonseca Mota Mota, David Fonseca Professor +47-22857581 d.f.mota@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi
Bilde av Marcel Moura Moura, Marcel Forsker marcel.moura@fys.uio.no
Bilde av Nastaran Moussavi Moussavi, Nastaran Stipendiat nastaran.moussavi@farmasi.uio.no
Muchallil, Sayed Stipendiat sayedm@ifi.uio.no
Bilde av Felicitas Mueck Mueck, Felicitas Stipendiat felicitas.mueck@farmasi.uio.no
Mukherjee, Arunima Sehgal Forsker arunimam@ifi.uio.no
Bilde av Alma Mulac Mulac, Alma Stipendiat 48337427 alma.mulac@farmasi.uio.no Pasientsikkerhet, Legemiddelfeil, Samfunnsfarmasi, Klinisk farmasi
Bilde av Mark Mulrooney Mulrooney, Mark Postdoktor mark.mulrooney@geo.uio.no
Mumtaz, Summaya Stipendiat summayam@ifi.uio.no
Bilde av Sunil Mundra Mundra, Sunil Researcher 22854619 92510337 sunilm@ibv.uio.no Fungi, Microbiology, High-throughput sequencing, forest
Bilde av Ellen Munthe-Kaas Munthe-Kaas, Ellen Instituttleder +47-22852801 41598942 ellenmk@ifi.uio.no
Bilde av Henrik Munthe-Kaas Munthe-Kaas, Henrik Førstekonsulent +47-22852953 henrimu@ifi.uio.no
Murali, Srinath Stipendiat srinath.murali@smn.uio.no
Bilde av Leigh Daniel Murray Murray, Leigh Daniel Senioringeniør +47-22854058 l.d.murray@usit.uio.no
Murtnes, Espen Seniorkonsulent +47-22856407 espen.murtnes@fys.uio.no
Bilde av Juvenal Murwanashyaka Murwanashyaka, Juvenal Stipendiat juvenalm@math.uio.no Matematikk, logikk
Bilde av Markus Musch Musch, Markus Stipendiat markusmu@math.uio.no Partielle differensiallikninger
Bilde av Kristin Sæterdal Myhra Myhra, Kristin Sæterdal +47-22855647 k.s.myhra@geo.uio.no Geofarer, Mekanikk, Permafrost
Bilde av Annik M Myhre Myhre, Annik M +47-22856669 a.m.myhre@geo.uio.no
Myhrehagen, Henning Vinjusveen Universitetslektor h.v.myhrehagen@fys.uio.no
Bilde av Katrine Myra Myra, Katrine Førstekonsulent +47-22844811 katrinmy@ifi.uio.no
Bilde av Atle Mysterud Mysterud, Atle Professor +47-22854045 atle.mysterud@ibv.uio.no Flått, Lyme borreliose, Bestandsøkologi, Beiteøkologi, Hjortedyr, Store beitedyr
Bilde av Knut Jørgen Måløy Måløy, Knut Jørgen Professor +47-22856524 k.j.maloy@fys.uio.no