Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 101 - 200 av 375
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jørn Hagerup Hagerup, Jørn Senioringeniør +47-22852891 joern@ifi.uio.no Brukeradministrasjon, Utskrift, Filtjenere
Bilde av Desta Haileselassie Hagos Hagos, Desta Haileselassie destahh@ifi.uio.no
Bilde av Pål Halvorsen Halvorsen, Pål Professor +47-97080007 paalh@ifi.uio.no
Bilde av Gisle Hannemyr Hannemyr, Gisle Universitetslektor +47-22852432 +47-90553659 gisle@ifi.uio.no personvern, digitale medier, åpen aksess, personvern, åpne systemer, datasikkerhet, privacy, design, web, konvergens
Hansen, Morten Olav Senioringeniør morteoh@ifi.uio.no
Bilde av Roy Edgar Hansen Hansen, Roy Edgar Professor II +47-99413702 rhn@ifi.uio.no signalbehandling, sonar, sonaravbildning, syntetisk aperture sonar
Bilde av Thomas Hansen Hansen, Thomas Senioringeniør +47-22852747 +47-92299305 thoh@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning, MacOS, iOS, Airwatch, Devilry, Munki
Bilde av Tor Borgar Hansen Hansen, Tor Borgar Førsteamanuensis II tor.borgar.hansen@oxford.no
Bilde av Ole Hanseth Hanseth, Ole Professor +47-22852431 +47-95908509 oleha@ifi.uio.no
Bilde av Jo Herstad Herstad, Jo Førsteamanuensis +47-22840051 +47-91560563 johe@ifi.uio.no
Hesse, Dirk Førsteamanuensis dirkh@math.uio.no
Bilde av Elise Hilland Hilland, Elise Førstekonsulent +47-22845780 elisech@ifi.uio.no
Bilde av Kristian Andreas Hiorth Hiorth, Kristian Andreas Stipendiat +47-22840566 kristahi@ifi.uio.no Nettverk, OCARINA, RINA, metningskontroll
Bilde av Sverre Holm Holm, Sverre Professor +47-22852704 +47-93215705 sverre@ifi.uio.no lyd, akustikk, ultralyd, medisinsk ultralyd, elastografi, innendørs posisjonering, signalbehandling
Holter, Karl Erik karleh@ifi.uio.no
Bilde av Ian Horrocks Horrocks, Ian Professor II ianhorr@ifi.uio.no
Hovde, Svein Anton Førstelektor s.a.hovde@sosgeo.uio.no
Bilde av Eivind Hovig Hovig, Eivind Professor +47-22858504 ehovig@ifi.uio.no Livsvitenskap, Bioinformatikk
Bilde av Dag Hovland Hovland, Dag Forsker +47-97046378 97046378 hovland@ifi.uio.no Big data, Regulære uttrykk, Intelligente Data, Logikk, Databaser
Bilde av Kristian Gregorius Hustad Hustad, Kristian Gregorius Vitenskapelig assistent 97409344 krihus@ifi.uio.no Python, Jupyter, JupyterHub, DocOnce
Bilde av Stine Myhre Hverven Hverven, Stine Myhre Stipendiat stinemhv@ifi.uio.no
Bilde av Philipp Dominik Häfliger Häfliger, Philipp Dominik Professor +47-22840118 hafliger@ifi.uio.no elektronikk, mikroelektronikk, nanoelektronikk, Livsvitenskap, integrerte kretser, nevromorfe systemer, bildesensorer, maskinlæring, mikroimplantater
Bilde av Mats Høvin Høvin, Mats Førsteamanuensis 22840823 matsh@ifi.uio.no Robotikk, Kunstig intelligens, Adaptive systemer, Biologi-inspirert beregning, Evolusjonær beregning, Evolverbar maskinvare
Bilde av Lars Håkedal Håkedal, Lars Senioringeniør 22852714 22840806 larsha@ifi.uio.no
Bilde av Eline Synneva Lorentzen Ingstad Ingstad, Eline Synneva Lorentzen Universitetslektor II - Digitalization and Entrepreneurship e.s.l.ingstad@sfe.uio.no Entreprenørskap, sosialt entreprenørskap, impact investments, venture filantropi, bærekraft
Bilde av Safiqul Islam Islam, Safiqul Postdoktor +47-22840837 safiquli@ifi.uio.no
Bilde av Magdalena Ivanovska Ivanovska, Magdalena Postdoktor +47-22840848 magdalei@ifi.uio.no
Bilde av Tollef Struksnes Jahren Jahren, Tollef Struksnes Stipendiat tollefsj@ifi.uio.no Medical Imaging, Cardiac ultrasound, dyp læring, Kunstig intelligens og maskinlæring
Bilde av Øyvind Janbu Janbu, Øyvind PhD Student 92 63 31 31 oyvinja@ifi.uio.no
Bilde av Anna Mathilde Elisabeth Jarbekk Jarbekk, Anna Mathilde Elisabeth Seniorkonsulent +47-22852811 a.m.e.jarbekk@sfe.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Are Charles Jensen Jensen, Are Charles Førsteamanuensis +47-22852492 arej@ifi.uio.no
Bilde av Siri Annethe Moe Jensen Jensen, Siri Annethe Moe Universitetslektor +47-22840884 siriamj@ifi.uio.no
Bilde av Herman Ruge Jervell Jervell, Herman Ruge Professor emeritus +47-22840121 +47-98853310 herman@ifi.uio.no Logikk
Bilde av Lin Jia-Chun Jia-Chun, Lin Postdoktor kellylin@ifi.uio.no
Bilde av Ernesto Jimenez-Ruiz Jimenez-Ruiz, Ernesto Forsker ernestoj@ifi.uio.no semantic web, ontologies, ontology alignment, semantic technologies
Bilde av Johanna Johansen Johansen, Johanna Stipendiat jjohanna@ifi.uio.no
Johansen, Morten Overingeniør morj@ifi.uio.no
Bilde av Birk Bjønness Johansson Johansson, Birk Bjønness Overingeniør birkbj@ifi.uio.no
Bilde av Asbjørg Dyveke Johnsen Johnsen, Asbjørg Dyveke Seniorrådgiver +47-22840560 98878742 dyvekej@ifi.uio.no
Bilde av Einar Broch Johnsen Johnsen, Einar Broch Professor +47-22852509 einarj@ifi.uio.no informatikk, sikkerhet, kvalitetssikring av programvaresystemer, analyse av programvaresystemer, objekt-orientering, programmering og nettverk, software engineering, logikk, formelle metoder, modellering av programvaresystemer, parallelle og distribuerte systemer, teoretisk databehandling, Programmeringsspråk
Joshi, Suhas Govind Førstelektor +47-22852416 joshi@ifi.uio.no
Bilde av Eric Bartley Jul Jul, Eric Bartley Professor +47-22840853 +4540251650 +4540251650 ericbj@ifi.uio.no Programmering, Programmeringsspråk, object-orientation, distribuerte systemer, cloud computing, Design Patterns, security, programming languages
Bilde av Ines Junge Junge, Ines Stipendiat inespj@ifi.uio.no
Bilde av Fredrik Jørgensen Jørgensen, Fredrik Universitetslektor fredrijo@ifi.uio.no
Bilde av Magne Jørgensen Jørgensen, Magne Professor +47-92433355 +47-92433355 magnej@ifi.uio.no
Bilde av Audun Jøsang Jøsang, Audun Professor 22845524 98431433 josang@ifi.uio.no
Bilde av Sumana Kalyanasundaram Kalyanasundaram, Sumana sumanak@ifi.uio.no
Bilde av Chakravarthi Kanduri Kanduri, Chakravarthi Forsker skanduri@ifi.uio.no
Bilde av Dino Karabeg Karabeg, Dino Førsteamanuensis +47-22852702 41292049 dino@ifi.uio.no knowledge federation, polyscopy, systemic innovation
Bilde av Yücel Karabiyik Karabiyik, Yücel Postdoktor yucelk@ifi.uio.no
Bilde av Amela  Karahasanovic Karahasanovic , Amela Førsteamanuensis II Amela.Karahasanovic@sintef.no
Bilde av Farzane Karami Karami, Farzane Stipendiat farzanka@ifi.uio.no
Karlsen, Joakim Stipendiat oddc@ifi.uio.no
Bilde av Leif Harald Karlsen Karlsen, Leif Harald Overingeniør leifhka@ifi.uio.no
Kasicheyanula, Taraka Rama Postdoktor tarakark@ifi.uio.no
Kempton, Alexander Moltubakk Stipendiat alexansk@ifi.uio.no
Bilde av Naeem Khademi Khademi, Naeem Postdoctorate Researcher +47-22852493 naeemk@ifi.uio.no Transport layer, 802.11 WLAN, Rate adaptation, Wireless networks, Performance evaluation, Internet, Congestion control
Khaksar, Weria Postdoktor weriak@ifi.uio.no
Kharlamov, Evgeny Førsteamanuensis evgenykh@ifi.uio.no
Bilde av Ksenia Khelik Khelik, Ksenia kseniakh@ifi.uio.no
Kittilsen, Sigurd Stipendiat sigurki@ifi.uio.no
Bilde av Kristian Gjertsen Kjelgård Kjelgård, Kristian Gjertsen Postdoktor +47-22840914 kristigk@ifi.uio.no
Bilde av Andreas Kleppe Kleppe, Andreas Postdoktor andrekle@ifi.uio.no Teksturanalyse, Bildeanalyse, Mønstergjenkjenning, Maskinlæring, Kunstig intelligens, Dyp læring, Medisinsk informatikk
Bilde av Vidar Norstein Klungre Klungre, Vidar Norstein Stipendiat vidarkl@ifi.uio.no
Bilde av Mirjam Knockaert Knockaert, Mirjam Førsteamanuensis II Mirjam.Knockaert@UGent.be
Bilde av Terje Knudsen Knudsen, Terje Senioringeniør +47-22852748 +47-93023847 terjek@ifi.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester, Byggesaker
Bilde av Mari Ulvestad Komnæs Komnæs, Mari Ulvestad Konsulent mariukom@ifi.uio.no
Bilde av Lars Kristiansen Kristiansen, Lars Professor +47-22855897 92210527 +47 922 10 527 larsk@math.uio.no Matematikk, Kompleksitetsteori, Logikk, Beregnbarhetsteori
Bilde av Stein Kristiansen Kristiansen, Stein Forsker +47-22852740 steikr@ifi.uio.no
Bilde av Tore Kristoffersen Kristoffersen, Tore Senioringeniør +47-22852894 torekr@ifi.uio.no Windows
Bilde av Stein Krogdahl Krogdahl, Stein +47-22852446 steinkr@ifi.uio.no
Bilde av Srinivasa Reddy Kuppi Reddi Kuppi Reddi, Srinivasa Reddy Research Fellow +4722840163 +4794113221 +4794113221 srinivar@ifi.uio.no
Bilde av Andrei Kutuzov Kutuzov, Andrei Stipendiat +4740648218 andreku@ifi.uio.no
Kvam, Johannes johankva@ifi.uio.no
Bilde av Olav Stanly Kyrvestad Kyrvestad, Olav Stanly Senioringeniør +47-22852412 +47-93401045 olavky@ifi.uio.no Innkjøp, HMS, Elektronikk, Nanoelektronikk og robotikk, CAD, IT-støtte til utdanning, IT-støtte til forskning
Bilde av Jens Johan Kaasbøll Kaasbøll, Jens Johan Professor +47-22852429 jensj@ifi.uio.no
Bilde av Jens Johan Kaasbøll Kaasbøll, Jens Johan Professor +47-22852429 jensj@ifi.uio.no
Lan, Dapeng Stipendiat dapengl@ifi.uio.no
Bilde av Tor Sverre Lande Lande, Tor Sverre Professor +47-22852455 +47-95107155 bassen@ifi.uio.no Analog, Wireless, Mixed-signal, Livsvitenskap - life science, Technology, Impulse radio, RFID, LifeNanoelectronics, UWB, Radar
Landén, Esther Namatovu estherna@ifi.uio.no
Landmark, Knut Stipendiat landmark@ifi.uio.no
Bilde av Dag Langmyhr Langmyhr, Dag Universitetslektor 228 52450 957 48 539 dag@ifi.uio.no Undervisning, LaTeX, Programmeringsspråk, Lagring av dokumenter, Digital typografi
Bilde av Emanuele Lapponi Lapponi, Emanuele Forsker emanuel@ifi.uio.no
Larsen Donnelly, Philip Anthony Senioringeniør padonnel@ifi.uio.no
Bilde av Adnan Latif Latif, Adnan Seniorrådgiver 45554689 adnanl@ifi.uio.no
Le, Dat Tien Stipendiat dattl@ifi.uio.no
Bilde av Torgeir Lebesbye Lebesbye, Torgeir Overingeniør +47-22852419 torgeirl@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til undervisning, Devilry
Bilde av Eunji Lee Lee, Eunji eunjil@ifi.uio.no
Bilde av Daniel Leunbach Leunbach, Daniel Universitetslektor +47-22840927 +47 98 83 20 24 daniel.leunbach@sfe.uio.no Entreprenørskap, Innovasjon, Strategi
Bilde av Magnus Li Li, Magnus Stipendiat magl@ifi.uio.no
Bilde av Qian Li Li, Qian Stipendiat +47-22845730 qial@ifi.uio.no
Bilde av Karoline Tufte Lien Lien, Karoline Tufte Senioringeniør +4792869892 karolitl@ifi.uio.no Global health, Health Information Systems, Global South
Bilde av Knut Liestøl Liestøl, Knut Professor +47-22857963 +47-95722532 knut@ifi.uio.no
Bilde av Yngve Lindsjørn Lindsjørn, Yngve Førstelektor +47-22840856 +47-91549138 ynglin@ifi.uio.no
Bilde av Ole Christian Lingjærde Lingjærde, Ole Christian Professor +47-22857964 +47-46636659 46636659 ole@ifi.uio.no Life science, Data mining, Bioinformatics, Integrated analyses, Breast cancer, Biostatistics, Computational biology, Lung cancer, Cancer metastasis, Cancer evolution, Big data, Biological markers, Ecology, Pancreatic cancer, Mathematical modeling, Cancer biology, Genomics, Epigenomics, Personalized medicine, Ovary cancer
Loba, Alice Aké Seniorkonsulent aliceal@ifi.uio.no
Loutfi, Ijlal Stipendiat +47-22840834 ijlall@ifi.uio.no
Bilde av Daniel Lupp Lupp, Daniel Stipendiat 40380521 +47 403 805 21 danielup@ifi.uio.no
Bilde av Olav Lysne Lysne, Olav Professor +47-67828384 olavly@ifi.uio.no
Bilde av Jon Kristen Lærdahl Lærdahl, Jon Kristen Førsteamanuensis +47-22844784 +47-99507335 jonkl@ifi.uio.no Livsvitenskap, Bioinformatikk