Personer - Side 16

Søk etter ansatte og studenter ved MN

 

Personer 1 501 - 1 600 av 2 112
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nora Pällmann Pällmann, Nora PhD Student nora.pallmann@ibv.uio.no
Bilde av Su Qu Qu, Su Avdelingsingeniør +47 22854597 su.qu@ibv.uio.no
Qu, Yuanwei Stipendiat quy@ifi.uio.no
Quinn, Candice Stipendiat candiceq@ifi.uio.no
Bilde av Carlos Quintero Noda Quintero Noda, Carlos Gjesteforsker Solfysikk
Bilde av Thomas Håbu Qureishy Qureishy, Thomas Håbu Forsker +47 22856732 t.h.qureishy@fys.uio.no
Bilde av Jan Raa Raa, Jan Gjesteforsker ved Centre for Ecological and Evolutionary Synthesis (CEES)
Bilde av Ole Rabbel Rabbel, Ole Stipendiat ole.rabbel@geo.uio.no
Bilde av Sladana Radinovic Radinovic, Sladana Stipendiat sladana.radinovic@astro.uio.no
Bilde av Habibur Rahman Rahman, Habibur Stipendiat +47 22840833 +47 41220591 habiburr@student.matnat.uio.no
Rahman, Jamil Ur Forsker j.u.rahman@smn.uio.no SMN, LENS
Rajalingam, Dhaksshaginy Postdoktor dhaksshaginy.rajalingam@farmasi.uio.no
Bilde av Are Raklev Raklev, Are Professor 22855079 41452597 ahye@fys.uio.no Teoretisk fysikk, Partikkelfysikk, Astropartikkelfysikk, CERN, LHC, Mørk materie, Supersymmetri
Bilde av Toktam Ramezanifarkhani Ramezanifarkhani, Toktam Postdoktor +47 22840137 toktamr@ifi.uio.no Information Security, Programming Languages, Security Management
Bilde av Reyna Guadalupe Ramirez De La Torre Ramirez De La Torre, Reyna Guadalupe Forsker reynar@math.uio.no Fluiddynamikk, sport, Mekanikk, Elektronikk
Rand, Knut Dagestad Postdoktor knutdr@math.uio.no
Bilde av Kristian Ranestad Ranestad, Kristian Professor +47 22855917 +47 47811785 ranestad@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Zeljka Raskovic-Lovre Raskovic-Lovre, Zeljka Head Engineer zeljka.raskovic-lovre@kjemi.uio.no Radiation Protection Coordinator, radiation protection, Nuclear chemistry, teaching
Bilde av Truls Rasmussen Rasmussen, Truls Overingeniør +47 22844945 truls.rasmussen@farmasi.uio.no
Bilde av Peyman Rasouli Rasouli, Peyman Stipendiat peymanra@ifi.uio.no Machine Learning, Explainable AI, Knowledge Discovery, Computational Intelligence
Bilde av Ashish Rauniyar Rauniyar, Ashish PhD Candidate +47 67 23 88 64 +4793985384 ashishr@ifi.uio.no
Bilde av Ponniah  Ravindran Ravindran, Ponniah Forsker 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Ravishankar, Vinit Stipendiat vinitr@ifi.uio.no
Bilde av Finn Ravndal Ravndal, Finn Professor emeritus +47 22855094 finn.ravndal@fys.uio.no Teoretisk fysikk
Bilde av Mohammad Amin Razbani Razbani, Mohammad Amin Stipendiat m.a.razbani@fys.uio.no
Bilde av Alexander Lincoln Read Read, Alexander Lincoln Professor +47 22855062 +4797544475 a.l.read@fys.uio.no Partikkelfysikk, LHC, CERN, ATLAS, Higgs boson, Statistikk
Bilde av Inger-Lise Reang Reang, Inger-Lise Avdelingsleder +47 22840851 +47 92620002 liserea@ifi.uio.no Administration Manager, SIRIUS SFI, Etter- og videreutdanning, Arrangementer, Cristin, HMS
Bilde av Evgeniy  Redekop Redekop, Evgeniy Researcher +47 22855451 evgeniyr@smn.uio.no Catalysis, SMN, Chemistry, Energy
Reenskaug, Trygve Mikjel H Professor emeritus +47 22495727 trygver@ifi.uio.no
Bilde av Ivar Refsland Refsland, Ivar Rådgiver +47 22857386 911 58 229 ivar.refsland@mn.uio.no Kjemisk institutt, Økonomi, Økonomistyring, Budsjett, Oracle, Fakturaer
Bilde av Yngvar Reichelt Reichelt, Yngvar Kontorsjef +47 22855883 reichelt@math.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, Ansettelser, Økonomi, Strategi
Reif, Bjørn Anders Pettersson Professor II b.a.p.reif@its.uio.no
Bilde av Anita Reime Reime, Anita Rådgiver +47 22854490 +47 99313721 anita.reime@mn.uio.no IFI, Njord Senteret, SFF PoreLab, SFU CCSE Center for Computing in Science Education, Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjettering, Rapportering
Bilde av Eigil Reimers Reimers, Eigil Professor emeritus +47 952 42 874 eigil.reimers@ibv.uio.no
Bilde av William Brynildsen Reinar Reinar, William Brynildsen Stipendiat w.b.reinar@ibv.uio.no
Bilde av Simen Sommerfelt Reine Reine, Simen Sommerfelt Senioringeniør +47 22858149 s.s.reine@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Amalie Føreid Reinertsen Reinertsen, Amalie Føreid Stipendiat a.f.reinertsen@farmasi.uio.no
Reistad, Ole Førsteamanuensis II +4793266908 o.c.reistad@fys.uio.no nukleær teknologi, sikkerhet, ulykker
Bilde av Berit Reitan Reitan, Berit Seniorkonsulent 97519428 berit.reitan@naturfagsenteret.no
Bilde av Trond Reitan Reitan, Trond Forsker +47 22854403 trond.reitan@ibv.uio.no
Bilde av John B. Rekstad Rekstad, John B. Professor emeritus - Kjernefysikk +47 22856475 +47 905 85 390 john.rekstad@fys.uio.no Energi, Kjernefysikk, Solvarme
Bilde av Francois Renard Renard, Francois Professor +47 22857740 francois.renard@fys.uio.no Geologi, Geofysikk, Geokjemi, Remote sensing, Geofarer, Hydrogeologi, Gemekanikk, Miljøgeologi, Materialvitenskap og -teknologi
Bilde av Jørgen Vold Rennemo Rennemo, Jørgen Vold Førsteamanuensis jorgeren@math.uio.no Algebra og algebraisk geometri
Resseguier, Julien Postdoktor julien.resseguier@ibv.uio.no
Bilde av Line Trosterud Resvold Resvold, Line Trosterud Førstekonsulent +47 22855442 l.t.resvold@fys.uio.no Ekspedisjonen, Disputaser, Bilaglønn, Innkjøp
Bilde av Léon Reubsaet Reubsaet, Léon Professor +4722856613 leonr@farmasi.uio.no Farmasi, Kjemi, Legemidler, Kjemi, Livsvitenskap - life science, Legemiddelanalyse, Bioanalyse, Peptidanalyse, Proteinanalyse, Prøveopparbeidelse, Massespektrometri, Væskekromatografi
Bilde av Lars Riber Riber, Lars Forsker lars.riber@geo.uio.no Geologi
Riccardi, Enrico Postdoktor enricori@ifi.uio.no
Bilde av Matthias Richter Richter, Matthias Forsker +47 22857672 +41754112891 matthias.richter@fys.uio.no
Bilde av Annika Rigenholt Rigenholt, Annika Seniorkonsulent +47 22855901 annikap@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Attester, Syllabus, Vitnemål
Bilde av Henrik Riis Riis, Henrik henrik.riis@fys.uio.no Thermoelectric materials, TEM
Bilde av Per Arne Rikvold Rikvold, Per Arne +47 22856485 p.a.rikvold@fys.uio.no Statistisk mekanikk, Computational Physics, Kondenserte fasers fysikk, Porøse materialer, Magnetic systems, Nettverk, økologi og evolusjon
Rimehaug, Atle Eskeland Stipendiat +47 93876685 atleeri@ifi.uio.no
Bilde av Ole Marius Hoel Rindal Rindal, Ole Marius Hoel Postdoktor +4745612838 45612838 omrindal@ifi.uio.no
Bilde av Jonas Ringnes Ringnes, Jonas Overingeniør +47 22856047 jonas.ringnes@fys.uio.no I-Lab, Finmekanikk, CAD, 3D-printing
Bilde av Thor Harald Ringsby Ringsby, Thor Harald t.h.ringsby@ibv.uio.no
Bilde av Therese Ringvold Ringvold, Therese Rådgiver +47 22851606 therese.ringvold@mn.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Permisjoner
Bilde av Frode Rise Rise, Frode Professor +47 22 85 54 48 (Denne telefonen er fysisk ødelagt) +47 930 83 685 frode.rise@kjemi.uio.no Kjemi, Kjernemagnetisk resonansspektroskopi, NMR, Strukturoppklaring, Plantemolekyler, Marine molekyler, Metabolomikk, Organisk kjemi
Bilde av Nils Henrik Risebro Risebro, Nils Henrik Professor +47 22856027 +47 92437734 nilshr@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Patrick Riss Riss, Patrick Professor +4795028669 patrick.riss@kjemi.uio.no
Rivas Gongora, David Postdoktor d.a.r.gongora@smn.uio.no LENS, SMN
Bilde av Inger Maren Rivrud Rivrud, Inger Maren +47 22857294 i.m.rivrud@ibv.uio.no
Bilde av Ida Robertsen Robertsen, Ida Førsteamanuensis +47 22857519 ida.robertsen@farmasi.uio.no
Bilde av Eirin Guldsten Robinson Robinson, Eirin Guldsten Stipendiat e.g.robinson@farmasi.uio.no
Bilde av Rebecca Anne Robinson Robinson, Rebecca Anne Stipendiat r.a.robinson@astro.uio.no
Rodarte, Leonardo Førstekonsulent ldrodart@ifi.uio.no
Bilde av Frode Roghell Roghell, Frode Rådgiver +47 22855426 +4791191321 frode.roghell@mn.uio.no CEED, Hylleraas, Rosseland, Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjettering, Rapportering
Bilde av Bjørg Rognerud Rognerud, Bjørg Senioringeniør +47 22857917 bjorg.rognerud@geo.uio.no Atmosfærekjemi, Web
Bilde av John Rognes Rognes, John Professor +47 22855845 rognes@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Torbjørn Rognes Rognes, Torbjørn Professor +47 22844787 +4790755587 torognes@ifi.uio.no Bioinformatikk, Algoritmer, Parallellisering, Mikrobiom
Rogowska, Melania Stipendiat +47 22844340 melaniar@smn.uio.no
Roithner, Maximilian Stipendiat maximilian.roithner@its.uio.no
Bilde av Tobias Rolf Rolf, Tobias Forsker +47 22854087 tobias.rolf@geo.uio.no
Bilde av Tor Rolfsen Grønsund Rolfsen Grønsund, Tor Universitetslektor II torrg@ifi.uio.no Digital innovasjon, Entreprenørskap
Rolfsjord, Sigmund Johannes Ljosvoll s.j.l.rolfsjord@its.uio.no
Roman, Dumitru Førsteamanuensis dumitrur@ifi.uio.no
Bilde av Pål Rongved Rongved, Pål Professor +47 22855024 +47 95700897 95700897 pal.rongved@farmasi.uio.no Organisk kjemi, antibiotikaresistens, Life Science, Innovasjon, Patent, Kontrastmidler, Proteaser, Sink, Aquaporiner, LXR
Bilde av Norbert Roos Roos, Norbert Professor +47 22856191 +47 90524798 norbert.roos@ibv.uio.no
Rosic, Vedrana Universitetslektor vedrana.rosic@farmasi.uio.no
Bilde av Judith Ellen Y Rossebø Rossebø, Judith Ellen Y Førsteamanuensis j.e.y.rossebo@its.uio.no
Rossini, Roberto Stipendiat roberros@student.matnat.uio.no
Bilde av Sina Rostami Rostami, Sina Forsker sina.rostami@farmasi.uio.no
Bilde av Giuseppe Rotunno Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Luc Rouppe van der Voort Rouppe van der Voort, Luc Professor +47 22857528 l.r.van.der.voort@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Solens kromosfære, Solflekker, Solteleskopet SST, IRIS, Hinode
Bilde av Dashley Kevin Rouwendal Rouwendal, Dashley Kevin Stipendiat d.k.rouwendal@its.uio.no
Roxå, Torgny Førsteamanuensis torgny.roxa@geo.uio.no
Rozanska, Marta Stipendiat martaroz@ifi.uio.no
Bilde av Subashini Parameswaran Ruben Ruben, Subashini Parameswaran Universitetslektor +47 22859103 s.p.ruben@naturfagsenteret.no
Bilde av Petter Ruden Ruden, Petter Rådgiver +47 22857093 90647936 petter.ruden@mn.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Bilde av Eli Knispel Rueness Rueness, Eli Knispel +47 22854570 e.k.rueness@ibv.uio.no
Bilde av Ola Rundberget Rundberget, Ola Avdelingsingeniør +47 22854689 ola.rundberget@ibv.uio.no windows, itansvarlig
Bilde av Ragnhild Kobro Runde Runde, Ragnhild Kobro Førsteamanuensis +47 22840144 +47-94436221 ragnhilk@ifi.uio.no
Russpatrick, Scott McKee Senioringeniør +47 93035184 scottmr@ifi.uio.no
Bilde av Arild Rustan Rustan, Arild Professor +47 22856558 +4797518761 +47 97518761 arild.rustan@farmasi.uio.no Farmakologi, Cellebiologi, Energimetabolisme, Insulinresistens
Bilde av Anders Ruus Ruus, Anders Professor II - Seksjon for akvatisk biologi og toksikologi 98227786 anders.ruus@ibv.uio.no
Ryan, Øyvind Førstelektor +47 22856031 oyvindry@math.uio.no Beregningsorientert matematikk
Bilde av Mauritz Ryding Ryding, Mauritz Senioringeniør +47 22855677 mauritz.ryding@kjemi.uio.no
Bilde av Marcella Orwick Rydmark Rydmark, Marcella Orwick Seniorrådgiver m.o.rydmark@nhm.uio.no
Bilde av Ida Elisabeth Rydning Rydning, Ida Elisabeth Seniorkonsulent +47 22842213 +47 92225659 i.e.rydning@its.uio.no Studentinformasjon, veiledning, Undervisningsplanlegging, PhD, Eksamen
Bilde av Eli Bæverfjord Rye Rye, Eli Bæverfjord Stipendiat +47 952 36 889 e.b.rye@fys.uio.no CERN, LHC, ATLAS, Partikkelfysikk, Mørk materie, Supersymmetri