Personer - Side 16

Søk etter ansatte og studenter ved MN

 

Personer 1 501 - 1 600 av 1 957
Navn Telefon E-post Emneord
Røstad, Lillian Førsteamanuensis lilliaro@ifi.uio.no
Bilde av Anne Røv-Johnsen Røv-Johnsen, Anne Universitetslektor anne.rov-johnsen@farmasi.uio.no Apotekfarmasi, Apotekpraksis, Samfunnsfarmasi, Apotektjeneste
Bilde av Anja Røyne Røyne, Anja Forsker +47-22844175 +4792629319 +47 92629319 anja.royne@fys.uio.no AFM, Kondenserte fasers fysikk, Porøse materialer, Måleteknikk, Geologi og geofysikk, Materialvitenskap og -teknologi
Bilde av Fahri Saatcioglu Saatcioglu, Fahri Professor +47-22854569 fahri.saatcioglu@ibv.uio.no Cell Signaling and Cancer
Sabadelli, Edoardo Overingeniør edoards@ifi.uio.no
Bilde av Alexander Sadykov Sadykov, Alexander alexander.sadykov@ibv.uio.no
Bilde av Einar Sagstuen Sagstuen, Einar Professor Emeritus ++47 228 55653 ++47 957 98170 einar.sagstuen@fys.uio.no strålingsbiofysikk, EPR spektroskopi, ESR spektroskopi, biomedisinsk fysikk, biofysikk, medisinsk fysikk, strålingsfysikk, magnetisk resonans, dosimetri
Bilde av Sundeep Sahay Sahay, Sundeep Professor +47-22840073 sundeeps@ifi.uio.no
Bilde av Eda Sahin Sahin, Eda Forsker +47-22844778 +47-46383851 eda.sahin@fys.uio.no
Sajadi, Seyed Mohammad Reza Stipendiat smsajadi@student.matnat.uio.no
Salazar, Jessica Seniorkonsulent +47-22854483 jessica.salazar@mn.uio.no
Bilde av John Erick  Salazar Salazar, John Erick Arkivleder +47-22856773 j.e.salazar@mn.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker, arkivansvarlig
Bilde av Amgad Hanafy Salem Salem, Amgad Hanafy Senioringeniør +47-22844784 +4746672931 amgadsh@ifi.uio.no
Samadpoor Rikan, Behnam Postdoktor behnam@ifi.uio.no
Bilde av Svein Samdal Samdal, Svein Professor emeritus +47-22855458 svein.samdal@kjemi.uio.no Fysikalsk kjemi, Kjemi
Samset, Eigil Professor II eigilsa@ifi.uio.no
Samuel, Yonathan Avdelingsingeniør +47-22857146 +47-22857146 yonathan.samuel@farmasi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Anne Berit C. Samuelsen Samuelsen, Anne Berit C. Førsteamanuensis +47-22856568 +47-99225978 a.b.c.samuelsen@farmasi.uio.no Farmasi, Biologisk aktive naturstoffer, Polysakkarider, Karbohydratkjemi, Farmakognosi, beta-glukaner
Bilde av Sven Ove Samuelsen Samuelsen, Sven Ove Professor +47-22855861 osamuels@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Ingrid Sand Sand, Ingrid Rådgiver +47-22854121 +47-90727303 +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Godkjenning, Karakterutskrift, Studieveiledning, Nettpublisering, Studieadministrasjon, Studentliv, Infosenter, Studieinformasjon
Bilde av Ketil Sand Sand, Ketil Seniorrådgiver +47-22857759 ketil.sand@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Bilde av Odd Petter Sand Sand, Odd Petter Stipendiat o.p.sand@astro.uio.no
Bilde av Olav Sand Sand, Olav Professor emeritus +47-22854637 +47-91132363 91132363 olav.sand@ibv.uio.no
Bilde av Heidi Sandaker Sandaker, Heidi Professor +47-22856427 heidi.sandaker@fys.uio.no
Bilde av Sverre Arne Sande Sande, Sverre Arne Professor +47-22856590 +4791833324 s.a.sande@farmasi.uio.no Life Science, Galenisk farmasi, Legemiddelformulering, Bionanoteknologi, Bioadhesjon, Biopolymerer, Statistisk forsøksplanlegging, Multivariat evaluering, Prinsipal-komponent metoder
Bilde av Inger Sandlie Sandlie, Inger Professor +47-22854568 +47-41679312 41679312 inger.sandlie@ibv.uio.no
Bilde av Alexander Harald Sandtorv Sandtorv, Alexander Harald Førsteamanuensis +47-22844319 a.h.sandtorv@kjemi.uio.no Organisk kjemi
Bilde av Geir Kjetil Sandve Sandve, Geir Kjetil Førsteamanuensis +47-22840861 +47-93853050 geirksa@ifi.uio.no Genomanalyse, bioinformatikk, algoritmer, programmering, python, masteroppgave
Bilde av Kirsten Sandvig Sandvig, Kirsten Professor II +47-22781828 kirsten.sandvig@ibv.uio.no
Bilde av Joe Alexander Sandvik Sandvik, Joe Alexander Senioringeniør +4722856441 joalsa@fys.uio.no
Bilde av Stian Sandvold Sandvold, Stian Overingeniør 91382683 stianmsa@ifi.uio.no
Bilde av Terje Aksel Sanner Sanner, Terje Aksel Forsker +47-22840846 +4791759827 +4791759827 terjeasa@ifi.uio.no
Bilde av Diana Saplacan Saplacan, Diana Stipendiat dianasa@ifi.uio.no feedback, universell utforming, læring, robot, digitale systemer, eldre, unge individer
Bilde av Athanasios Saragliadis Saragliadis, Athanasios Postdoctoral Research Fellow +47 22854792 athanasios.saragliadis@ibv.uio.no adhesion, Bacteria
Bilde av Frank Aasmund Sarnes Sarnes, Frank Aasmund Seksjonssjef +47-22855288 +47-93401396 f.a.sarnes@mn.uio.no Rådgivning, Personalforvaltning, HR
Bilde av Sabrina Sartori Sartori, Sabrina Førsteamanuensis +47-22842227 sabrina.sartori@its.uio.no
Bilde av Ida Scheel Scheel, Ida Førsteamanuensis +47-22855874 idasch@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Scheffer, Lonneke Stipendiat lonnekes@student.matnat.uio.no
Bilde av Eldri Scheie Scheie, Eldri Førsteamanuensis +47-22854209 eldri.scheie@naturfagsenteret.no Utdanning for bærekraftig utvikling, Naturfagdidaktikk, Tverrfaglig, Kritisk tenkning
Bilde av Thomas Schellenberger Schellenberger, Thomas thomas.schellenberger@geo.uio.no Fjernanalyse, Snø, Klimaendringer, Geomatikk, Glasiologi, Kryosfære
Bilde av Jonas Fredrik Schenkel Schenkel, Jonas Fredrik Stipendiat jonasfsc@math.uio.no Statistikk
Bilde av Rudolf Schlatte Schlatte, Rudolf Forsker +47-22852971 rudi@ifi.uio.no
Bilde av Daniel Schmid Schmid, Daniel Forsker +47-22856491 daniel.schmid@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi
Bilde av Juditha Schmidt Schmidt, Juditha Stipendiat juditha.schmidt@geo.uio.no
Schmiedel, Tobias tobias.schmiedel@geo.uio.no
Bilde av Alice Frantz Schneider Schneider, Alice Frantz Stipendiat alicefr@ifi.uio.no
Bilde av Kenneth Schneider Schneider, Kenneth Forsker +47 228 54793 kenneth.schneider@ibv.uio.no adhesion, Materials science, Surface chemistry
Scholzen, Chloé Stipendiat chloe.scholzen@geo.uio.no
Bilde av Kathrine Schou Schou, Kathrine Avdelingsleder +47-22855196 +47-40295758 kathrine.schou@ibv.uio.no
Bilde av Bent Wilhelm Schoultz Schoultz, Bent Wilhelm Forsker +47-22855705 48068924 +47-48068924 b.w.schoultz@kjemi.uio.no Radiofarmasøytisk kjemi, Kjemi, Kjernekjemi, PET
Bilde av Dennis Schroers Schroers, Dennis Stipendiat dennissc@math.uio.no Matematikk, stokastisk analyse
Bilde av Christin Schuelke Schuelke, Christin Stipendiat +47 228 55069 christin.schuelke@fys.uio.no Bioimpedance, Biochemistry, stem cells, Biomedical instrumentation, biomedical physics
Bilde av Raphael Schuler Schuler, Raphael Stipendiat raphael.schuler@smn.uio.no SMN
Bilde av Thomas Vikhamar Schuler Schuler, Thomas Vikhamar Professor +47-22855928 t.v.schuler@geo.uio.no Permafrost, Glasiologi, Kryosfære, Hydrologi
Bilde av Henrik Schultz Schultz, Henrik Instituttleder +47-22854275 95819730 95819730 henrik.schultz@farmasi.uio.no
Bilde av Sabrina Schultze Schultze, Sabrina PhD Research Fellow - Section for Aquatic Biology and Toxicology sabrina.schultze@ibv.uio.no Aquatic biology, Toxicology, Foodwebs
Bilde av Michael Schulz Schulz, Michael Professor II +47-98471672 michael.schulz@geo.uio.no Meteorologi
Bilde av Trond Schumacher Schumacher, Trond Professor emeritus +47-22854661 +47-91147203 91147203 trond.schumacher@ibv.uio.no Evolusjonsbiologi, Mykologi, Mikrobiologi, Botanikk, Etnobotanikk, Toksikologi, Livsvitenskap
Bilde av Anna Theresia Maria ter Schure Schure, Anna Theresia Maria ter Stipendiat a.t.m.t.schure@ibv.uio.no
Schwebs, Stine Beate Førstekonsulent +47-22857939 s.b.schwebs@naturfagsenteret.no
Bilde av Johannes Schweitzer Schweitzer, Johannes Førsteamanuensis +47-41614946 johannes.schweitzer@geo.uio.no
Bilde av Britta Schäfer Schäfer, Britta Stipendiat britta.schafer@geo.uio.no Meteorologi
Bilde av Øyvind Sigmundson Schøyen Schøyen, Øyvind Sigmundson Doctoral Research Fellow o.s.schoyen@fys.uio.no Computational Physics, Many-body Physics, Computational quantum mechanics
Bilde av Gezime Seferi Seferi, Gezime Stipendiat gezime.seferi@farmasi.uio.no
Seglen, Per Ottar +47-22845872 p.o.seglen@ncmm.uio.no autophagy
Bilde av Christoph Seiffert Seiffert, Christoph Senioringeniør 45507209 christoph.seiffert@fys.uio.no Halvlederfysikk, SMN
Bilde av Hans Martin Seip Seip, Hans Martin Professor emeritus +47-22855401 h.m.seip@kjemi.uio.no Miljøtiltak, Analyse og miljø, Klima og miljø, Kjemi, Kost-nytte, Ferskvann, Snø og is
Bilde av Osamu Sekiguchi Sekiguchi, Osamu Avdelingsingeniør +47-22855541 osamu.sekiguchi@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig
Bilde av Elisabeth Havsberg Seland Seland, Elisabeth Havsberg Rådgiver +47-22857221 elisabhh@math.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, EU, Nettredaktør, Alumnus
Bilde av Andrey Semchenkov Semchenkov, Andrey Senioringeniør - Kjerne- og energifysikk +47-22855488 +47-22855076 +47-22856453 andrey.semchenkov@fys.uio.no Utvikling, Programmering, Kontrollsystemer, Cyklotron
Sen, Samiran Stipendiat samiran.sen@kjemi.uio.no
Bilde av Sangita Sen Sen, Sangita Forsker sangita.sen@kjemi.uio.no
Bilde av Clara Sena Sena, Clara Forsker +47-22854148 clara.sena@geo.uio.no
Bilde av Wilfred Senyoni Senyoni, Wilfred Researcher in Information Systems + 47-22840073 wilfreds@uio.no
Serck, Christopher Sæbø Postdoktor +47-22856685 c.s.serck@geo.uio.no
Bilde av Torbjørn Severinsen Severinsen, Torbjørn Avdelingsleder +47-22855295 +47-92803090 torbjorn.severinsen@ibv.uio.no Datamaskiner, IT-ansvarlig, Mac
Sezgin, Tamer Seniorkonsulent +47-22857266 tamer.sezgin@mn.uio.no
Bilde av Kamran Shalchian-Tabrizi Shalchian-Tabrizi, Kamran Professor +47-22857302 +47-41045328 kamran.shalchian-tabrizi@ibv.uio.no Life sciences
Bilde av Ankush Sharma Sharma, Ankush Postdoktor +47-41349006 ankush.sharma@ibv.uio.no Epigenetikk, Genregulering, Complex networks, Integrative inference, Epigenome modulation, Intrinsic disorder, Chromatin biology
Bilde av Endre Aalrust Shaw Shaw, Endre Aalrust Senioringeniør +47-22840825 endreak@ifi.uio.no Lokal-IT
Shaw, Kristin Førsteamanuensis innsteg +47 -22855940 krisshaw@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Mozhdeh Sheibani Harat Sheibani Harat, Mozhdeh Seniorrådgiver +47-22840130 mharat@ifi.uio.no PhD, internasjonalisering
Bilde av Sijing Shen Shen, Sijing Førsteamanuensis +47-22856547 sijing.shen@astro.uio.no Galakser, Simuleringer, Strukturdannelse
Bilde av Xia Sheng Sheng, Xia PhD Student xia.sheng@ibv.uio.no
Bilde av Grace Shephard Shephard, Grace Forsker, Institutt for geofag g.e.shephard@geo.uio.no
Bilde av Chunlin Shi Shi, Chunlin Forsker chunlin.shi@ibv.uio.no
Bilde av Oleks Shturmov Shturmov, Oleks Stipendiat olekss@ifi.uio.no
Bilde av Sunniva Siem Siem, Sunniva Professor +47-22856406 sunniva.siem@fys.uio.no nuclear physics, nuclear structure
Bilde av Olga Silantyeva Silantyeva, Olga Postdoktor olga.silantyeva@geo.uio.no
Bilde av Petter Silkoset Silkoset, Petter Senioringeniør +47-22856111 petter.silkoset@geo.uio.no
Bilde av Marta Bruno Silva Silva, Marta Bruno Postdoktor m.b.silva@astro.uio.no
Simon Wedlund, Cyril c.s.wedlund@fys.uio.no
Simonsen, Iben Cathrine Stipendiat ibens@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Inger-Lise Simonsen Simonsen, Inger-Lise Seniorkonsulent +47-22856276 i.l.simonsen@mn.uio.no Administrasjon
Bilde av Siri Simonsen Simonsen, Siri Senioringeniør +47-22856127 siri.simonsen@geo.uio.no
Simovski, Boris borissim@ifi.uio.no
Bilde av Reidun Sirevåg Sirevåg, Reidun Professor emeritus +47-22854563 reidun.sirevag@ibv.uio.no
Sisi, Shahnaz Førstekonsulent- Fakultetsadministrasjonen 22857638 shahnaz.sisi@mn.uio.no Institutt for biovitenskap, Økonomi
Sivaganesh, Sathiaruby Overingeniør +47-22840227 sathiaruby.sivaganesh@ibv.uio.no
Bilde av Anja Olafsen Sjåstad Sjåstad, Anja Olafsen Professor +47-22855848 a.o.sjastad@kjemi.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi